16 Ocak 2019 Çarşamba Günü Politika Haberleri

16 Ocak 2019 Çarşamba Günü Politika Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Güvenoyu Alan May, Avrupa Birliği ile Yeniden Müzakere Edecek
Güvenoyu Alan May, Avrupa Birliği ile Yeniden Müzakere Edecek
İngiltere Başbakanı Theresa May, 306'ya karşı olarak 325 güvenoyu alarak Brexit sürecinde göreve devam edeceğini gösterdi.
Yunanistan Başbakanı Alexis Çipras Başkanlığındaki Hükümet, Meclisten 148'e Karşı 151 Oyla Güvenoyu... IHAAW234538-SIY/16-01-2019- Yunanistan Başbakanı Alexis Çipras başkanlığındaki hükümet, ..
Eski Devlet Başkanı Yolsuzlukla İtham Edilince Savcılık Basın Sınırlaması İstedi Uyuşturucu baronu El Chapo'nun eski Meksika Devlet Başkanı Pena Nieto'ya 100 milyon dolar rüşvet verdiği iddia..
Dışişleri Bakanlığı, Münbiç'deki Bombalı Saldırıyı Kınadı Dışişleri Bakanlığı, Münbiç şehir merkezinde meydana gelen bombalı saldırıyı kınadı.
İngiltere Başbakanı Theresa May, Avam Kamarasında Yapılan Oturumda 306 Oya Karşı 325 Oyla Güvenoyu... IHAAW221954-SIY/16-01-2019- İngiltere Başbakanı Theresa May, Avam Kamarasında yapılan otu..
Bakan Varank, İlk Dosyasını Mahkemesiz Çözdü SANAYİ ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, 'uzlaştırmacı' kimliğiyle ilk dosyasını mahkemesiz çözüme kavuşturduğunu Twitter'da duyurdu.
Bakan Varank, İlk Dosyasını Mahkemesiz Çözdü
Bakan Varank, İlk Dosyasını Mahkemesiz Çözdü
SANAYİ ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, 'uzlaştırmacı' kimliğiyle ilk dosyasını mahkemesiz çözüme kavuşturduğunu Twitter'da duyurdu.
Balıkesirde AK Partinin Boş Olan 4 İlçe Teşkilatına Atama Yapıldı
Balıkesir'de AK Parti'nin Boş Olan 4 İlçe Teşkilatına Atama Yapıldı
Adalet ve Kalkınma Partisi Balıkesir'deki 4 ilçede teşkilat başkanlarını yeniden belirledi.
Hırvatistan Cumhurbaşkanı Kitaroviç, Resmi Törenle Karşılandı (2)
Hırvatistan Cumhurbaşkanı Kitaroviç, Resmi Törenle Karşılandı (2)
ORTAK BASIN TOPLANTISICuhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Hırvatistan Cumhurbaşkanı Kolinda Grabar Kitaroviç ile ortak basın toplantısı düzenledi.
Türkiye Münbiç'deki Terör Saldırısını Şiddetle Kınadı Türkiye, terör örgütü YPG/PKK'nın işgalindeki Münbiç'te, ABD askerlerinin devriye yaptığı sırada gerçekleştirilen bombalı saldırıyı şidde..
Ekonomi Alanında Düzenlemeler İçeren Teklif Genel Kurulda AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, "Kanun teklifi ile devlet katkılı konut hesabı uygulamasında devletin katkı ödemesi, katılımc..
Bu Bir İş Birliği, Güç Birliği Meselesi" İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, "Sandalyelerin bekası var. Türkiye'nin bekasıyla yerel seçimlerin bir alakasını kuramıyorum.
Dışişleri Bakanlığından, Bugün Münbiç'te Meydana Gelen Bombalı Saldırıya İlişkin, "Münbiç'in Terör... IHAAW211136-SIY/16-01-2019- Dışişleri Bakanlığından, bugün Münbiç'te meydana gelen bombal..
AK Parti İzmir Adayı Zeybekci, Selçuk Belediyesini Ziyaret Etti
AK Parti İzmir Adayı Zeybekci, Selçuk Belediyesi'ni Ziyaret Etti
AK Parti İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Nihat Zeybekci, Selçuk Belediyesi'ni ziyaret etti.
Erdoğan-Kitaroviç Ortak Basın Toplantısı Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Münbiç'teki bombalı saldırıyla ilgili, "Bu olay ABD'nin almış olduğu kararı, Sayın Trump'ın almış olduğu k..
İçişleri Bakan Yardımcısı Mehmet Ersoy, Sitelerdeki Bir Mobilya Atölyesinde Çıkan Yangında Suriye... İçişleri Bakan Yardımcısı Mehmet Ersoy, sitelerdeki bir mobilya atölyesinde çıkan yangında..
Belediye Başkan Adayı Güven Teşkilatı Ziyaret Etti
Belediye Başkan Adayı Güven Teşkilatı Ziyaret Etti
AK Parti Genel Merkezi tarafından Yenice'ye Belediye Başkan adayı gösterilen Coşkun Güven, AK Parti Karabük Milletvekilleri Cumhur Ünal ve Niyazi Güneş,AK Parti Karabük İl Başkanı İsmail Altınöz ile birlikte Yenice...
Erdoğan, Dayton Anlaşması'nın Gözden Geçirilmesi Konusunda BM'nin Yeniden Devreye Girmesi ve Çok... Erdoğan, Dayton Anlaşması'nın gözden geçirilmesi konusunda BM'nin yeniden devreye girmesi v..
AK Parti Ümraniye Belediye Başkan Adayı Yıldırım, Kamu Kurumlarını Ziyaret Etti
AK Parti Ümraniye Belediye Başkan Adayı Yıldırım, Kamu Kurumlarını Ziyaret Etti
AK Parti Ümraniye Belediye Başkan adayı İsmet Yıldırım, Ümraniye'deki kamu kurum ve kuruluşlarını ziyaret etti.
Hırvatistan Cumhurbaşkanı Kitaroviç, Resmi Törenle Karşılandı HIRVATİSTAN Cumhurbaşkanı Kolinda Grabar Kitaroviç, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından ..
Meclis Çalışmalarına 2 Hafta Ara Verecek TBMM, 3 ayrı kanun teklifini bu hafta görüştükten sonra çalışmalarına 5 Şubat'a kadar ara verecek.
CHP'de 70 Belediye Başkan Adayı Daha Belirlendi CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, "Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi için Veysi Aghan, Amasya'da Arife Serpil Saraçoğlu, Bartın'da Mehmet..
CHP 70 Belediye Başkan Adayını Daha Belirledi CHP'de bugün yapılan MYK ve PM toplantılarında 70 belediye başkan adayı belirlendi.
TBMM Başkanı Yıldırım'ın Kabulleri TBMM Başkanı Binali Yıldırım, Tayland, Slovakya, Gabon ve Burkina Faso'nun Ankara büyükelçilerini ayrı ayrı kabul etti.
Başkan Vergili Yeni Dönem Yeni Projelerini Açıkladı
Başkan Vergili Yeni Dönem Yeni Projelerini Açıkladı
Karabük Belediye Başkanı ve adayı Rafet Vergili, yeni dönem projelerini düzenlediği tanıtım toplantısı ile açıkladı.
CHP 70 Belediye Başkan Adayını Daha Belirledi CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, "Bugün toplam 70 adayımızı açıklıyoruz.
Safranbolu ve Yenice'de AK Parti Aday Tanıtım Toplantısı AK Parti Safranbolu ve Yenice ilçe başkanlıklarında aday tanıtım toplantısı yapıldı.
İmamoğlu, Sultanbeyli'yi Dolaştı , CHP'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu, ilçe gezilerine Sultanbeyli ile devam etti.
Venezuela Devlet Başkan Yardımcısı Maddah Açıklaması
Venezuela Devlet Başkan Yardımcısı Maddah Açıklaması
Venezuela Devlet Başkan Yardımcısı Tareck Zaidan El Aissami Maddah, Türkiye'nin Venezuela'nın stratejik müttefikleri arasında yer aldığını belirterek, "İki halk ve hükumet arasındaki ilişkileri her alanda en üst seviyeye...
Tekkeköy Cumhurbaşkanı Erdoğanı Ağırlamaya Hazırlanıyor
Tekkeköy Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı Ağırlamaya Hazırlanıyor
19 Ocak Cumartesi günü Tekkeköy Yaşar Doğu Kapalı Spor Salonunda düzenlenecek olan 'AK Parti Samsun Aday Tanıtım Toplantısı'na Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın da katılacak olması Tekkeköy genelinde büyük heyecan...
İşte CHP'nin Aliağa, Kınık, Ödemiş ve Kemalpaşa Adayları CHP'nin Parti Meclisi (PM) toplantısının ardından, CHP İzmir'in Kemalpaşa, Aliağa, Kınık ve Ödemiş belediye başkan adayları belirlendi..
İzmir Bizden Hizmet İstiyor" AK Parti İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nihat Zeybekci, "İzmir'de her şey çok farklı olacaktır.
Hırvatistan Cumhurbaşkanı Kitaroviç, Resmi Törenle Karşılandı
Hırvatistan Cumhurbaşkanı Kitaroviç, Resmi Törenle Karşılandı
HIRVATİSTAN Cumhurbaşkanı Kolinda Grabar Kitaroviç, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından resmi törenle karşılandı.
İmamoğlu, Sultanbeyli'yi Dolaştı CHP'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu, ilçe gezilerine Sultanbeyli ile devam etti.
CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, "70 Belediye Başkan Adayımızı Daha Belirledik. IHAAW171303-SIY/16-01-2019- CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, "70 belediye başkan adayımızı daha..
» 1 2 3 4