10 Ocak 2019 Perşembe Günü Politika Haberleri

10 Ocak 2019 Perşembe Günü Politika Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Açıklaması İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "Bizi millet yapan değerler aynı zamanda da devlet de yapmıştır.
Almanya Başbakanı Angela Merkel Atinada
Almanya Başbakanı Angela Merkel Atina'da
Almanya Başbakanı Angela Merkel, Atina'da Yunanistan Başbakanı Aleksis Çipras ile görüştü.
Bakan Soylu'nun Kabulü İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Türk İdareciler Derneği Genel Başkanı Saffet Arıkan Bedük'ü kabul etti.
Paraguay Venezuela ile Diplomatik İlişkileri Kesti BUENOS Paraguay Devlet Başkanı Mario Abdo Benitez, ülkesinin Venezuela ile diplomatik ilişkileri kestiğini açıkladı.
Irak Merkezi Yönetiminden Ikyb'ye Bayrakları İndirmesi İçin 24 Saat Süre Irak merkezi hükümeti, Kerkük'te bulunan parti binalarına tekrar bayrak asan Irak Kürt Bölgesel Yönetimi'ne (IKBY) bay..
Trump, Dünya Ekonomi Forumu'na Katılmayacak ABD Başkanı Donald Trump, İsviçre'nin Davos kentinde düzenlenecek Dünya Ekonomik Forumu'na katılmayacağını duyurdu.
Maden Kanunu'nda Değişiklik Teklifi Komisyonda Kabul Edildi Maden Kanunu ile İlgili Değişiklik Öngören Kanun Teklifi Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji Komisyonu'nda..
Rusya Savunma Bakanlığından İdlib Açıklaması Rusya Savunma Bakanlığı tarafından Suriye'nin İdlib kenti için yapılan açıklamada, Rusya'nın varlığına tehdit oluşturan unsurlar için gereğinin ya..
Maden Kanunu'nda Değişiklik Öngören Kanun Teklifi Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabi Kaynaklar, Bilgi ve... IHAAW220439-SIY/10-01-2019- Maden Kanunu'nda Değişiklik öngören Kanun Teklifi Sanayi, Ti..
Maden Kanunu ile Bazı Kanunlarda ve Kanun Hükmünde Kararnamelerde (Khk) Değişiklik Yapan Kanun... Maden Kanunu ile Bazı Kanunlarda ve Kanun Hükmünde Kararnamelerde (KHK) değişiklik yapan kanu..
Ekonomi Alanında Destek Teklifi Plan ve Bütçe Komisyonunda Kabul Edildi (2) Sınai Mülkiyet Kanunu kapsamındaki, patent veya faydalı model belgesi verilerek koruma altına alınan buluşlar, yüzd..
İşletmelere Asgari Ücret Desteği Vermeyi Öngören Kanun Teklifi Kabul Edildi İşletmelere asgari ücret desteği vermeyi öngören Gelir Vergisi ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanu..
Maduro : 'Abdnin Halk Düşmanı Olduğu Meşhurdur'
Maduro : "Abd'nin Halk Düşmanı Olduğu Meşhurdur"
Venezuela Devlet Başkanı Nicolas Maduro, yeni görev süresi için düzenlenen törende, "ABD'nin halk düşmanı olduğu meşhurdur" dedi.
Ekonomi Alanında Düzenlemeler İçeren Teklif TBMM Genel Kurulunda TBMM Başkanvekili Levent Gök, Ankara Valisi Vasip Şahin ile görüştüğünü belirterek, "Vali Şahin, 'HDP İl Binası önünde HDP mil..
Belçika Flaman Hükümeti, Suudi Arabistan ile Ticaret Konusunda Geri Adım Attı Suudi gazeteci Cemal Kaşıkçı'nın öldürülmesinin ardından Suudi Arabistan ile ticaret yapmayacağını açıklayan Belç..
Avrupa Güvenlik ve İşbirliği Teşkilatı'na Büyükelçi Paçacı Atandı Dışişleri Bakanlığı, Avrupa Güvenlik ve İşbirliği Teşkilatı'nın (AGİT) 2019 yılı Dönem Başkanlığını üstlenen Slovakya, Müslüm..
İran ile Irak Petrol ve Doğalgaz İçin Masaya Oturdu
İran ile Irak Petrol ve Doğalgaz İçin Masaya Oturdu
Irak Başbakanı Adil Abdülmehdi, İran Petrol Bakanı Beyjan Zengene'yi ağırladı.
Ekonomi Alanında Düzenlemeler İçeren Teklif Genel Kurulda AK Parti Antalya Milletvekili İbrahim Aydın, "Mevcut durumda gönüllü bireysel emeklilik sisteminde yaklaşık 6,8 milyon katılımcı vard..
İşletmelere Asgari Ücret Desteği Veren Kanun Teklifi TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu'nda Kabul Edildi. IHAAW203054-SIY/10-01-2019- İşletmelere asgari ücret desteği veren kanun teklifi TBMM Plan ..
ABD'den Maduro'ya Karşı Baskıyı Artırma Açıklaması ABD Başkanı Donald Trump'ın Ulusal Güvenlik Danışmanı John Bolton, Venezuela Devlet Başkanı Nicols Maduro'nun yeni görev süresine başlaması ..
ABD Dışişleri Bakanı Pompeo, Obama'nın Orta Doğu Politikalarını Eleştirdi ABD Dışişleri Bakanı Mike Pompeo, Mısır'daki Kahire Amerikan Üniversitesinde yaptığı konuşmasında önceki ABD yönetiml..
Trump Meksika Duvarında Israrcı: 'Gerekirse Ulusal Acil Durum İlan Edeceğim'
Trump Meksika Duvarında Israrcı: "Gerekirse Ulusal Acil Durum İlan Edeceğim"
ABD Başkanı Donald Trump, zorunda kalması halinde Ulusal Acil Durum ilan ederek Meksika duvarı için gerekli olan bütçeyi elde edeceğini söyledi.
İnancımın Belediye Başkan Adaylığıyla Bir Alakası Yok" Yalova'nın Çınarcık ilçesi Koru beldesinin İYİ Parti'li belediye başkan adayı Pervin Poyrazoğlu, "Beni gayrimüslim bir belediye başkan a..
Ekrem İmamoğlu: 'Ben Oyunu İstedim Kendi Dedi Gülümsedi'
Ekrem İmamoğlu: "Ben Oyunu İstedim Kendi Dedi Gülümsedi"
CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu, "Bana göre en önemli anekdot. Ben oyunu istedim kendi dedi gülümsedi" dedi.
Erdoğan ile Görüşen İmamoğlu: 'Cumhurbaşkanı Tarafınızdan Oyunuza Talibim' Dedim Gülümsedi (Geniş... CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan ile görüşen CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan ada..
Şehirlerimizi Birlik İçinde Yöneteceğiz" AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Özhaseki, "Yönetim anlayışı olarak biz merkezli bir yönetim sergile..
Erdoğan ile Görüşen İmamoğlu: 'Cumhurbaşkanı Tarafınızdan Oyunuza Talibim' Dedim Gülümsedi (1) Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile görüşen CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ekr..
Erdoğan ile Görüşen İmamoğlu: 'Cumhurbaşkanı Tarafınızdan Oyunuza Talibim' Dedim Gülümsedi (1) Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile görüşen CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ekr..
Ekrem İmamoğlu ile Beştepe'de (3) CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ekrem İmamoğlu ile Beştepe'de görüştü.
Ekrem İmamoğlu ile Beştepe'de (2) CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ekrem İmamoğlu ile Beştepe'de görüştü.
İyi Partili Başkan Adayı Pervin Poyrazoğlu: İnancımın Adaylıkla Alakası Yok YALOVA'da İYİ Parti'nin Çınarcık ilçesi Koru belde belediyesi başkan adayı Pervin Poyrazoğlu (51) oldu.
Ekrem İmamoğlu ile Beştepe'de CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ekrem İmamoğlu ile Beştepe'de görüştü.
Ekrem İmamoğlu ile Beştepede
Ekrem İmamoğlu ile Beştepe'de
CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ekrem İmamoğlu ile Beştepe'de görüştü.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, İmamoğlu Görüşmesi Sona Erdi IHAAW181500-SIY/10-01-2019- Cumhurbaşkanı Erdoğan, İmamoğlu görüşmesi sona erdi 10.01.2019 18: 15: 00 TSI NNNN.
TBMM'de Siyasilerden Gazetecilere Kutlama TBMM'de Parlamento Muhabirleri Derneği'ni ziyaret eden siyasi parti temsilcileri ve milletvekilleri, basın mensuplarının '10 Ocak Çalışan Gazeteciler..
TBMM'de Siyasilerden Gazetecilere Kutlama TBMM'de Parlamento Muhabirleri Derneği'ni ziyaret eden siyasi parti temsilcileri ve milletvekilleri, basın mensuplarının '10 Ocak Çalışan Gazeteciler..
AK Partinin Ankara Adayı Özhaseki: 'Yerel Yöneticilerin Uyanık Olması Lazım'
AK Parti'nin Ankara Adayı Özhaseki: "Yerel Yöneticilerin Uyanık Olması Lazım"
AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Özhaseki, "Acımazsızca rekabet içerisinde her şehirdeki yerel yöneticilerin uyanık olması lazım. Ankaramızla ilgili bazı şeylerin yapılabileceğini çok net...
» 1 2 3 4 5