10 Ocak 2019 Perşembe Günü Kültür-Sanat Haberleri

10 Ocak 2019 Perşembe Günü Kültür-Sanat Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Viyana 2019 Uluslararası Turizm Fuarı Avusturya'nın başkenti Viyana'da açılan "2019 Uluslararası Turizm Fuarı"nda Türkiye standı büyük ilgi gördü.
Temsil" Sergisi Sanatseverlerle Buluştu Türk resim sanatının önemli sanatçılarının eserlerinden oluşan "Temsil" adlı karma sergi F Sanat Galeri'de sanatseverlerle buluştu.
Nöbet" Dizisinin Çekimleri Başladı Pana Film imzalı "Nöbet" adlı dizinin çekimleri Antalya'da başladı.
Teknolojinin Hayatımızın İçine Girdiğini Gözümüze Sokan Saykodelik Kısa Film Sweat Dreams eşliğinde Quality Time isimli bu videoyu izleyince biraz ürkmemek elde değil. John Robson yapay zekan..
En Çok Kitap Okuyan Bölge Marmara Oldu
En Çok Kitap Okuyan Bölge Marmara Oldu
ticaret platformu Hepsiburada, kitap kategorisinin 2018 alışveriş trend verilerini açıkladı.
Göbeklitepe Ziyaretçileri İçin Lezzet Şölenine Hazırlanıyor Şanlıurfa'da, bu yılın turizmde "Göbeklitepe Yılı" ilan edilmesi dolayısıyla şehre gelmesi beklenen yerli ve yabancı turistlere ikr..
Güneydoğu'da Kültür-sanat Gaziantep'te "Beyaz", "Ölün Bizi Ayırana Dek", "Çiçekçi Sokağı Cinayeti" oyunları sahnelenecek.
Cemal Süreya, Maltepede Şiirlerle Anıldı
Cemal Süreya, Maltepe'de Şiirlerle Anıldı
TÜRK şiirinin unutulmaz isimlerinden Şair Cemal Süreya, vefatının 29'uncu yılında yurt içinden ve yurt dışından gelen şairlerin katıldığı bir programla Maltepe'de anıldı.
Aşk İksiri Opera Sahnesi'nde Ankara Devlet Opera ve Balesi, Aşk İksiri operasını 12 Ocak'ta seyirciyle buluşturacak.
Antalya Müzesi Yeniden İhya Edilerek Ayağa Kaldırılmalı" Akdeniz Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Arkeoloji Bölümü Başkanı Prof. Dr. Havva İşkan Işık, Antalya Müzesi'nin sahip olduğu tarihi es..
İzmir'de Kültür Sanat İzmir Devlet Senfoni Orkestrası (İZDSO), 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla piyanist İdil Biret ve sanatseverleri buluşturacak.
Buenos Aires'in Simgesi: Obelisco BUENOS Arjantin'in başkenti Buenos Aires'teki tarihi simgelerden Buenos Aires Dikilitaşı (Obelisco de Buenos Aires) her yıl binlerce turisti ağırlıyor.
Her Okula Bir Aile" Projesi ile 100 Aileyi Sevindirdiler Ağrı'nın Doğubayazıt İlçesinde gönüllü öğretmenlerce hayata geçirilen "Her Okula Bir Aile" projesi, ihtiyaç sahibi 100 aileyi sevindir..
Bu Hafta 7 Film Vizyona Girecek Türkiye'deki sinema salonlarında bu hafta 1'i yerli 7 film sinemaseverlerle buluşacak.