19 Ocak 2019 Cumartesi Günü Dünya Haberleri

19 Ocak 2019 Cumartesi Günü Dünya Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Meksika'da Boru Hattındaki Patlamada Ölü Sayısı 66'ya Yükseldi Meksika'nın Hidalgo eyaleti Omar Fayad, boru hattında meydana gelen patlamada ölü sayısının 66'ya yükseldiğini duyurdu.
Meksikada Boru Hattındaki Patlamada Ölü Sayısı 66ya Yükseldi
Meksika'da Boru Hattındaki Patlamada Ölü Sayısı 66'ya Yükseldi
Meksika'nın Hidalgo eyaleti Omar Fayad, boru hattında meydana gelen patlamada ölü sayısının 66'ya yükseldiğini duyurdu.
Akdeniz'de Yılın İlk Göçmen Faciası: 117 Ölü - Akdeniz sularında 'umuda yolculuk' bir kez daha ölümle sonuçlandı.
KKTC'de Sendika Üyeleri Eylem Yaptı, Bakan Denktaş İzledi KUZEY Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde (KKTC) Kıbrıs Türk Orta Eğitim Öğretmenler Sendikası (KTOEÖS) üyesi 9 kişi, hükümetin vergi muafiye..
KKTCde Sendika Üyeleri Eylem Yaptı, Bakan Denktaş İzledi
KKTC'de Sendika Üyeleri Eylem Yaptı, Bakan Denktaş İzledi
KUZEY Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde (KKTC) Kıbrıs Türk Orta Eğitim Öğretmenler Sendikası (KTOEÖS) üyesi 9 kişi, hükümetin vergi muafiyetleri oranlarında yaptığı değişiklik nedeniyle Maliye Bakanlığı önünde eylem yaptı.
22 Dolarlık Benzini Ödememek İçin Türk Çalışanı Öldüren Zanlı Gözaltına Alındı ABD'de benzin parasını ödemeden kaçmak isterken kendisini durdurmak isteyen Türk çalışanı öldüren zanlı gözaltın..
Türkiye'nin Sınır Dışı Ettiği Gazeteci Ans Boersma'nın İşine Son Verildi Türkiye'nin 'El Nusra Cephesi' ile bağlantılı olduğu gerekçesiyle sınır dışı ettiği Hollandalı gazeteci Ans Boersma'nı..
Arizona Çölüne Göçmenler İçin Su Bırakan Gönüllüler Suçlu Bulundu ABD'nin Arizona eyaletinde, her yıl çok sayıda kişinin çölü geçmeye çalışırken hayatını kaybettiği bir sınır noktasına göçmen..
22 Dolarlık Benzini Ödememek İçin Türk Çalışanı Öldüren Zanlı Gözaltına Alındı
22 Dolarlık Benzini Ödememek İçin Türk Çalışanı Öldüren Zanlı Gözaltına Alındı
ABD'de benzin parasını ödemeden kaçmak isterken kendisini durdurmak isteyen Türk çalışanı öldüren zanlı gözaltına alındı.
Bu Kaza Emniyet Kemeri ve Çocuk Kilidinin Önemini Gözler Önüne Seriyor
Bu Kaza Emniyet Kemeri ve 'Çocuk Kilidi'nin Önemini Gözler Önüne Seriyor
Çin'de meydana gelen bir trafik kazası, emniyet kemeri ve kapılarda bulunan 'çocuk kilidinin' aktif edilmesinin ne kadar önemli olduğunu bir kez daha gözler önüne serdi.
KKTC Dışişleri Bakanı Özersay: KKTC Kara Delik Değildir açıklamalarda bulunan Özersay, bu hafta başında Mısır'da Akdeniz'e kıyısı olan 7 ülkenin resmi katılımlarıyla düzenlenen 'Doğu Akdeniz ..
KKTC Dışişleri Bakanı Özersay: KKTC Kara Delik Değildir
KKTC Dışişleri Bakanı Özersay: KKTC Kara Delik Değildir
açıklamalarda bulunan Özersay, bu hafta başında Mısır'da Akdeniz'e kıyısı olan 7 ülkenin resmi katılımlarıyla düzenlenen 'Doğu Akdeniz Gaz Forumu'na ilişkin "Doğu Akdeniz'de KKTC ve Türkiye'nin katılımı ve rızası...
Press Tvnin Polat Alemdarlı Paylaşımı Tepsamdan Tepki
Press Tv'nin 'Polat Alemdar'lı Paylaşımı Tepsam'dan Tepki
İran resmi haber ajansı Press TV'nin Menbiç'teki saldırının failinin MİT olduğunu iddia ettiği haberi, Kurtlar Vadisi dizisindeki Polat Alemdar karakteriyle bilinen Necati Şaşmaz'ın fotoğrafıyla paylaşmasına tepkiler...
KKTCde, Bayrak Tartışması (2)
KKTC'de, 'Bayrak' Tartışması (2)
AKINCI: BAYRAK ÜSTÜNDEN UCUZ SİYASET ALIŞKANLIĞI HALA BİTMEDİKuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı, Rum Sosyal Reform Birliği (OPEK) üyelerini kabulünde KKTC ve Türk bayrağının olmamasıyla...
Gençlik ve Spor Bakanı Kasapoğlu Kölnde
Gençlik ve Spor Bakanı Kasapoğlu Köln'de
GENÇLİK ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Almanya'nın Köln kentinde bulunan Yunus Emre Enstitüsü'nde, Türk üniversite öğrencilerinin oluşturduğu US Akademisyenler Platformu'nun düzenlediği etkinlikte spor kulübü...