17 Ocak 2019 Perşembe Günü Ekonomi Haberleri

17 Ocak 2019 Perşembe Günü Ekonomi Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Büyükelçi Yıldız Irak Meclis Başkanıyla İkili İlişkileri Görüştü Türkiye'nin Bağdat Büyükelçisi Fatih Yıldız, Irak Meclis Başkanı Muhammed el-Halbusi ile iki ülke arasındaki iş birliğini güçl..
Ümraniyespor Fenerbahçeyi devirdi
Ümraniyespor Fenerbahçe'yi devirdi
Ziraat Türkiye Kupası son 16 turu ilk maçında, Fenerbahçe'yi ağırlayan Ümraniyespor karşılaşmadan 1-0 galip ayrıldı.
Süper Loto devretti
Süper Loto devretti
Bu haftaki çekilişte 6 bilen çıkmayınca 9 milyon 899 bin 663 lira devretti.
Avrupa Borsaları Brexit Belirsizliklerinin Etkisiyle Düşüşle Kapandı Avrupa borsaları, Çin'in ekonomik görünümüne ilişkin endişelerin pay piyasalarını olumsuz etkilemesi ve Brexit'e ilişkin b..
Defneden Katma Değerli Ürün Üretilecek Yükseköğretim Kurulu (YÖK) tarafından hazırlanan, bölgesel kalkınma odaklı proje kapsamında, sağlık ve çevre alanında pilot üniversite seçilen Düzce Üni..
Bigadiçte Robotik Kodlama Atölyesi Açıldı
Bigadiç'te Robotik Kodlama Atölyesi Açıldı
BALIKESİR'de Bigadiç Muzaffer Emiroğlu Halk Eğitim Merkezi bünyesinde kurulan Robotik Kodlama Atölyesi hizmete girdi.
Kolombiyanın başkenti Bogotada patlama
Kolombiya'nın başkenti Bogota'da patlama
Kolombiya'nın başkenti Bogota'da meydana gelen patlamada 6 kişi öldü, en az 10 kişi de yaralandı.
Bu Sıkıntılı Dönemden Daha Güçlü Çıkacağız" Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, "Bu sıkıntılı dönemin sonucunda da daha güçlü çıkacağız. Bu tekerlek, bu tü..
SPK Haftalık Bülteni Sermaye Piyasası Kurulu (SPK), Halkbank'ın 2 milyar dolar tutarındaki borçlanma aracı ihracı başvurusunu onayladı.
Sicilya'da Restore Etmek Şartıyla Bir Avroya Satılık Evler İtalya'nın Sicilya Adası'nda bir kasabada büyükşehirlere göç nedeniyle boş kalan eski evler, bir avroya satışa çıkarıldı.
Borsa Şirketlerinin Piyasa Değeri Borsa İstanbul'da işlem gören şirketlerin toplam piyasa değeri, gün sonu itibarıyla yaklaşık 830 milyar lira olarak hesaplandı.
Borsada En Çok Değer Kazanan Hisseler Borsa İstanbul'da, bugün BIST 100 endeksi içinde en çok değer kazanan 20 hisse senedinin son ve önceki kapanış fiyatları ile günlük değişim oranları şöyl..
Borsada En Çok Değer Kaybeden Hisseler Borsa İstanbul'da, bugün BIST 100 endeksi içinde en çok değer kaybeden 20 hisse senedinin son ve önceki kapanış fiyatları ile günlük değişim oranları şö..
Borsada İşlem Hacmi Sıralaması Borsa İstanbul'da, BIST 100 endeksi içinde işlem gören hisse senetleri arasında günlük işlem hacmine göre ilk 20 hisse senedi ve günlük işlem hacimleri şöyle: ..
Borsada Günlük İşlemler (2) Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle: Hisseler.
Borsada Şehir Endekslerinin Değişimi Borsa İstanbul'da hesaplanan şehir endekslerinin, bugünkü kapanışları ile günlük değişim oranları şöyle: Şehir Endeksleri Son Kapanış Günlük Değişim ..
Borsada Endekslerin Değişimi Borsa İstanbul'da hesaplanan sektör endekslerinin bugünkü kapanış ile günlük değişim oranları şöyle: Sektör Endeksleri Son Kapanış Günlük Değişim BIST KOBİ S..
Borsada Günlük İşlemler (1) Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle: Hisseler.
Piyasalarda Gün Sonu Borsa İstanbul'da BIST 100 endeksi, 1.405,87 puan artışla 96.817,36 puandan kapandı.
Borsa Günü Yükselişle Tamamladı
Borsa Günü Yükselişle Tamamladı
Borsa, günü yüzde 1,47'lik yükselişle tamamladı.
Borsa Günü Yükselişle Tamamladı Borsa İstanbul'da BIST 100 endeksi, günü yüzde 1,47 değer kazancıyla 96.817,36 puandan tamamladı.
Piyasalar – Bist100 Gün Sonu İşlemlerinde 1.57 Artışla 96 Bin 907 Puanda – Güne yüzde 0.09 artışla 95 bin 499 puanda başlayan Borsa İstanbul Endeksi (BİST100), gün içinde en düşük 95 bin 161 ..
Zimbabve'deki Petrol Fiyatlarındaki Artış Protestosu Zimbabve'de, petrol fiyatlarındaki artışın protesto edildiği ve 5 kişinin hayatını kaybettiği gösterilerin ardından ülkede mesajlaşma site..
Havalimanları Yer Hizmetleri Yönetmeliği'nde Değişiklik Sivil Havacılık Genel Müdürlüğünce, temsil, gözetim ve yönetim, ikram servis, uçuş operasyon, uçak özel güvenlik hizmet ve denetimi ile..
Küresel Veri Panoraması – Küresel piyasaların yakından izlediği Perşembe günü açıklanan verilerden seçmeler şöyle: AVRUPAEuro BölgesiTüketici fiyatları endeksi (TÜFE) Aralık ayında, aylık baz..
Tekstilkent" ile Erzurum'da 4 Bin Kişiyle İstihdam Sanayi ve Teknoloji Bakanlığınca finanse edilen "Cazibe merkezlerini destekleme programı" kapsamında Erzurum'da yaklaşık 4 bin kişiye istihd..
CHPli Sarıbal: 1,9 Milyon Ton Soğan Üretildiyse Neden Sorun Yaşıyoruz
CHP'li Sarıbal: 1,9 Milyon Ton Soğan Üretildiyse Neden Sorun Yaşıyoruz
CHP Genel Başkan Yardımcısı Orhan Sarıbal, 2018 yılında soğan üretiminin 1,9 milyon ton olarak açıklandığına vurgu yaparak, "Bu topraklarda 1,9 milyon ton soğan üretildiyse neden şu anda sorun yaşıyoruz?
Edirne Ticaret Borsası Edirne Ticaret Borsası'nda Anadolu kırmızı sert buğdayın kilogramı en yüksek 1,370 liradan satıldı.
» 1 2 3 4 5 6 7 8