15 Ocak 2019 Salı Günü Politika Haberleri

15 Ocak 2019 Salı Günü Politika Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Hdp Grup Toplantısı Halkların Demokratik Partisi (HDP) Eş Başkanı Sezai Temelli, "Bölgesel ve küresel güçlerin sekiz yıldır sürdürdüğü Suriye iç savaşı bir an önce sonlanmalıdır.
TBMM Başkanı Yıldırım'dan İbrahim Tatlıses'e Taziye Telefonu TBMM Başkanı Binali Yıldırım, annesi vefat eden sanatçı İbrahim Tatlıses'i arayarak taziyelerini iletti.
Hem Yerelde Hem Genelde Bayrağı Daha İleri Taşımak Boynumuzun Borcu" AK Parti Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, "Bu milletin değerleri ile siyaset yapmak, o değer..
İngiltere Parlamentosu, Brexit Anlaşmasını 202'ye Karşı 432 Oyla Reddetti. IHAAW224638-SIY/15-01-2019- İngiltere Parlamentosu, Brexit anlaşmasını 202'ye karşı 432 oyla reddetti.
Macron "Büyük Ulusal Danışma" Sürecini Başlattı Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron, Normandiya bölgesindeki Grand-Bourgtheroulde kasabasında yaptığı toplantı ile ülke genelindeki "Büyük Ulu..
Çipras'tan Meclise Güvenoyu Çağrısı Yunanistan Başbakanı Aleksis Çipras, koalisyonun çökmesinin ardından hükümette kalmak için meclisten güvenoyu istedi.
Lösemi Hastası Öykü TBMM'nin de Gündeminde Kan kanseriyle mücadele eden ve ilik nakli bekleyen 3,5 yaşındaki Öykü Arin Yazıcı'nın durumu, TBMM'nin gündemine taşındı.
Maduro'nun Yardımcısı Rodriguez: "Meclis Başkanının Tutuklanması Kurmaca" Venezuela'da Ulusal Meclis Başkanı Juan Guaido'nun kanunsuz şekilde tutuklanıp, yarım saat içinde serbest bırakılması..
TBMM Genel Kurulu TBMM Genel Kurulunda, CHP Nigˆde Milletvekili Ömer Fethi Gürer'in, "Sosyal Sigortalar ve Genel Sagˆlık Sigortası Kanununda Degˆis¸iklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi"nin do..
Milli Savunma Bakanı Akar Belarusta
Milli Savunma Bakanı Akar Belarus'ta
MİLLİ Savunma Bakanı Hulusi Akar, Belarus'un başkenti Minsk'te resmi temaslarda bulundu.
Yeni Yargı Reformu Strateji Belgesi Hazırlık Çalışmaları Adalet Bakanlığı heyeti, Yeni Yargı Reformu Strateji Belgesi hazırlık çalışmaları kapsamında Avrupa Konseyi ve Avrupa İnsan Hakları Ma..
AK Parti'li Kandemir: Ülkemiz Çok Zor Zamanlar Atlattı AK PARTİ Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, çeşitli tuzak ve oyunlarla milletin karşısına çıkan terör örgütlerinin milletin duruşuy..
Kalın: 4 Yıl Sonra Cumhurbaşkanımızın Dediği Noktaya Geldiler
Kalın: 4 Yıl Sonra Cumhurbaşkanımızın Dediği Noktaya Geldiler
CUMHURBAŞKANLIĞI Sözcüsü İbrahim Kalın, "Güvenli bölge teklifini Cumhurbaşkanımız her platformda dile getirmeye devam ediyor.
Eski Devlet Başkanları Maduro'yu Tanımadıklarını Açıkladı Eski Latin Amerika devlet başkanları, Venezuela Devlet Başkanı olarak Nicolas Maduro'yu tanımadıklarınıaçıklayarak, Meclis Başkanı Ju..
Cumhurbaşkanlığı Kabine Toplantısı Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 23 Ocak Çarşamba Moskova'ya günübirlik ziyaret gerçekleştireceğini belirterek,..
Hırvatistan Cumhurbaşkanı Kitaroviç Türkiye'ye Geliyor Hırvatistan Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Kolinda Grabar-Kitaroviç, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın davetine icabetle 16 Ocak tarihind..
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın: "Abd'nin Pyd/ypg Terör Örgütü ile İlişkisini Kesme Zamanı Çoktan... Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Büyükelçi İbrahim Kalın, "ABD'nin artık kendileri için de maliyet ..
Hırvatistan Cumhurbaşkanı Türkiye'ye Geliyor Hırvatistan Cumhurbaşkanı Kolinda Grabar Kitaroviç, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın davetlisi olarak yarın Türkiye'ye gelecek.
Hırvatistan Cumhurbaşkanı Kitaroviç Türkiye'ye Geliyor Hırvatistan Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Kolinda Grabar-Kitaroviç, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın davetine icabetle, 16 Ocak 2019 ta..
Hırvatistan Cumhurbaşkanı Türkiye'ye Geliyor HIRVATİSTAN Cumhuriyeti Cumhurbas¸kanı Kolinda Grabar-Kitarovic¸, yarın Türkiye'ye resmi ziyarette bulunacak.
BBPden İttifak Açıklaması: 30 Büyükşehir Üzerinde Görüşmeler Sürüyor
BBP'den İttifak Açıklaması: 30 Büyükşehir Üzerinde Görüşmeler Sürüyor
BBP Genel Sekreteri Üzeyir Tunç, yerel seçimler öncesi AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki ile bir araya geldiklerini ve 30 büyükşehir üzerinde görüşmelerin devam ettiğini kaydetti.
BBP Genel Sekreteri Üzeyir Tunç Açıklaması Büyük Birlik Partisi Genel Sekreteri Üzeyir Tunç, "Biz, Cumhur İttifakı'na azami düzeyde nasıl katkı sağlayabiliriz bunun hesabını yapıyoruz.
Cumhurbaşkanı Erdoğan Rus Gazetesi İçin Makale Kaleme Aldı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Rus Kommersant gazetesi için yazdığı makalede Türk-Rus ilişkilerini ele aldı.
TBMM Başkanı Binali Yıldırım'ın Kabulleri TBMM Başkanı Binali Yıldırım Ruanda, KKTC, Portekiz, Kazakistan ve Küba'nın Ankara büyükelçilerini ayrı ayrı kabul etti.
TBMM Genel Kurulu AK Parti Bursa Milletvekili Refik Özen, "Güvenli bölge tesis edilebildiği takdirde sınırımıza mücavir Suriye topraklarının tamamının terör örgütlerinden arındırılması mümkün..
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, Suriye Sınırında Oluşturulacak Güvenli Bölgenin Kontrolünün... Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, Suriye sınırında oluşturulacak güvenli bölgenin ..
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 23 Ocak Çarşamba Günü Moskova'ya... IHAAW183403-SIY/15-01-2019- Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 23 Ocak Çarşa..
Kalın: "Bizim İçin S-400 Alımı ile Patriot Füzelerinin Alınması Arasında Hiçbir İlliyet İlişkisi,... Kalın: "Bizim için S-400 alımı ile Patriot füzelerinin alınması arasında hiçbir illiyet il..
Kalın: (Abd İle) "Ekonomik Tehdit Konuları Artık Geride Kaldı. Kalın: (ABD ile) "Ekonomik tehdit konuları artık geride kaldı.
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın: "İdlib'deki Amacımız Başta Neyse Bugün de O. Amacımız O Bölgedeki... Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın: "İdlib'deki amacımız başta neyse bugün de o. Amacımız o bö..
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın: "Terörle Mücadele ve Türkiye'yi Hedef Alan Terör Örgütleriyle... Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın: "Terörle mücadele ve Türkiye'yi hedef alan terör örgütleriyle ..
AK Parti Bingölde Başkan Adaylarını Tanıttı
AK Parti Bingöl'de Başkan Adaylarını Tanıttı
AK Parti, Bingöl'de belediye başkan adaylarını tanıttı.
Kalın: "Türkiye Yumuşak ve Sert Gücün, Siyasetin ve Diplomasinin Bütün İmkanlarını Kullanarak Hem... Kalın: "Türkiye yumuşak ve sert gücün, siyasetin ve diplomasinin bütün imkanlarını kullana..
Özkan: 'Karacabeyin İkinci Dönemi Yükselme Dönemi Olacak'
Özkan: "Karacabey'in İkinci Dönemi Yükselme Dönemi Olacak"
Cumhur ittifakı tarafından Karacabey Belediye Başkan Adayı olarak gösterilen mevcut Belediye Başkanı Ali Özkan yaptığı basın açıklamasıyla, Karacabey'de ikinci dönemlerinin yükselme dönemi olacağını söyledi.
AK Parti Ümraniye Belediye Başkan Adayı Yıldırımdan Derneklere Ziyaret
AK Parti Ümraniye Belediye Başkan Adayı Yıldırım'dan Derneklere Ziyaret
AK Parti Ümraniye Belediye Başkan adayı İsmet Yıldırım, Ümraniye Adem Yavuz Mahallesi'ndeki dernekleri ve sivil toplum örgütlerini ziyaret etti.
TBMM'de, 'Suriye' Konulu Araştırma Önergesi Gizli Oturumda Ele Alındı İYİ Parti'nin 'Suriye' konulu araştırma önergesi TBMM Genel Kurulu'nda, gizli oturumda görüşüldü.
» 1 2 3 4 5