12 Ocak 2019 Cumartesi Günü Ekonomi Haberleri

12 Ocak 2019 Cumartesi Günü Ekonomi Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Orta Asya-Hindistan Diyalogu'nun Afganistan Katılımlı Toplantısı Özbekistan Dışişleri Bakanı Abdulaziz Kamilov, Orta Asya-Hindistan Diyalogu'nun Afganistan katılımlı dışişleri bakanları topla..
Ces 2019 #17 - Dell Standı ve Yenilikleri Turu Dell ve Alienware ürünlerinin pek çoğunun yenilendiğini fuarda gördük. Bu videoda genel olarak Dell standına ve bazı gelişen teknolojilere bakıy..
Ces 2019 #16 - Dell Latitude 7400 2in1 yani tablet ve laptop olarak iki farklı kullanımı olan Dell Latitude 7400 laptop, yeni nesil özelliklere sahip: https: //www.technopat.net/2019/01/12/....
Sarı yelek Londrada
'Sarı yelek' Londra'da
Fransa'da başlayan "sarı yelek" akımından esinlenen aşırı sağ ve sol gruplar Londra'da gösteriler düzenledi.
Junioshowa yabancılardan yoğun ilgi
Junioshow'a yabancılardan yoğun ilgi
Fuarda stant kuran 200'e yakın üretici firma ile fuara katılan 60 ülkeden binin üzerinde iş adamı işbirliği masasında buluştu.
Egiad Olağan Genel Kurulu Ege Genç İş İnsanları Derneği Başkanı Mustafa Aslan oldu.
Junioshow'a 60 Ülkeden Yabancı İş İnsanları Katıldı Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO), TÜYAP Bursa Fuarcılık AŞ ve Bebe Çocuk Konfeksiyonu Sanayici ve İş Adamları Derneği (BEKSİAD) iş birl..
Yerel Yönetimlerin Bölgesel Kalkınmaya Etkileri" Toplantısı Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) tarafından Batman'da "Yerel yönetimlerin bölgesel kalkınmaya etkileri" toplantısı ..
Ttso Yönetim Kurulu Başkanı Suat Hacısalihoğlu Açıklaması Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası (TTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Suat Hacısalihoğlu, sanayiyi geliştirmek ve yüksek teknolojiye geçiş iç..
İzmirde bir aylık yağmur 3 günde yağdı
İzmir'de bir aylık yağmur 3 günde yağdı
İzmir'de kaydedilen son 3 günlük yağış miktarı, 30 yıllık ocak ayı ortalamasının üstüne çıktı.
İki haftada 23 terörist etkisiz hale getirildi
İki haftada 23 terörist etkisiz hale getirildi
Türk Silahlı Kuvvetlerince 28 Aralık 2018-11 Ocak 2019 tarihlerinde gerçekleştirilen operasyonlarda 23 terörist etkisiz hale getirildi.
Ces 2019 #15 - Alienware Oled Monitör OLED monitör devri başlıyor, renk açısından zengin yeni panel türünde ilk donanımlardan biri Dell Alienware 55 inç prototipi: https: //www.technopat.net/..
Trabzonda Firmalara Kriz Döneminde Yönetim Süreci Eğitimi Verildi
Trabzon'da Firmalara Kriz Döneminde Yönetim Süreci Eğitimi Verildi
Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası'nda (TTSO) firmalara kriz döneminde yönetim süreci eğitimi verildi.
70'li, 80'li Yıllardaki Hamsi Bolluğu Artık Yok" Ordu Kumbaşı Balıkçılar Kooperatifi Başkanı Şahin Aydemir, "70'li, 80'li yıllarda hamsi normal şartlarda 1 Nisan'a kadar avlanıyordu.
2018 Türkiye İsraf Araştırması Sonuçları TİCARET Bakanlığı koordinasyonunda "2018 yılı Türkiye İsraf Araştırması" sonuçlandı.
Bakan Ersoy: Yılın Başında Erken Rezervasyonda Yüzde 123 Artış Kaydedildi
Bakan Ersoy: Yılın Başında Erken Rezervasyonda Yüzde 123 Artış Kaydedildi
KÜLTÜR ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, 2019 yılında Almanya'dan Türkiye'ye gelecek turist sayısında rekor beklendiğini ve erken rezervasyon satışlarında yılın henüz başında bir önceki yıla göre yüzde 123 artış...
Vanda Kilo İşi Poşet Satışları Arttı
Van'da Kilo İşi Poşet Satışları Arttı
Türkiye'de 1 Ocak'ta başlayan ücretli poşet uygulamasının ardından plastik ambalaj satıcılarında kilo işi poşet satışları arttı.
Belçika'daki Türk Kadınlardan Yemen'e Yardım Kampanyası Belçika'da Uluslararası Demokratlar Birliği (UID) üyesi kadınların başlattığı Yemen için yardım kampanyası devam ediyor.
Cumhurbaşkanı Erdoğan konuşuyor / CANLI
Cumhurbaşkanı Erdoğan konuşuyor / CANLI
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kocaeli'de AK Parti Kocaeli belediye başkan adaylarını tanıtıyor.
İran'da Yerli Otomobil Üreticilerine Eleştiri İran Refahı Artırma ve Halk Katılımları Merkezi Genel Sekreteri Muhammed Ali Kuzeger, ülkede her yıl yaklaşık 20 bin kişinin hayatını kaybettiği ..
Bez Torba ve File Zorunlu Hale Geliyor'
Bez Torba ve File Zorunlu Hale Geliyor"
Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, "Vatandaşlarımızın bez poşetlere, filelere erişimini kolaylaştırmak adına da tüm marketlerimizde bez torba ve file uygulamasını zorunlu hale getiriyoruz" dedi.
Vali Yardımcısı odasında ölü bulundu
Vali Yardımcısı odasında ölü bulundu
Gaziantep Vali Yardımcısı Ahmet Turgay İmamgiller'in, görevli olduğu Suriye'nin Cerablus kentindeki odasında öldüğü belirtildi.
Merkez Yükselme ve Unvan Değişikliği Yönetmeliği Yürürlükten Kaldırıldı Merkez Bankası, Yükselme ve Unvan Değişikliği Yönetmeliği yürürlükten kaldırıldı.
MEB Yönetici Görevlendirme Yönetmeliğinde değişiklik
MEB Yönetici Görevlendirme Yönetmeliği'nde değişiklik
Resmi Gazete'de yayımlanarak yürürlüğe giren yönetmelik değişikliğine göre, eğitim kurumu müdür ve müdür yardımcısı olarak ilk defa görevlendirilecekleri belirlemek amacıyla Bakanlıkça yapılan yazılı sınav, ÖSYM...
2018 Türkiye İsraf Araştırması Açıklandı
2018 Türkiye İsraf Araştırması Açıklandı
Ticaret Bakanlığı koordinasyonunda 2018 yılı Türkiye İsraf Araştırması sonuçlandı.
Spot Piyasada Elektrik Fiyatları Spot piyasada bir megavatsaat elektriğin fiyatı yarın için en yüksek 314,80 lira, en düşük 9,99 lira olarak belirlendi.
Spot Piyasada Doğal Gaz Fiyatları Spot doğal gaz piyasasında dün bin metreküp doğal gazın referans fiyatı bin 591 lira 16 kuruş olarak belirlendi.
2018 Türkiye İsraf Raporu Açıklandı: 'Bitirilmeden Çöpe Atılan Yemek Miktarı Arttı' TİCARET Bakanlığı'nın '2018 Türkiye İsraf Araştırması' raporuna göre, bitirilmeden çöpe atılan yemek miktar..
Bu hafta en çok borsa kazandırdı
Bu hafta en çok borsa kazandırdı
Bu hafta, borsa, altın ve döviz yatırımcısının yüzünü güldürdü.
Merkez, Çek Defterlerinde Bankaların Ödemekle Yükümlü Olduğu Miktarı Artırdı Merkez Bankası tarafından, Çek Defterlerinin Baskı Şekline ve Bankaların Hamile Ödemekle Yükümlü Olduğu Miktarın B..
2018 Türkiye İsraf Araştırması Açıklandı Ticaret Bakanlığı koordinasyonunda 2018 yılı Türkiye İsraf Araştırması sonuçlandı.
2018 Türkiye İsraf Araştırması Sonuçları TİCARET Bakanlığı koordinasyonunda "2018 yılı Türkiye İsraf Araştırması" sonuçlandı.
» 1 2 3