13 Ocak 2019 Pazar Günü Politika Haberleri

13 Ocak 2019 Pazar Günü Politika Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Karamollaoğlu: Suriye'deki Kaostan Dolayı Sınırlarımız Yeniden Çizilmek İsteniyor SAADET Partisi (SP) Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, "Suriye'de herkes birbiri ile kavgalı, kaostan dolayı ..
AK Parti Ağrı Aday Tanıtım Toplantısı AK Parti MKYK Üyesi ve Erzurum Milletvekili Zehra Taşkesenlioğlu, "Terörle bizi birbirimize kırdırmaya çalıştılar.
Özhaseki, Ankara'daki Yozgatlılar ile Buluştu Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Özhaseki, "Ankara için Allah'ın izniyle ne söylüyorsak beş sene sonunda hepsini gerçekleştirmiş ol..
Yalova'da AK Parti Belediye Başkanı Adayları Tanıtıldı YALOVA'da AK Parti İl Başkanlığı tarafından düzenlenen toplantı ile ilçe ve belde belediye başkan adayları tanıtıldı.
Ümit Özdağ: Devleti Karanlığa Sürüklüyorlar
Ümit Özdağ: Devleti Karanlığa Sürüklüyorlar
İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Ümit Özdağ, Konya'nın Seydişehir ilçesinde partisinin belediye başkanı aday tanıtım toplantısına katıldı.
Mustafa Dündar Ustalık Dönemi İçin Aday
Mustafa Dündar Ustalık Dönemi İçin Aday
Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, göreve geldiği 2009 yılından bu yana tarihi mirastan ulaşıma, eğitimden spora, kentsel dönüşümden kültür sanata kadar her alanda yatırımlara imza atarak çıraklık ve kalfalık...
AK Parti'li Kaya: Yalan Söylemekten Yüzleri Kızarmıyor Bunların AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Fatma Betül Sayan Kaya, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun enflasyon rakamlarını eleştir..
Şenlikoğlu: 'Giresunda 31 Marttan Sonra Temiz Bir Sayfa Açacağız'
Şenlikoğlu: "Giresun'da 31 Mart'tan Sonra Temiz Bir Sayfa Açacağız"
AK Parti Giresun Belediye Başkan adayı Aytekin Şenlikoğlu esnaf ve mahalle ziyaretlerine ara vermeden devam ediyor.
Eski TBMM Başkanı Şahin: 'Eski Sistemin Son Seçimi'
Eski TBMM Başkanı Şahin: "Eski Sistemin Son Seçimi"
23. Dönem TBMM Başkanı ve AK Parti Siyasi Erdem ve Etik Kurulu Başkanı Mehmet Ali Şahin, memleketi Karabük'te partisinin belediye başkan aday toplantısına katılarak, yerel seçimlerin eski sistemin son seçimi olduğunu...
AK Parti'nin Bursa İlçe Belediye Başkan Adayları Açıklandı (3) 'EŞ, DOST İLİŞKİSİYLE SEÇİMDEN SONUÇ ALMAK MÜMKÜN DEĞİL'AK Parti Bursa İl Başkanlığı tarafından düzenlenen belediye başkan aday ..
AK Parti'nin Bursa İlçe Belediye Başkan Adayları Açıklandı (2) 'EŞ, DOST İLİŞKİSİYLE SEÇİMDEN SONUÇ ALMAK MÜMKÜN DEĞİL'AK Parti Bursa İl Başkanlığı tarafından düzenlenen belediye başkan aday ..
Suriye'deki Oyun, Oyun İçinde Oyun" AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, "Çevremizde oynanan oyunları görüyorsunuz. Türkiye'nin de içinde bulunduğu, Türkiye'nin kilit taşı olduğu bu c..
AK Parti Muş Aday Tanıtım Toplantısı AK Parti MKYK üyesi Vildan Polat, "Gönül belediyeciliği ile halka dokunan, koltuğundan ve makamından güç alarak değil, halka inen, yüreği ve merhametiyle ..
Karamollaoğlu: 'İnşallah, Cumhurbaşkanı S400 Konusunda Kararlılığını Devam Ettirir'
Karamollaoğlu: "İnşallah, Cumhurbaşkanı S400 Konusunda Kararlılığını Devam Ettirir"
Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, "İnşallah, Cumhurbaşkanı S400 konusundaki duyarlılığını devam ettirir ve bu işten vazgeçmez. S400 bizim bağımsızlığımız için olmazsa olmaz bir şarttır.
AK Parti Kastamonu İl Teşkilatı, Belediye Başkan Adaylarını Tanıttı
AK Parti Kastamonu İl Teşkilatı, Belediye Başkan Adaylarını Tanıttı
31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan Mahalli İdareler Seçimine yönelik çalışmalarına hız kesmeden devam eden AK Parti Kastamonu İl Başkanlığı, belediye başkan adayların düzenlediği toplantıda vatandaşlara tanıttı.
Kurtulmuş: 'Bizim Kitabımızda İnsanları Ayırmak Yazmaz'
Kurtulmuş: "Bizim Kitabımızda İnsanları Ayırmak Yazmaz"
AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, "Bizim kitabımızda insanları ayırmak yazmaz. Bizim kitabımızda insanlar, ya dinde kardeşimizdir, ya yaradılışta eşimizdir" dedi.
Vatan Partisi Aday Tanıtım Toplantısı Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, "Türkiye, kesinlikle PKK ve HDP ile birlikte hükümet projeleri kurma sevdasına kapılanlara ve bu ihanet yoluna..
AK Parti Aday Tanıtım Toplantısı AK Parti'nin Gümüşhane ve ilçe belediye başkan adayları törenle tanıtıldı.
Cumhurbaşkanı Erdoğan ile İl Başkanı Dağdelen Görüştü
Cumhurbaşkanı Erdoğan ile İl Başkanı Dağdelen Görüştü
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile AK Parti Kırıkkale İl Başkanı Nuh Dağdelen bir araya gelerek 31 Mart'ta yapılacak olan yerel seçimler hakkında bilgi alışverişinde bulundu.
Dünya Mazlumlarının Sesine Ses Vermek İçin Oy İstiyoruz" AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, "Bu seçim çalışmasını yaparken sadece belediye başkan adaylarımız için oy istemiyoruz.
AK Parti Bolu Belediye Başkan Adaylarını Tanıtım Toplantısı AK Parti'nin Bolu ile ilçelerdeki belediye başkan adaylarını tanıtım toplantısı gerçekleştirildi.
AK Parti Gümüşhanede Aday Tanıtım Toplantısı Düzenledi
AK Parti Gümüşhane'de Aday Tanıtım Toplantısı Düzenledi
AK Parti Gümüşhane teşkilatı 31 Mart mahalli idareler seçimlerinde ilçe ve belde belediye başkan adayları düzenlediği aday tanıtım toplantısı ile açıkladı.
Ak Parti, Ardahanda Adaylarını Tanıttı
Ak Parti, Ardahan'da Adaylarını Tanıttı
AK Parti Ardahan'da yerel seçimlerde il merkezi, 5 ilçe ve 1 beldeden aday gösterdiği adaylarını kamuoyuna tanıttı.
AK Parti'nin Bursa İlçe Belediye Başkan Adayları Açıklandı (2) KURTULMUŞ: 31 MART GECESI TURKULER SÖYLEYİP ZAFERİ KUTLAYACAĞIZAK Parti Genel Başkan Vekili Numan Kurtulmuş, aday tanıtım toplan..
» 1 2 3 4