11 Ocak 2019 Cuma Günü Dünya Haberleri

11 Ocak 2019 Cuma Günü Dünya Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Zarrab'dan Rüşvet Alan Gardiyana 3 Yıl Hapis Reza Zarrab'a cezaevinde kaldığı dönemde rüşvet karşılığı kaçak telefon, içki ve ilaç verdiği iddia edilen gardiyan Victor Casado (35) 3 yıl hapse..
Yeni BM Suriye Temsilcisi, Türkiye ve Rusya'nın İdlib Kararından Memnun BİRLEŞMİŞ Birleşmiş Milletler (BM) Genel Sekreter Sözcüsü Stephane Dujarric, BM Suriye Özel Temsilcisi Geir O. Pedersen..
Çin Konsolosluğu Saldırısı Afganistan'da Planlandı" Pakistan'ın Karaçi kentinin Emniyet Müdürü Amir Ahmed Şaikh, geçen kasımda Çin'in Karaçi Konsolosluğuna düzenlenen saldırının Afganistan'da..
İsrail Askerleri El-Halil'de Bir Filistinliyi Vurdu KUDÜS (AA) – İsrail askerleri, işgal altındaki Batı Şeria'nın El-Halil kentinde bıçaklı saldırı girişiminde bulunduğu gerekçesiyle bir Fili..
Las Vegas'taki Hyperx Esports Arena'yı Gezdik! #CES #CES2019 #HyperXDünyanın en büyük tüketici elektroniği fuarı olan CES kapsamında sadece teknolojileri değil aynı zamanda farklı etk..
Bulgaristan'da Çığ Altında Kalan 2 Kişi Öldü BULGARİSTAN'ın Bansko kayak merkezinde snowboard yapan 2 genç, düşen çığ altında kalarak öldü.
Chang'e-4'ün Ayın Karanlık Yüzeyine İnişinin Görüntüleri Yayınladı Çin Ulusal Uzay İdaresi (CNSA), Çin'in uzay aracı Chang'e-4'ün ayın karanlık yüzeyine inişinin görüntülerini yayınladı.
Change-4ün Ayın Karanlık Yüzeyine İnişinin Görüntüleri Yayınladı
Chang'e-4'ün Ayın Karanlık Yüzeyine İnişinin Görüntüleri Yayınladı
Çin Ulusal Uzay İdaresi (CNSA), Çin'in uzay aracı Chang'e-4'ün ayın karanlık yüzeyine inişinin görüntülerini yayınladı.
Kaybolan Bebeğin İmdadına Kadın Otobüs Sürücüsü Yetişti – ABD'de kadın otobüs sürücü, yol kenarında yürümekte olan bir bebeği görünce hemen durdu.
Kar Altında Mahsur Kalan Keçiyi Tren Yolu İşçileri Kurtardı Avusturya'da rayların temizliğini yapan tren yolu işçileri, trenin raylardan kaldırdığı karın altında bir keçinin kaldığını fark ed..
ABD'deki Bir Klinikte 10 Yıldır Bitkisel Hayatta Olan Kızılderili Hasta Doğum Yaptı ABD'nin Arizona eyaletindeki Phoenix kentinde bir klinikte uzun süredir bitkisel hayatta olan ve doğum yapa..
İlaç Firması Ceo'su Doktorlara Rüşvet Verdiğini Kabul Etti ABD'deki Insys Therapeutics ilaç firmasının eski CEO'su Michael L. Babich bağımlılık yapan ilacı doktorlara ve eczanelere reçetelend..
Hırvatistan ve İsrail 500 Milyon Dolarlık F-16 Anlaşmasını İptal Etti – Hırvatistan ve İsrail, iki ülke arasındaki 500 milyon dolarlık F-16 anlaşmasının iptal edildiğini duyurdul.ABD, Hırvati..
Sürücüsünün Araçtan Düştüğü Mini Traktörü Durdurmak Mümkün Olmadı (Yeniden) ? Sri Lanka'nın Hingurakanda-Katuwana bölgesinde meydana gelen olayda kontrolden çıkan bir mini traktör, yolculara ..
Sürücüsünün Araçtan Düştüğü Mini Traktörü Durdurmak Mümkün Olmadı
Sürücüsünün Araçtan Düştüğü Mini Traktörü Durdurmak Mümkün Olmadı
– Sri Lanka'nın Hingurakanda-Katuwana bölgesinde meydana gelen olayda kontrolden çıkan bir mini traktör, yolculara zor anlar yaşattı.
Hayatını, Aracına Çarptığı Polis Kurtardı ? ABD'nin Florida eyaletinde bir sürücünün hayatını, aracına çarptığı polis kurtardı.
Sürücüsünün Araçtan Düştüğü Mini Traktörü Durdurmak Mümkün Olmadı ? Sri Lanka'nın Hingurakanda-Katuwana bölgesinde meydana gelen olayda kontrolden çıkan bir mini traktör, yolculara zor anlar ..
ABDde Rusya Soruşturması - Trumpın Eski Avukatı Michael Cohen Kongrede İfade Verecek
ABD'de Rusya Soruşturması - Trump'ın Eski Avukatı Michael Cohen Kongre'de İfade Verecek
ABD Başkanı Donald Trump'ın eski avukatı Michael Cohen, 7 Şubat'ta Temsilciler Meclisi Gözetim Komisyonu'nda basına açık bir oturumda ifade vereceğini açıkladı.