12 Ocak 2019 Cumartesi Günü Kültür-Sanat Haberleri

12 Ocak 2019 Cumartesi Günü Kültür-Sanat Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Yerel Medya ve Dijitalleşme Konferansı" TRT Kürdi Kanal Koordinatörü Mustafa Ekici, kanala izleyici ilgisinin arttığını belirterek, "TRT Kürdi, yerelde daha çok izlenen bir kanaldır ve şu and..
Leğenle Kayak Keyfi Bingöl'de Memleket Sevdalıları Platformunca, Yolçatı Kayak Merkezi'nde "6. Leğen Şenliği" düzenlendi.
Recep İvedik Setinden Hatıra Bungalovlar Aşırı Yağışta Yıkıldı
Recep İvedik' Setinden Hatıra Bungalovlar Aşırı Yağışta Yıkıldı
BURSA'nın Karacabey ilçesindeki Longoz Ormanları'nda çekilen 'Recep İvedik 6' filminin tamamlanmasının ardından, bölgeye hatıra olarak bırakılan bungalov evler şiddetli yağışlara dayanamayarak yıkıldı.
Giresun'da Kar Festivali Düzenlendi Giresun'un Şebinkarahisar ilçesinde Kar Festivali düzenlendi.
Öğrencilerden Sokak ve Yaban Hayvanlarına Şefkat Eli Ağrı'nın Doğubayazıt ilçesinde hayvanlar için harekete geçen liseli öğrenciler, gönüllü arkadaşlarıyla belediyenin hayvan bakım merkezine ..
Mahsur Kalan Hastaların Yardımına Koştular Tunceli'de yolu kar nedeniyle kapanan köylerde rahatsızlanan iki kişi, ekiplerin çalışmasıyla hastaneye ulaştırıldı.
Erciyes'te Hafta Sonu Yoğunluğu Türkiye'nin en önemli kayak merkezlerinden Erciyes'te hafta sonu yoğunluğu yaşanıyor.
Kesintisiz Elektrik Enerjisi İçin "Kayaklı" Hizmet Türkiye'nin en yüksek yerleşim birimlerinden olan Kars'ta Aras EDAŞ ekipleri, halkın elektrik kesintisi yüzünden karanlıkta kalmaması için z..
Firari Çupra ve Levreğe "Gırgır" Takibi Muğla'nın Bodrum ilçesi açıklarında, yük gemisinin balık çiftlikleri kafeslerine çarpması sonucu kaçan, çoğu çupra ve levrek cinsi binlerce balığın, gı..
Kelebek Hastası" Kardeşlere Umut Oldular Doğuştan "kelebek hastası" olan ve annesinin desteği ile bunu büyük ölçüde atlatan Mutlu Çalışır, Diyarbakır'dan annesiyle Van'a gelerek kendisi gibi ..
Hafta Sonu Pazar Tezgahında Hafta İçi Dizi Setlerinde Aydın'da pazarcılık yaparak geçimini sağlayan Bülent Sakman, pazarda tesadüfen tanıştığı bir film prodüksiyonu yetkilisinin kendisiyle il..
İyiliği" Takip Etti, Sıcak Yuvaya Kavuştu Adıyaman'da 72 yaşındaki Haci Sivri, sokakta sevdiği ve kendisini evine kadar takip eden yavru kediyi sahiplenerek tedavisini yaptırdı.
Aü Kütüphanesi Yılda 1 Milyon 400 Bin Kişiyi Ağırlıyor Anadolu Üniversitesi (AÜ) bünyesinde hizmet gösteren, 7 gün 24 saat açık olan kütüphaneden Eskişehir'in yanı sıra Bursa, Afyonkarahisar,..
Budapeşte Neyhane'de İlk Konser Verildi Budapeşte Yunus Emre Enstitüsü (YEE) bünyesinde kurulan Budapeşte Neyhane'de ilk konser verildi.