16 Ocak 2019 Çarşamba Günü Ekonomi Haberleri

16 Ocak 2019 Çarşamba Günü Ekonomi Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Sokağı Kayak Merkezine Çevirdiler
Nevşehir'de etkili olan kar yağışıyla birlikte kendilerini sokağa atan vatandaşlar, naylon poşet, bidon, tepsilerle kayarak ortaya renkli görüntüler çıkardı.
Yunanistanda Çipras güvenoyu aldı
Yunanistan'da Çipras güvenoyu aldı
Yunanistan'da Başbakan Aleksis Çipras'ın liderliğindeki hükümet, 300 sandalyeli mecliste 151 milletvekilinin desteğiyle güvenoyu aldı.
Tüsiad Başkanı Bilecik: "Çalışanlarımıza Ödenen Ücretlerden Çok Vergi Yükleri En Az 10 Puan Aşağı... TÜSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Erol Bilecik, Türkiye'de ücretin dışındaki vergi yüklerinin ..
Sri Lanka Dış Borçlarını Ödeyebilmek İçin Çin'den Kredi İstedi Güney Asya ülkesi Sri Lanka'da hükümetin, bu yıl yapılacak dış borç ödemeleri için Çin'den kredi istediği belirtildi.
Avrupa borsaları İngiltere hariç yükselişle kapandı
Avrupa borsaları İngiltere hariç yükselişle kapandı
Avrupa borsaları günü İngiltere hariç yükselişle tamamladı.
Avrupa Borsaları Günü İngiltere Hariç Yükselişle Tamamladı Avrupa borsaları, İngiltere Başbakanı Theresa May'in Avrupa Birliği (AB) ile vardığı Brexit anlaşmasının dün akşam parlamentoda redd..
İntes Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı ile Protokol İmzaladı ANKARA (AA) – Türkiye İnşaat Sanayicileri İşveren Sendikası (İNTES) ile Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı ara..
Bitkiye Zarar Veren "Potyvirüs"E Karşı Mücadele Akdeniz Üniversitesi Ziraat Fakültesinde, bitkilere ciddi zarar veren "potyvirüs"e karşı bitkinin dayanıklı hale getirilmesi için "CRISPR-Cas9"..
AB'den İthal Çelik Önlemi Avrupa Birliği (AB) üyesi ülkeler, çelik sektörünü ABD'nin ilave gümrük vergileri kararının etkilerinden korumaya yönelik tedbirleri 2021 yılına kadar uzatma kararı ..
Ankara Sitelerde yangın çıktı
Ankara Siteler'de yangın çıktı
Ankara Siteler'de bir iş yerinde yangın çıktı.
İşsizlik maaşında 120 gün şartı kalktı
İşsizlik maaşında 120 gün şartı kalktı
Genel Kurulda, Vergi Kanunları ile Bazı Kanun ve KHK'lerde Değişiklik Yapan Kanun Teklifi'nin 25 ila 48. maddelerini kapsayan ikinci bölümü kabul edildi.
İstanbul Havalimanı'na Transfer Programı Açıklandı İstanbul Havalimanı'na kademeli olacak geçiş döneminde ve sonrasında Atatürk ve İstanbul Havalimanı'nın kullanım şartları ile transfer progr..
Ekonomi Alanında Düzenlemeler İçeren Teklif Genel Kurulda TBMM Genel Kurulunda kabul edilen, Vergi Kanunları ile Bazı Kanun ve KHK'lerde Değişiklik Yapan Kanun Teklifinin 25 ila 48. maddeleri..
Türk Şirketler Katarlı Yatırımcılarla Buluştu Türk firmaların Katarlı yatırımcılarla bir araya gelmesine olanak sağlayan Körfez'in en büyük fuarlarından "Turkey Expo by Qatar", başta gayrimen..
Bakan Albayrak: 2018de kömür üretim hedefi tutturuldu
Bakan Albayrak: 2018'de kömür üretim hedefi tutturuldu
Hazine ve Maliye Bakanı Albayrak, 2018'de 100 milyon ton kömür üretme hedefinin tutturulduğunu açıkladı.
Borsada En Çok Değer Kazanan Hisseler Borsa İstanbul'da, bugün BIST 100 endeksi içinde en çok değer kazanan 20 hisse senedinin son ve önceki kapanış fiyatları ile günlük değişim oranları şöyl..
Borsada En Çok Değer Kaybeden Hisseler Borsa İstanbul'da, bugün BIST 100 endeksi içinde en çok değer kaybeden 20 hisse senedinin son ve önceki kapanış fiyatları ile günlük değişim oranları şö..
İka Mali Destek Programları Tanıtım Toplantısı Yapıldı İpekyolu Kalkınma Ajansı (İKA) aylık olağan yönetim kurulu ve 2019 mali destek programları tanıtım toplantısı, Gaziantep Valiliğinin ev ..
Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak: "Cari Açığı Azaltmaya Yönelik Yerli Kömür Hamlemizin En... IHAAW183237-EKO/16-01-2019- Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak: "Cari açığı azaltmaya yö..
Borsada Günlük İşlemler (2) Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle: Hisseler.
Borsada Endekslerin Değişimi Borsa İstanbul'da hesaplanan sektör endekslerinin bugünkü kapanış ile günlük değişim oranları şöyle: Sektör Endeksleri Son Kapanış Günlük Değişim BIST KOBİ S..
İspanya Geçen Yıl Rekor Sayıda Turist Ağırladı İspanya Endüstri, Ticaret ve Turizm Bakanı Reyes Maroto, 2018'de ülkeyi ziyaret eden yabancı turist sayısının yeni bir rekorla 82,6 milyon olduğ..
Borsada İşlem Hacmi Sıralaması Borsa İstanbul'da, BIST 100 endeksi içinde işlem gören hisse senetleri arasında günlük işlem hacmine göre ilk 20 hisse senedi ve günlük işlem hacimleri şöyle: ..
Borsa Şirketlerinin Piyasa Değeri Borsa İstanbul'da işlem gören şirketlerin toplam piyasa değeri, gün sonu itibarıyla yaklaşık 817 milyar lira olarak hesaplandı.
Borsada Günlük İşlemler (1) Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle: Hisseler.
Borsada Şehir Endekslerinin Değişimi Borsa İstanbul'da hesaplanan şehir endekslerinin, bugünkü kapanışları ile günlük değişim oranları şöyle: Şehir Endeksleri Son Kapanış Günlük Değişim ..
Venezuela Devlet Başkanı Maduro'nun Yardımcısı Çorum'a Geldi VENEZUELA Devlet Başkanı Nicolas Maduro'nun Ekonomiden Sorumlu Yardımcısı Tareck Zaidan El Aissami Maddah, bir holdinge ait altın ..
İstanbul Havalimanı'na Transfer Programı Açıklandı İstanbul Havalimanı'na kademeli olacak geçiş döneminde ve sonrasında Atatürk ve İstanbul Havalimanı'nın kullanım şartları ile transfer progr..
Rize Valisi Çeber: 'Rizenin Kalkınması İçin Her Projenin Destekçisiyiz'
Rize Valisi Çeber: "Rize'nin Kalkınması İçin Her Projenin Destekçisiyiz"
Rize Valisi Kemal Çeber, "Rize'nin her anlamda gelişip güçlenmesi için Rize Ticaret Borsası önemli bir misyonu yerine getirmektedir.
Piyasalarda Gün Sonu Borsa İstanbul'da BIST 100 endeksi, 2.238,22 puan artışla 95.411,49 puandan kapandı.
İstanbul Havalimanı'na Transfer Programı Açıklandı İstanbul Havalimanı'na kademeli olacak geçiş döneminde ve sonrasında Atatürk ve İstanbul Havalimanı'nın kullanım şartları ile transfer progr..
Borsa 95.000 Puanı Aştı Borsa İstanbul'da BIST 100 endeksi, günü yüzde 2,40 değer kazancıyla 95.411,49 puandan tamamladı.
» 1 2 3 4 5 6 7 8