22 Ocak 2019 Salı Günü Ekonomi Haberleri

22 Ocak 2019 Salı Günü Ekonomi Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Katar ile İş Birliğini Güçlendirmeye Önem Veriyoruz" Katar'a resmi bir ziyaret gerçekleştiren Pakistan Başbakanı İmran Han, Katar ile farklı alanlardaki ortak iş birliğini güçlendirmeye önem ..
Çavuşoğlu, Rus mevkidaşı Lavrov ile telefonda görüştü
Çavuşoğlu, Rus mevkidaşı Lavrov ile telefonda görüştü
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Rus mevkidaşı Sergey Lavrov ile görüştü.
Avrupa borsaları günü düşüşle kapattı
Avrupa borsaları günü düşüşle kapattı
Avrupa borsaları küresel büyümeye ilişkin endişelerin etkisiyle günü düşüşle tamamladı.
Malezya, Çinli Firmayla Ortak Demir Yolu Projesini İptal Etti" İddiası KUALA Eski Malezya Başbakanı Necip Rezak döneminde Çinli firma ile imzalanan ve mevcut hükümetin ertelediği 20 milyar do..
Avrupa Borsaları Günü Düşüşle Kapattı Avrupa borsaları günü düşüşle kapattı.
Tüm Yerel Sen İzmir 1 Nolu Şube Başkanı Bilal Altıner Açıklaması Tüm Yerel Sen İzmir 1 Nolu Şube Başkanı Bilal Altıner, İzmir Büyükşehir Belediyesindeki yemek ihalesinin sonuçlanmamasını eleş..
Rusya ve Japonya barışta anlaşamadı
Rusya ve Japonya 'barış'ta anlaşamadı
Putin, "Japonya ve SSCB'nin 1956'da imzaladığı deklarasyonu temel alan bir barış anlaşmasına sıcak bakıyoruz.
Konkordatoya Başvurmanın Olumlu ve Olumsuz Yönleri Neler? Şahin Hukuk Bürosu Sevda Şahin İhsanoğlu, Wise TV'ye açıklamalarda bulundu.
Türkiye'de Sağlık Alanında Neler Trend Olacak? Philips Türkiye CEO'su Haluk Karabatak, Wise TV'ye açıklamalarda bulundu.
Sağlıkta Dijital Dönüşüm Trendleri Neler? Philips Türkiye CEO'su Haluk Karabatak, Wise TV'ye açıklamalarda bulundu.
Philips'in Gelecekteki Planları Neler? Philips Türkiye CEO'su Haluk Karabatak, Wise TV'ye açıklamalarda bulundu.
Philips'in Sağlık Sektörüne Girişi Nasıl Oldu? Philips Türkiye CEO'su Haluk Karabatak, Wise TV'ye açıklamalarda bulundu.
Renderer'lar Kurumları Analiz Etme Noktasında Yeterli Mi? Denizbank Dijital Bankacılık Grup Müdürü Gürhan Çam, Wise TV'ye açıklamalarda bulundu.
Bursada Suya Bir İndirim Daha
Bursa'da Suya Bir İndirim Daha
Bursa'da su fiyatlarına üçüncü kez yüzde 10'lik indirim yapılmasına karar verildi.
'5G, 2025e kadar 110 ülkede satışa sunulacak”
"5G, 2025'e kadar 110 ülkede satışa sunulacak”
Huawei Technologies, Yönetim Kurulu Başkan Vekili, Dönüşümlü Üst Yetkilisi, "Beşinci nesil mobil internet bağlantısı 5G, 2025'e kadar, 110 ülkede satışa sunulacak.
Moloko Coffee Bistro Restaurant Van Şubesi Açıldı
Moloko Coffee Bistro Restaurant Van Şubesi Açıldı
Moloko Coffee Bistro Restaurant Van Şubesi, yoğun bir katılımla hizmete açıldı.
Stopaj düzenlemeleri etkili oldu, TL mevduatta vade uzadı
Stopaj düzenlemeleri etkili oldu, TL mevduatta vade uzadı
Stopaj düzenlemelerinin ardından TL mevduatta vadenin uzadığını bildiren TCMB, 1 yıldan uzun vadeli TL mevduatların payının yüzde 93 arttığına dikkati çekti.
Borsa Şirketlerinin Piyasa Değeri Borsa İstanbul'da işlem gören şirketlerin toplam piyasa değeri, gün sonu itibarıyla yaklaşık 854 milyar lira olarak hesaplandı.
Borsada İşlem Hacmi Sıralaması Borsa İstanbul'da, BIST 100 endeksi içinde işlem gören hisse senetleri arasında günlük işlem hacmine göre ilk 20 hisse senedi ve günlük işlem hacimleri şöyle: ..
Borsada En Çok Değer Kazanan Hisseler Borsa İstanbul'da, bugün BIST 100 endeksi içinde en çok değer kazanan 20 hisse senedinin son ve önceki kapanış fiyatları ile günlük değişim oranları şöyl..
Borsada Değer Kaybeden Hisseler Borsa İstanbul'da, bugün BIST 100 endeksi içinde değer kaybeden 20 hisse senedinin son ve önceki kapanış fiyatları ile günlük değişim oranları şöyle: (BIST 1..
Manisa Ticaret Borsası Manisa Ticaret Borsası'nda 9 numara kalitedeki çekirdeksiz kuru üzümün kilogramı 10,30 liradan satıldı.
Borsada Endekslerin Değişimi Borsa İstanbul'da hesaplanan sektör endekslerinin bugünkü kapanış ile günlük değişim oranları şöyle: Sektör Endeksleri Son Kapanış Günlük Değişim BIST KOBİ S..
Borsada Günlük İşlemler (1) Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle: Hisseler.
Borsada Günlük İşlemler (2) Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle: Hisseler.
Borsada Şehir Endekslerinin Değişimi Borsa İstanbul'da hesaplanan şehir endekslerinin, bugünkü kapanışları ile günlük değişim oranları şöyle: Şehir Endeksleri Son Kapanış Günlük Değişim ..
Samsung, Yeni 970 Evo Plus Modelini Tanıttı Samsung Electronics bugün Non-Volatile Memory Express (NVMe) SSD portföyüne en son eklediği Samsung 970 EVO Plus modelini tanıttı.
Piyasalarda Gün Sonu Borsa İstanbul'da BIST 100 endeksi, 1.721,94 puan artışla 99.677,11 puandan kapandı.
Türk Kenevirini Tescillendirip Tüm Türkiyeye Yaygınlaştıracağız'
Türk Kenevirini Tescillendirip Tüm Türkiye'ye Yaygınlaştıracağız"
Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Genel Başkanı Abdurrahman Kaan, "Türkiye'de yerli tohum üretimi pilot uygulaması Samsun Vezirköprü'de başlayacak.
Borsa Günü Yükselişle Tamamladı Borsa İstanbul'da BIST 100 endeksi, günü yüzde 1,76 değer kazancıyla 99.677,11 puandan tamamladı.
Borsa Günü Yükselişle Tamamladı
Borsa Günü Yükselişle Tamamladı
Borsa, günü yüzde 1,76'lık yükselişle tamamladı.
Piyasalar - Bist100 Yüzde 1.76 Yükselişle Kapandı – Güne yüzde 0.04 artışla 97 bin 990 puanda başlayan Borsa İstanbul Endeksi (BİST100), gün içinde en düşük 97 bin 856 puanı gördükten sonra, ..
Vanda Türkiye-İran Bölgesel İş Geliştirme Toplantısı
Van'da Türkiye-İran Bölgesel İş Geliştirme Toplantısı
AK Parti Van Milletvekili Abdulahat Arvas, Van'ın İran için büyük bir avantaj olduğunu belirterek, "Demiryolu, karayolu ve havayolunu düşündüğümüz zaman Van ilimiz, İran için lojistik merkez üssüdür" dedi.
Küresel Veri Panoraması – Küresel piyasaların yakından izlediği Salı günü açıklanan verilerden seçmeler şöyle: AVRUPABirleşik Krallık: Ortalama haftalık kazançlar beklentileri karşılayarak Ka..
Edirne Ticaret Borsası Edirne Ticaret Borsası'nda Anadolu kırmızı sert buğdayın kilogramı 1,275 liradan satıldı.
Merkez Bankasından "Mevduat Vadesi" Analizi Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası blogu "Merkezin Güncesi"nde yer alan analizde, eylül ayından itibaren Türk lirası (TL) mevduatta kayda değer bir ..
» 1 2 3 4 5 6 7 8