15 Ocak 2019 Salı Günü Ekonomi Haberleri

15 Ocak 2019 Salı Günü Ekonomi Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Yalovada yolcu otobüsü devrildi: 12 yaralı
Yalova'da yolcu otobüsü devrildi: 12 yaralı
Kazada yaralanan yolcuların sağlık durumlarının iyi olduğu öğrenildi.
May'in Brexit Anlaşması Parlamentoda 432 Ret Oyu Aldı Birleşik Krallık Başbakanı Theresa May'in Avrupa Birliği (AB) ile arasındaki Brexit anlaşması Birleşik Krallık parlamentosunda 432 red oy..
İngiltere parlamentosu AB ile yapılan Brexit anlaşmasını oyladı
İngiltere parlamentosu AB ile yapılan Brexit anlaşmasını oyladı
İngiltere'de parlamento, hükümetin Avrupa Birliği ile vardığı Brexit anlaşmasını oyladı.
Enerji Kullanımının Bedelini Ödemek Zorundayız" BUENOS Arjantin Devlet Başkanı Mauricio Macri, elektrik, doğal gaz ve toplu ulaşıma zam yapılması kararı sonrası hükümete yönelik tepkilere ili..
Avrupa borsaları, günü, İtalya hariç yükselişle tamamladı
Avrupa borsaları, günü, İtalya hariç yükselişle tamamladı
Avrupa borsaları, İngiltere parlamentosunda oylanacak Brexit anlaşması öncesi son saatlerde alışların ağırlık kazanmasıyla günü, İtalya FTSE MIB 30 endeksi hariç yükselişle kapattı.
Avrupa Borsaları, Günü, İtalya Hariç Yükselişle Tamamladı Avrupa borsaları, İngiltere parlamentosunda oylanacak Brexit anlaşması öncesi son saatlerde alışların ağırlık kazanmasıyla günü, İtal..
Türkiye'den Gambiya Ordusuna Destek Türkiye, Batı Afrika ülkelerinden Gambiya'ya askeri ekipman yardımında bulundu.
İklim Kaynaklı Doğal Afetler 2018'de Dünyayı Vurdu Dünyanın dört bir yanında meydana gelen iklim kaynaklı doğal afetler can ve mal kaybına yol açtı.
Borsa Şirketlerinin Piyasa Değeri Borsa İstanbul'da işlem gören şirketlerin toplam piyasa değeri, gün sonu itibarıyla yaklaşık 813 milyar lira olarak hesaplandı.
AB'den Vergi Kararlarında Değişiklik Teklifi Avrupa Birliği (AB) Komisyonu, vergi politikaları belirlenmesinde oy birliği yerine nitelikli çoğunluk kullanılmasını teklif etti.
Borsada Değer Kaybeden Hisseler Borsa İstanbul'da, bugün BIST 100 endeksi içinde değer kaybeden 20 hisse senedinin son ve önceki kapanış fiyatları ile günlük değişim oranları şöyle: (BIST 1..
Borsada İşlem Hacmi Sıralaması Borsa İstanbul'da, BIST 100 endeksi içinde işlem gören hisse senetleri arasında günlük işlem hacmine göre ilk 20 hisse senedi ve günlük işlem hacimleri şöyle: ..
Borsada En Çok Değer Kazanan Hisseler Borsa İstanbul'da, bugün BIST 100 endeksi içinde en çok değer kazanan 20 hisse senedinin son ve önceki kapanış fiyatları ile günlük değişim oranları şöyl..
Borsada Günlük İşlemler (1) Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle: Hisseler.
Borsada Günlük İşlemler (2) Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle: Hisseler.
Borsada Şehir Endekslerinin Değişimi Borsa İstanbul'da hesaplanan şehir endekslerinin, bugünkü kapanışları ile günlük değişim oranları şöyle: Şehir Endeksleri Son Kapanış Günlük Değişim ..
Borsada Endekslerin Değişimi Borsa İstanbul'da hesaplanan sektör endekslerinin bugünkü kapanış ile günlük değişim oranları şöyle: Sektör Endeksleri Son Kapanış Günlük Değişim BIST KOBİ S..
Piyasalarda Gün Sonu Borsa İstanbul'da BIST 100 endeksi, 1.119,43 puan artışla 93.173,27 puandan kapandı.
Borsa Günü Yükselişle Tamamladı Borsa İstanbul'da BIST 100 endeksi, günü yüzde 1,22 değer kazancıyla 93.173,27 puandan tamamladı.
Borsa Günü Yükselişle Tamamladı
Borsa Günü Yükselişle Tamamladı
Borsa, günü yüzde 1,22'lik yükselişle tamamladı.
İşkur, 2018 Yılında 1 Milyon 247 Bin 188 Kişinin İstihdamına Aracılık Etti" İŞKUR Genel Müdürü Cafer Uzunkaya, "2017 yılında 1 milyon 57 bin 249 kişinin istihdamına aracılık eden İŞKUR, 2018 ..
Edirne Ticaret Borsası Edirne Ticaret Borsasında Anadolu kırmızı sert buğdayın kilogramı en yüksek 1,339 liradan satıldı.
Piyasalar – Bist100 Günü Yüzde 1.0'in Üstünde Artışla Tamamladı – Güne 0.62 artışla 92 bin 627 puanda başlayan Borsa İstanbul Endeksi (BİST100), gün içinde en düşük 92 bin 478 puanı ve en yük..
Serbest Piyasada Altın Fiyatları
Serbest Piyasada Altın Fiyatları
Serbest piyasada 24 ayar külçe altının gram satış fiyatı 226,30 lira oldu.
İzmir Teknik Tekstilde Merkez Olabilir" Teknik Tekstil Araştırma ve Uygulama Merkezi A.Ş'nin (TEKSMER) Yönetim Kurulu Başkanı Sabri Ünlütürk, teknik tekstilde İzmir'in merkez olabileceğini be..
Küresel Veri Panoraması – Küresel piyasaların yakından izlediği Salı günü açıklanan verilerden seçmeler şöyle: AVRUPAFransaTüketici fiyatları (TÜFE), Aralık ayında beklentileri karşılayarak, ..
Türkiye İş Kurumu Genel Müdürü Cafer Uzunkaya;
Türkiye İş Kurumu Genel Müdürü Cafer Uzunkaya;
Kastamonu'da bir programda konuşan Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) Genel Müdürü Cafer Uzunkaya, Türkiye'de üçüncü çeyrekte 282 bin kadının istihdam edildiğini belirterek, "Bütün kötü senaryolara rağmen 1 milyon 247 bin 188...
Kapalıçarşı'da Altın Kapalıçarşı'da 24 ayar külçe altının gramı günü yüzde 0,96 azalışla 226,30 liradan tamamladı.
New York Borsası Karışık Seyirle Açıldı New York borsası, güne karışık seyirle başladı.
Koruyucu Özellikli Kıyafet Üreten Firmalara 'Fırsat Kapısı'
Koruyucu Özellikli Kıyafet Üreten Firmalara "Fırsat Kapısı"
Ege İhracatçı Birliklerinde (EİB) düzenlenen "2018 Yılı Değerlendirmesi ve Teknik Tekstiller Alanında Yaşanan Gelişmeler" toplantısında, Türkiye'de çok az firmanın koruyucu özellikli kıyafet ürettiğini belirten Teksmer...
» 1 2 3 4 5 6 7 8