21 Ocak 2019 Pazartesi Günü Ekonomi Haberleri

21 Ocak 2019 Pazartesi Günü Ekonomi Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Fenerbahçe yine kazanamadı
Fenerbahçe yine kazanamadı
Spor Toto Süper Lig'inin 18. hafta maçında Fenerbahçe ve Bursaspor 1-1 berabere kaldı.
Beşiktaş Finansal Raporu'nu Kap'da Yayımladı Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş.,30 Kasım 2018 tarihi itibariyle sona eren ara döneme ilişkin özet konsolide finansal tablolar v..
Fenerbahçe, Hesap Dönemine İlişkin Rapor Yayımladı Fenerbahçe Futbol A.Ş, 30 Kasım 2018 itibariyle sona eren ara hesap dönemine ilişkin rapor yayımladı.
Brüksel'de 3'lü Doğal Gaz Müzakereleri Avrupa Birliği (AB) Komisyonu Enerji Birliğinden Sorumlu Başkan Yardımcısı Maros Sefcovic, "Bu kış Avrupa'nın doğal gaz arz güvenliğinde bir sorun öngör..
Kuzey Akım 2'nin Yüzde 20'si Tamamlandı Gazprom Başkanı Aleksey Miller, Rus gazını Almanya'ya taşıması planlanan Kuzey Akım 2 projesinin deniz kısmındaki inşaatının yüzde 20'sinin tamamlandığ..
İzban AŞ'de Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Demiryol-İş Sendikasının, İzmir Banliyö Sistemi AŞ (İZBAN) çalışanlarına yönelik yüzde 26'lik zam teklifini kabul ettiği, toplu iş sözleşmesinin (T..
Avrupa borsaları, İngiltere hariç düşüşle kapandı
Avrupa borsaları, İngiltere hariç düşüşle kapandı
Avrupa borsaları günü, İngiltere'deki FTSE 100 endeksi hariç düşüşle tamamladı.
Çavuşoğlu ABDli mevkidaşı Pompeo ile görüştü
Çavuşoğlu ABD'li mevkidaşı Pompeo ile görüştü
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu ile ABD'li mevkidaşı Pompeo, ABD'nin Suriye'den çekilme süreci ve ikili konuları değerlendirdi.
Avrupa Borsaları, İngiltere Hariç Düşüşle Kapandı Avrupa borsaları günü, İngiltere'deki FTSE 100 endeksi hariç düşüşle tamamladı.
Dünyada Servet Eşitsizliği Uçurumu Derinleşiyor Dünyadaki en zengin 26 kişinin servetinin, geçen yıl 3,8 milyar yoksulun toplam varlığına eşit hale geldiği, bu tablonun ortaya çıkmasında, büy..
Fransadan Googlee 50 milyon euroluk ceza
Fransa'dan Google'e 50 milyon euroluk ceza
Fransa Ulusal Bilişim ve Özgürlükler Komisyonu (CNIL), kullanıcıların kişisel verilerinin kullanımı hakkında yeterince açık şekilde bilgilendirmediği gerekçesiyle internet devi Google'e 50 milyon euro ceza kesti.
Borsada İşlem Hacmi Sıralaması Borsa İstanbul'da, BIST 100 endeksi içinde işlem gören hisse senetleri arasında günlük işlem hacmine göre ilk 20 hisse senedi ve günlük işlem hacimleri şöyle: ..
Borsada En Çok Değer Kazanan Hisseler Borsa İstanbul'da, bugün BIST 100 endeksi içinde en çok değer kazanan 20 hisse senedinin son ve önceki kapanış fiyatları ile günlük değişim oranları şöyl..
Borsada En Çok Değer Kaybeden Hisseler Borsa İstanbul'da, bugün BIST 100 endeksi içinde en çok değer kaybeden 20 hisse senedinin son ve önceki kapanış fiyatları ile günlük değişim oranları şö..
BDDK Kurucu Üyesi Çevik'ten İhlas Finans Açıklaması Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) kurucu kurul üyesi Prof. Dr. Kemal Çevik, İhlas Finans mağdurlarının alacaklarına, mevduat ..
Borsa Şirketlerinin Piyasa Değeri Borsa İstanbul'da işlem gören şirketlerin toplam piyasa değeri, gün sonu itibarıyla yaklaşık 842 milyar lira olarak hesaplandı.
Borsada Günlük İşlemler (1) Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle: Hisseler.
Borsada Günlük İşlemler (2) Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle: Hisseler.
Borsada Şehir Endekslerinin Değişimi Borsa İstanbul'da hesaplanan şehir endekslerinin, bugünkü kapanışları ile günlük değişim oranları şöyle: Şehir Endeksleri Son Kapanış Günlük Değişim ..
Borsada Endekslerin Değişimi Borsa İstanbul'da hesaplanan sektör endekslerinin bugünkü kapanış ile günlük değişim oranları şöyle: Sektör Endeksleri Son Kapanış Günlük Değişim BIST KOBİ S..
Borsa günü düşüşle tamamladı
Borsa günü düşüşle tamamladı
BIST 100 endeksi, önceki kapanışa göre 499,71 puan ve yüzde 0,51 azalarak 97.955,16 puana indi.
Piyasalarda Gün Sonu Borsa İstanbul'da BIST 100 endeksi, 499,71 puan azalışla 97.955,16 puandan kapandı.
Borsa Günü Düşüşle Tamamladı Borsa İstanbul'da BIST 100 endeksi, günü yüzde 0,51 değer kaybıyla 97.955,16 puandan tamamladı.
Piyasalar- Bist100 Yüzde 0.49 Düşüşle 97 Bin Puanda, Dövizler Yatay –Güne yüzde 0.18 artışla 98 bin 627 puanda başlayan Borsa İstanbul Endeksi (BİST100), gün içinde en düşük 97 bin 635 puanı ..
CHPden Suriyede güvenli bölge tepkisi
CHP'den 'Suriye'de güvenli bölge' tepkisi
Öztrak, "Güvenli bölge diyerek ülke parçalamanın ne olduğunu Irak'ta gördük. Emperyalizm, klasik 'böl, parçala, yönet' taktiğini bir kez daha uyguluyor.
Birleşik Krallık ve Türkiye'nin Hazır Giyim Ticareti Konuşulacak – İstanbul Hazırgiyim ve Konfederasyon İhracatçıları Birliği'nin (İHKİB) 24 Ocak'ta Gand Hyatt Otel'de düzenlenecek olan basın..
Dijitalleşme Yolunda Türkiye Raporu 30 Ocak'ta Duyurulacak – Dijital Türkiye Platformu, 30 Ocak Çarşamba günü Kanyon Ofis'te "Dijitalleşme Yolunda Türkiye Raporu"nu açıklayacak.
Merkezi Yönetim Brüt Borç Stoku 1 Trilyon 66,8 Milyar Lira Merkezi yönetim brüt borç stoku, aralık sonu itibarıyla 1 trilyon 66,8 milyar lira oldu.
Halkbank, Borç Yapılandırmaya Dahil Oldu
Halkbank, Borç Yapılandırmaya Dahil Oldu
Halkbank kredi kartı sahipleri borçlarını Halk Destek Kredisi ile yapılandıracak.
Hazine Alacakları 18,5 Milyar Lira Hazine alacakları, aralık ayı sonu itibarıyla 18,5 milyar lira olarak gerçekleşti.
Mansur Yavaş, Karamollaoğlunu ziyaret etti
Mansur Yavaş, Karamollaoğlu'nu ziyaret etti
Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, CHP'nin Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mansur Yavaş'ı kabul etti.
Halkbank Kredi Kartı Borçlarını 60 Aya Kadar Yapılandıracak
Halkbank Kredi Kartı Borçlarını 60 Aya Kadar Yapılandıracak
– Halkbank, kredi kartı sahiplerine, borçlarını Halk Destek Kredisi ile aylık yüzde 1.10 faizlerle 60 aya kadar vadelendirme imkanı sunduğunu duyurdu.
Emtia Piyasaları – Petrol Fiyatları 63 Dolara Yükseldi – Petrol fiyatları, Çin'den gelen zayıf verilerin, ülkenin economik yavaşlamasının yatırımcıların tahmin ettikleri kadar büyük olmadığın..
» 1 2 3 4 5 6 7