11 Ocak 2019 Cuma Günü Ekonomi Haberleri

11 Ocak 2019 Cuma Günü Ekonomi Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
ABD çocuk gelinler için binlerce pasaport başvurusunu onaylamış
ABD çocuk gelinler için binlerce pasaport başvurusunu onaylamış
Associated Press (AP) ajansının ele geçirdiği hükümet verilerine göre, ABD'de son 10 yılda binlerce kişinin çocuk yaştaki evlilikler yoluyla yaptığı pasaport başvuruları onaylandı.
Almanyadan Gelecek Turist Sayısında Rekor Bekliyoruz'
Almanya'dan Gelecek Turist Sayısında Rekor Bekliyoruz"
Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, "Almanya'dan gelecek turist sayısında bu yıl rekor bekliyoruz" dedi.
CHPden Tank Palet Fabrikasının özelleştirilmesi kararına tepki
CHP'den Tank Palet Fabrikası'nın özelleştirilmesi kararına tepki
CHP'li 25 milletvekili, karara tepki göstermek amacıyla Harb-İş Sendikası Sakarya Şubesi'ne destek ziyaretinde bulundu.
Avrupa borsaları düşüşle kapandı
Avrupa borsaları düşüşle kapandı
Avrupa borsaları günü düşüşle tamamladı.
İşletmeler Finansmana Erişim Noktasında Nefes Alacak" Bursa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Özer Matlı, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak tarafından açıklanan KOBİ Değer Kredi Pak..
Yalova'da Arıtma Havuzlarına Güneş Paneli Projesi Yalova Atık Su Arıtma Tesisleri ve Kanalizasyon Yapma ve İşletme Birliği (YASKİ) tarafından arıtma havuzlarının üzerine 3 bin 300 güneş panel..
Avrupa Borsaları Düşüşle Kapandı Avrupa borsaları günü düşüşle tamamladı.
Manisa Ticaret Borsası Manisa Ticaret Borsası'nda 10 numara kalitedeki çekirdeksiz kuru üzümün kilogramı 10,90 liradan satıldı.
Borsa Şirketlerinin Piyasa Değeri Borsa İstanbul'da işlem gören şirketlerin toplam piyasa değeri, gün sonu itibarıyla yaklaşık 821 milyar lira olarak hesaplandı.
Borsada İşlem Hacmi Sıralaması Borsa İstanbul'da, BIST 100 endeksi içinde işlem gören hisse senetleri arasında günlük işlem hacmine göre ilk 20 hisse senedi ve günlük işlem hacimleri şöyle: ..
SPK Haftalık Bülteni Sermaye Piyasası Kurulu (SPK), DenizBank pay piyasasında meydana gelen olağan dışı fiyat ve miktar hareketleri nedeniyle Enver Çevik ve Nermin Çevik'e 14 Ocak 2019 tarihi..
Borsada Günlük İşlemler (1) Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle: Hisseler.
Borsada Günlük İşlemler (2) Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle: Hisseler.
Borsada Şehir Endekslerinin Değişimi Borsa İstanbul'da hesaplanan şehir endekslerinin, bugünkü kapanışları ile günlük değişim oranları şöyle: Şehir Endeksleri Son Kapanış Günlük Değişim ..
Borsada Endekslerin Değişimi Borsa İstanbul'da hesaplanan sektör endekslerinin bugünkü kapanış ile günlük değişim oranları şöyle: Sektör Endeksleri Son Kapanış Günlük Değişim BIST KOBİ S..
Borsada En Çok Değer Kazanan Hisseler Borsa İstanbul'da, bugün BIST 100 endeksi içinde en çok değer kazanan 20 hisse senedinin son ve önceki kapanış fiyatları ile günlük değişim oranları şöyl..
Borsada En Çok Değer Kaybeden Hisseler Borsa İstanbul'da, bugün BIST 100 endeksi içinde en çok değer kaybeden 20 hisse senedinin son ve önceki kapanış fiyatları ile günlük değişim oranları şö..
Borsa günü yükselişle tamamladı
Borsa günü yükselişle tamamladı
BIST 100 endeksi, önceki kapanışa göre 490,73 puan ve yüzde 0,54 artarak 91.687,04 puana çıktı.
Dev Turizm Tesisinde Hedef 2020
Dev Turizm Tesisinde Hedef 2020
Karaderili Şirketler Grubu CEO'su Tevfik Talas, Termal ilçesinde faaliyet gösteren Terma City projesini 2020'de tamamlamayı hedeflediklerini söyledi.
Piyasalarda Gün Sonu Borsa İstanbul'da BIST 100 endeksi, 490,73 puan artışla 91.687,04 puandan kapandı.
Borsa Günü Yükselişle Tamamladı Borsa İstanbul'da BIST 100 endeksi, günü yüzde 0,54 değer kazancıyla 91.687,04 puandan tamamladı.
Borsa Haftayı Yükselişle Tamamladı
Borsa Haftayı Yükselişle Tamamladı
Borsa, haftanın son iş gününü yüzde 0,54'lük yükselişle tamamladı.
New York borsası düşüşle açıldı
New York borsası düşüşle açıldı
New York borsası, güne düşüşle başladı.
Wsj: Apple 2019'da Üç Yeni İphone Piyasaya Sürecek – Önde gelen teknoloji şirketi Apple, XR modelindeki düşük satış rakamlarına rağmen, 2019'de üç yeni iPhone modeli piyasaya sürecek.
Küresel Veri Panoraması – Küresel piyasaların yakından izlediği Cuma günü açıklanan verilerden seçmeler şöyle: ASYAJaponya: Hanehalkı harcamaları Kasım'da, bir önceki yılın aynı ayına göre yü..
Piyasalar – Bist100 Son İşlemlerde 91 Bin Puan Düzeyinde – Haftanın son işlem gününe yüzde 0.34 artışla 91 bin 503 puanda başlayan Borsa İstanbul Endeksi (BİST100), gün içinde en yüksek 92 bi..
New York Borsası Düşüşle Açıldı New York borsası, güne düşüşle başladı.
Nissan'ın Eski Üst Yöneticisi Chosn Hakkında Yeni Suçlamalar Uzak Doğu ülkesi Japonya'da savcılar, gözaltına alınan eski Nissan Üst Yöneticisi Carlos Ghosn hakkında ek iddianame hazırladı.
Emtia Piyasaları – Petrol Fiyatları 60 Dolar Düzeyine Çekildi – Petrol fiyatları, Cuma günü günlük kazanımlarını kaybederken, ABD ve Çin arasındaki ticaret toplantısının yarattığı iyimserlik ..
Motoplex İstanbul Açıldı Motosiklet tutkunlarının buluşma ve eğitim noktası olarak geliştirilen, dünya üzerinde de toplamda 300'den fazla noktada bulunan Motoplex konsepti, Türkiye'de ilk kez..
AK Parti Trabzon adayları belli oldu
AK Parti Trabzon adayları belli oldu
AK Parti Trabzon adaylarını tanıttı.
Toyota Camry D Segmentinde Liderliği Bırakmıyor Toyota Camry, liderliğini korumayı başardı.
AK Parti Trabzon Belediye Başkan Adaylarını Tanıtım Programı İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Türkiye Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'a hitaben, "Trabzon'dan alaca..
Tüsiad/bilecik: Güçlü Ekonomi İçin Güçlü Kurumlar Gerekiyor
Tüsiad/bilecik: Güçlü Ekonomi İçin Güçlü Kurumlar Gerekiyor
Türk Sanayicileri ve İşadamları Derneği (TÜSİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Erol Bilecik ekonominin bir çıpaya ihtiyaç duyduğuna ve bu çıpanın, güçlü kurumlar ve kural temelli politika yapımı olabileceğini belirtti.
2018 Azerbaycan İçin Başarılı Bir Yıl Oldu" Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev, geçen yılın Azerbaycan için başarılı bir yıl olduğunu, çok yönlü ve dinamik gelişme kaydettiklerini söyledi.
» 1 2 3 4 5 6 7