15 Ocak 2019 Salı Günü Dünya Haberleri

15 Ocak 2019 Salı Günü Dünya Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
İngiltere'de Büyük Belirsizlik: Brexit Anlaşmasına Onay Çıkmadı İngiltere Parlamentosu, Başbakan Theresa May'in Avrupa Birliği ile vardığı Brexit anlaşmasını 202'ye karşı 432 oyla reddetti.
Libya'nın Lübnan'daki Arap Birliği Ekonomik Zirvesi'ni Boykot Kararı KAHİRE (AA) – Arap Birliği, Lübnan'da yapılacak Arap Birliği Ekonomik Zirvesi'ne Libya'nın katılması konusunda kendilerind..
Kenya'nın Başkenti Nairobi'de Otele Saldırı: Ölü ve Yaralılar Var Kenya'nın başkenti Nairobi'de bir otele saldırı düzenlendi.
Nairoibi'de Otel Yakınında Patlama ve Silah Sesleri – Kenya'nın başkenti Nairobi'de bulunan Dussit isimli lüks bir otelin çevresinde patlama ve silah sesleri duyuldu.
Tuzağa Düşen Fareyi, Hayvan Ambulansı Çalışanları Kurtardı Hollanda'nın Lahey kentinde, fareyi kapana yakalanmış halde gören ev sahibi, "kendini suçlu hissettiğini ve vicdanının sızladığını" ..
Rusya Dışişleri Bakanı Lavrov, Ürdünlü Mevkidaşı ile Suriye'yi Görüştü Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov, Ürdün Dışişleri Bakanı Ayman Safadi ile Suriye konusunu görüştü.
İtalya'da 3 Evsiz Soğuktan Öldü İtalya'nın başkenti Roma'da hafta sonundan bu yana 3 evsizin sokakta ölü bulunduğu bildirildi.
İngiltere ve ABDnin Darbeyle Devirdiği İran Başbakanı Musaddıkın Torunu Dedesini Anlattı: Mirası...
İngiltere ve ABD'nin Darbeyle Devirdiği İran Başbakanı Musaddık'ın Torunu Dedesini Anlattı: Mirası...
Dr. Muhammed Musaddık, petrolü millileştirmesinin ardından 1953'te İngiltere ve ABD destekli bir darbeyle devrildi.
KKTC'de Seferberlik Hizmet Cezasını Ödemeyen Vicdani Retçi Cezaevine Götürüldü KUZEY Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde vicdani retci olduğunu ilan ederek, seferberlik hizmetine gitmeyi reddedip, pa..
KKTCde Seferberlik Hizmet Cezasını Ödemeyen Vicdani Retçi Cezaevine Götürüldü
KKTC'de Seferberlik Hizmet Cezasını Ödemeyen Vicdani Retçi Cezaevine Götürüldü
KUZEY Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde vicdani retci olduğunu ilan ederek, seferberlik hizmetine gitmeyi reddedip, para cezasını da ödemeyen Halil Karapaşaoğlu gözaltına alınarak cezaevine götürüldü.
Çinin Ayda Ektiği Pamuk Tohumları Filizlendi
Çin'in Ay'da Ektiği Pamuk Tohumları Filizlendi
Çin Ulusal Uzay İdaresi, Chang'e-4 uzay aracı tarafından Ay'a götürülen pamuk tohumlarının filiz verdiğini açıkladı.
Almanya'da Havalimanlarında Güvenlik Personelleri Bir Günlük Grevde Almanya'da 8 havalimanında güvenlik personelinin ücret artış talebiyle uyarı grevi nedeni ile yüzlerce uçuş iptal edildi.
Peskov: Yaptırımlar Politikalarımızı Değiştiremez Rusya Başkanlık Sarayı Kremlin Sözcüsü Dmitry Peskov, "ABD, dünyanın en büyük ekonomisi olmasına karşın Rusya'yı bağımsızlık politikasından v..
Peskov: Yaptırımlar Politikalarımızı Değiştiremez Rusya (ABD) - Rusya Başkanlık Sarayı Kremlin Sözcüsü Dmitry Peskov, "ABD, dünyanın en büyük ekonomisi olmasına karşın Rusya'yı bağımsızlık po..
Anlaşmasız Brexit Ekonomiye Telafi Edilemeyecek Boyutta Zarar Verir" – Birleşik Krallık parlamentosunun, Başbakan Theresa May'in Brexit anlaşmasını oylamasından saatler önce bir açıklama yapa..
Almanyada Havalimanlarında Güvenlik Personelleri Bir Günlük Grevde
Almanya'da Havalimanlarında Güvenlik Personelleri Bir Günlük Grevde
- Almanya'da 8 havalimanında güvenlik personelinin ücret artış talebiyle uyarı grevi nedeni ile yüzlerce uçuş iptal edildi.
Güney Kore Savunma Raporunda Kuzey Kore'yi "Düşman" Olarak Nitelendirmedi SEUL/ Güney Kore, yayımladığı 2 yıllık savunma raporunda, Kuzey Kore yönetimine ve ordusuna yönelik "düşman" ifadesin..
Google Çalışanlarından Sosyal Medyada Dev Protesto Google çalışanları, şirketteki cinsel taciz ve suistimal şikayetlerinde tahkime gidilmesini zorunlu kılan kuralı protesto etmek için bugün s..
Kamyonlar Çarpıştı, Bölgede Yaşayanlar Boşta Kalan Hayvanları Kaçırdı – Meksika'nın Veracruz eyaletinde büyükbaş hayvan taşıyan kamyonlar çarpıştı.
Kamyonlar Çarpıştı, Bölgede Yaşayanlar Boşta Kalan Hayvanları Kaçırdı
Kamyonlar Çarpıştı, Bölgede Yaşayanlar Boşta Kalan Hayvanları Kaçırdı
Meksika'nın Veracruz eyaletinde büyükbaş hayvan taşıyan kamyonlar çarpıştı.
Türk Çalışan, ABD'de Akaryakıt Ücretini Ödemeyen Sürücüyü Durdurmaya Çalışırken Öldü ABD'de benzin istasyonunda çalışan bir Türk, 22 dolar benzin parasını ödemeden kaçmak isteyen şüpheliyi du..
» 1 2