20 Ocak 2019 Pazar Günü Politika Haberleri

20 Ocak 2019 Pazar Günü Politika Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Ukrayna ve Rusya Arasında "Biyometrik Vize" Dönemi Ukrayna ve Rusya arasında "biyometrik vize rejimi" uygulamasına geçiliyor.
Erdoğan, ABD Başkanı Trump ile Görüştü Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ABD Başkanı Donald Trump ile telefonda görüştü.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, ABD Başkanı Trump ile Telefonda Görüştü ANKARA (İHA) – Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ABD Başkanı Donald Trump ile yaptığı telefon görüşmesinde Türkiye'nin Münbiç ..
AK Parti'li Şahin: Chp, Yalan, İftira ve Hakareti Kurumsallaştırdı AK PARTİ Genel Sekreteri Fatih Şahin, "CHP kurduğu fonla birlikte artık kendi siyasetinde yalanı, iftirayı ve hakareti kurum..
Erdoğan: Trenden İnenler Bir Daha Bu Trene Binemeyecekler CUMHURBAŞKANI ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ordu'da partisinin belediye başkan adayları tanıtım toplantısında konuş..
Özhaseki: Doğduğumuz Yere Hizmet Ettik Sıra Doyduğumuz Yerde (3) 15 TEMMUZ ŞEHİDİNİN EVİNİ ZİYARET ETTİAK Parti'li Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı Mehmet Özhaseki, 15 Temmuz şehidi C..
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Vatandaşlarla Çay İçip Simit Yedi
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Vatandaşlarla Çay İçip Simit Yedi
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Ordu Belediye Başkan adaylarını açıklamak üzere geldiği Ordu'dan ayrılmadan önce vatandaşlarla bir araya geldi.
Özhaseki: Doğduğumuz Yere Hizmet Ettik, Sıra Doyduğumuz Yerde (2) ANKARA SEYMENLER KULÜBÜ DERNEĞİ'NDEN ZİYARETAnkara Seymenler Kulübü Derneği, Mehmet Özhaseki'yi AK Parti Genel Merkezi'nde zi..
Karamollaoğlu, Hükümeti Eleştirdi
Karamollaoğlu, Hükümeti Eleştirdi
DENİZLİ'de partisinin aday tanıtım toplantısına katılan Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, konuşmasında hükümete yüklendi, asgari ücretin açlık sınırının altında kaldığını söyledi.
TBMM Başkanı Yıldırım, Bayburt Kültür ve Yardım Derneği Olağanüstü Genel Kurulu'na Katıldı İSTANBUL (İHA) – TBMM Başkanı ve AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım...
Bakan Dönmez: 'Hedefimiz Cumhuriyetimizin 100üncü Yılında Ülkemizi İlk 10a Sokmaktır'
Bakan Dönmez: "Hedefimiz Cumhuriyetimizin 100'üncü Yılında Ülkemizi İlk 10'a Sokmaktır"
ELAZIĞ (İHA) – Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, 2002 yılında 3 bin dolar mertebesinde olan gayri safi milli hasılanın, 2017 verilerine göre 10 bin doların üzerinde olduğunu anımsatarak, "Geldiğimiz nokta...
Bakan Akar: Önümüzde Münbiç, Fıratın Doğusu Var, Hazırlıklar Tamam
Bakan Akar: Önümüzde Münbiç, Fırat'ın Doğusu Var, Hazırlıklar Tamam
MİLLİ Savunma Bakanı Hulusi Akar, Zeytin Dalı Harekatı'nın başlangıcının birinci yıl dönümünde Hatay'daki birliklerde incelemelerde bulundu.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ordu'da Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Ordu İl Başkanlığınca düzenlenen teşkilat yemeğine katıldı.
O Mücadele Olmamış Olsa Bugün Çok Farklı Şeyler Konuşulacaktı'
O Mücadele Olmamış Olsa Bugün Çok Farklı Şeyler Konuşulacaktı"
MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, Zeytin Dalı Harekatı'na ilişkin "O mücadele olmamış olsa, o kararlılık, o irade ortaya konulmamış olsa Türkiye'de belki bugün daha farklı şeyler konuşuluyor olacaktı.
CHPli Ağbaba: Kimsenin Ekmeğiyle Oynamayacağız
CHP'li Ağbaba: Kimsenin Ekmeğiyle Oynamayacağız
ADIYAMAN'ın Besni ilçesi ve bağlı belde başkan adayları CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba'nın katıldığı toplantıyla tanıtıldı.
AK Parti Isparta Aday Tanıtım Toplantısı
AK Parti Isparta Aday Tanıtım Toplantısı
AK Parti MKYK Üyesi Tuğba Işık Ercan, "Recep Tayyip Erdoğan belediyeciliğinin gereklilikleri neydi?
Beklediğimiz Neticeler Çıkmazsa Oturup Ağlayacak Halimiz Yok'
Beklediğimiz Neticeler Çıkmazsa Oturup Ağlayacak Halimiz Yok"
Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, 31 Mart yerel seçimlere ilişkin "Takdir neyse ona da razı oluruz.
CHPli Ağbaba Adıyamanda Aday Tanıtım Toplantısına Katıldı
CHP'li Ağbaba Adıyaman'da Aday Tanıtım Toplantısına Katıldı
CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, Adıyaman'ın Besni ilçesinde belediye başkan adaylarının tanıtım toplantısına katıldı.
Bakan Soylu: 37 Bin 710 Adres Değişikliği Haksız Şekilde Yapılmış
Bakan Soylu: 37 Bin 710 Adres Değişikliği Haksız Şekilde Yapılmış
İÇİŞLERİ Bakanı Süleyman Soylu, Gaziantep'te düzenlenen Seçim Güvenliği Bölge Toplantısı'nda yaptığı konuşmada, "26 doğu ve güneydoğu ilimizde 37 bin 710 adres değişikliği, haksız, gerçeğe uygun olmayan şekilde...
CHPnin Bursa Adayı Bozbey Gençlerle Buluştu
CHP'nin Bursa Adayı Bozbey Gençlerle Buluştu
CHP Gemlik İlçe Gençlik Kolları'nın düzenlediği 'Uğurlu Gelecek Gençlik Buluşması'na katılan CHP'nin Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı Mustafa Bozbey'i gençler Ormancı türküsüyle karşıladı.
AK Parti Muğla Aday Tanıtım Toplantısı
AK Parti Muğla Aday Tanıtım Toplantısı
AK Parti MKYK Üyesi ve İstanbul Milletvekili Markar Eseyan,"Bütün dünyanın gözü Cumhur İttifakı'nın üzerindedir.
DSP Genel Başkanı Önder Aksakal Açıklaması
DSP Genel Başkanı Önder Aksakal Açıklaması
DSP Genel Başkanı Önder Aksakal, "Demokratik Sol Parti'nin yerel seçim bildirgesinin adı 'Cumhuriyet Kent Umudu Projesi'dir.
Fransa Meclisinde "Sarı Yelekliler" Karşıtı Yasa Fransa'da hükümet yakma, kırma ve yağmalamaya yeltenen eylemcilerle mücadele etme amacıyla yeni bir yasayı meclise sunacak.
Cumhur İttifakının Hassasiyetlerini Gözeteceğiz'
Cumhur İttifakı'nın Hassasiyetlerini Gözeteceğiz"
Büyük Birlik Partisi (BBP) Ar-Ge ve Eğitimden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Bayram Karacan, "31 Mart yerel seçimlerini, bileşeni olduğumuz Cumhur İttifakı'nın hassasiyetlerini göz önünde bulundurarak yöneteceğiz.
AK Parti Amasyada Adaylarını Tanıttı
AK Parti Amasya'da Adaylarını Tanıttı
AK Parti Amasya'da 31 Mart yerel seçimlerinde yarışacak belediye başkan adaylarının tanıtımını yaptı.
Teröre Asla Geçit Vermeyeceğimizi Dünyaya Gösterdik" Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, "Sınırlarımızda oluşabilecek terör bataklığını kurutmak, bölgeye huzuru getirmek için önce Fırat Kalk..
Osmaniyede AK Parti Belediye Başkan Adayları Tanıtıldı
Osmaniye'de AK Parti Belediye Başkan Adayları Tanıtıldı
AK Parti MKYK Üyesi ve Aydın Milletvekili Metin Yavuz, "Devletin bekası tarafında AK Parti ve MHP dururken, karşımızda ana muhalefet ve kol kola girdikleri bölücü örgütün siyasi uzantıları var. Milletimiz bu net...
AK Partili Şahin: Chp, Yalan, İftira ve Hakareti Kurumsallaştırdı
AK Parti'li Şahin: Chp, Yalan, İftira ve Hakareti Kurumsallaştırdı
AK PARTİ Genel Sekreteri Fatih Şahin, "CHP kurduğu fonla birlikte artık kendi siyasetinde yalanı, iftirayı ve hakareti kurumsallaştırmış oldu.
Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Savaş: Elimize Ulaşan Resmi Bir Tebligat Yok HATAY Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş, kendisi hakkında İçişleri Bakanlığı tarafından soruşturma başlatı..
» 1 2 3