10 Ocak 2019 Perşembe Günü Ekonomi Haberleri

10 Ocak 2019 Perşembe Günü Ekonomi Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
İzmir Metro A.Ş.'de Anlaşma Sağlandı İZMİR Büyükşehir Belediyesi ile Demiryol-İş Sendikası, yüzde 25 zam konusunda uzlaşmaya vararak Toplu İş Sözleşmesi'ni imzaladı.
Nazilli'de 'Tarım Fuarı' Kapılarını Açtı AYDIN'ın Nazilli ilçesinde, bu yıl 2'ncisi düzenlenen Exponaz Agro Nazilli Tarım Fuarı, törenle açıldı.
İzmir Metro AŞ'de Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Demiryol-İş Sendikasının, İzmir Metro AŞ'ye bağlı metro ve tramvay çalışanlarına yönelik İzmir Büyükşehir Belediyesinin yüzde 25'lik zam tekl..
Dha Yurt - İzmir Metro A.Ş.'de Anlaşma Sağlandı İZMİR Büyükşehir Belediyesi ile Demiryol-İş Sendikası, yüzde 25 zam konusunda uzlaşmaya vararak Toplu İş Sözleşmesi'ni imzaladı.
Tablet Görünümlü Oyun Canavarı: Asus Rog Mothership Gz700rx #CES #CES2019 Teknolojinin kalbinin attığı ve ABD'nin Las Vegas şehrinde düzenlenen CES fuarı kapsamında tanıtılan tablet görünümlü..
İzmir Metro A.Ş.'de Anlaşma Sağlandı İZMİR Büyükşehir Belediyesi ile Demiryol-İş Sendikası, yüzde 25 zam konusunda uzlaşmaya vararak Toplu İş Sözleşmesi'ni imzaladı.
Maden Kanunu'nda Değişiklik Teklifi Komisyonda Kabul Edildi (5) Nükleer silah ya da nükleer veya radyolojik patlayıcı cihaz imal eden, radyoaktif maddeleri bu amaçla bulunduran, ticaretini ya..
Fiat Emisyon Hilesi Suçlamasında ABD ile Uzlaşma Yoluna Gitti İtalyan otomobil devi Fiat, ABD'de ürettiği bazı dizel araç modellerinde motorlarının karbon emisyon testlerinde düşük değerler v..
Viyana'da Ünlü Yılbaşı Konserini Alman Maestro Christian Thielemann Yönetti Wiener Musikverein Konser Salonu'nda düzenlenen yeni yıl konseri 90 ülkede televizyonlardan canlı yayınlanıyor ..
Maden Kanunu'nda Değişiklik Teklifi Komisyonda Kabul Edildi (4) Otogaz istasyonlarında LPG tüpü dolumu ve satışı yapılması, LPG tüpü dolumuna yarayan alet, makine ve teçhizatın istasyon dahil..
Maden Kanunu'nda Değişiklik Teklifi Komisyonda Kabul Edildi (3) Tüm yerli ham petrol üreticileri teşvik edilecek.
Maden Kanununda Değişiklik Teklifi Komisyonda Kabul Edildi (2) Altın, gümüş ve platin hariç bakır, kurşun, çinko, demir, krom, civa, kalay, kobalt, nikel, alüminyum grubundaki madenlerin yurt..
Maden Kanunu'nda Değişiklik Teklifi Komisyonda Kabul Edildi (1) Maden Kanunu ile Bazı Kanunlarda ve Kanun Hükmünde Kararnamelerde (KHK) Değişiklik yapan kanun teklifi, Sanayi, Ticaret, Enerji..
Trump Davos Seyahatini İptal Etti ABD Başkanı Donald Trump, geçici bütçe krizinden dolayı federal hükümetin kapanmasını gerekçe göstererek Davos zirvesine katılmayacağını açıkladı.
Ekonomi Alanında Düzenlemeler İçeren Teklif Genel Kurulda TBMM Genel Kurulunda, Vergi Kanunları ile Bazı Kanun ve Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapan Kanun Teklifinin ikinci bölümü..
Maden Kanunu Değişiklik Teklifi Komisyonda Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı (TPAO) Genel Müdürü Melih Han Bilgin, ham petrol fiyatlarına ilişkin kanun teklifini olumlu bulduklarını belirte..
Sakarya Tarımsal Ürünler Üretim Mükemmeliyet Merkezi İşbirliği Protokolü Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) ile Sakarya Büyükşehir Belediyesi arasında Sakarya Tarımsal Ürünler Mükemmeliy..
Ekonomi Alanında Destek Teklifi Plan ve Bütçe Komisyonunda Kabul Edildi (1) Asgari ücret desteğinin 2019'da devam etmesi, evlerde üretilen ürünlerin vergiden istisna olması, 250 liraya kadar ..
Rusya, 100 milyar dolarlık rezervi, yuan, yen ve euroya çevirdi
Rusya, 100 milyar dolarlık rezervi, yuan, yen ve euro'ya çevirdi
100 milyar dolarlık rezervini Çin yuanına, Japon yenine ve euro'ya dönüştüren Rusya Merkez Bankası, doların Rus dış rezervlerindeki payını tarihin en düşük seviyesine indirdi.
SPK Haftalık Bülteni Sermaye Piyasası Kurulu (SPK), VakıfBank'ın 5 milyar dolar tutarındaki borçlanma aracı ihracı başvurusunu onayladı.
Avrupa borsaları Fransa hariç yükselişle kapandı
Avrupa borsaları Fransa hariç yükselişle kapandı
Avrupa borsaları günü Fransa hariç yükselişle tamamladı.
Avrupa Borsaları Fransa Hariç Yükselişle Kapandı Avrupa borsaları günü Fransa hariç yükselişle tamamladı.
İşletmeler Kobi Değer Kredisi ile Rahat Bir Nefes Alacak" Gaziantep Sanayi Odası (GSO) Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ünverdi, işletmelerin KOBİ Değer Kredisi ile rahat bir nefes alacağını beli..
Borsa Şirketlerinin Piyasa Değeri Borsa İstanbul'da işlem gören şirketlerin toplam piyasa değeri, gün sonu itibarıyla yaklaşık 818 milyar lira olarak hesaplandı.
Borsada En Çok Değer Kaybeden Hisseler Borsa İstanbul'da, bugün BIST 100 endeksi içinde en çok değer kaybeden 20 hisse senedinin son ve önceki kapanış fiyatları ile günlük değişim oranları şö..
Borsada En Çok Değer Kazanan Hisseler Borsa İstanbul'da, bugün BIST 100 endeksi içinde en çok değer kazanan 20 hisse senedinin son ve önceki kapanış fiyatları ile günlük değişim oranları şöyl..
Borsada Endekslerin Değişimi Borsa İstanbul'da hesaplanan sektör endekslerinin bugünkü kapanış ile günlük değişim oranları şöyle: Sektör Endeksleri Son Kapanış Günlük Değişim BIST KOBİ S..
Borsada İşlem Hacmi Sıralaması Borsa İstanbul'da, BIST 100 endeksi içinde işlem gören hisse senetleri arasında günlük işlem hacmine göre ilk 20 hisse senedi ve günlük işlem hacimleri şöyle: ..
Borsada Şehir Endekslerinin Değişimi Borsa İstanbul'da hesaplanan şehir endekslerinin, bugünkü kapanışları ile günlük değişim oranları şöyle: Şehir Endeksleri Son Kapanış Günlük Değişim ..
Borsada Günlük İşlemler (1) Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle: Hisseler.
Borsada Günlük İşlemler (2) Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle: Hisseler.
Üretim Sürecinin Tamamında Yer Almalıyız" Tarım Kredi Kooperatifi Genel Müdürü Fahrettin Poyraz, ürünün üretim safhasının tamamında yer almak istediklerini belirterek, "Fidelerin oluşturulmas..
Hollandada Değirmenler Türkiye İçin Dönecek
Hollanda'da Değirmenler Türkiye İçin Dönecek
Yel değirmenleriyle ünlü Hollanda'nın Utrecht şehrinde bu yıl kapılarını 49'uncu kez açan turizm fuarı Vakantiebeurs, profesyonellere yönelik yoğun iş görüşmelerine sahne oldu.
Kobi Değer Kredisi Ekonomiye Pozitif Etki Sağlayacak" . Tüm Sanayici ve İş Adamları Derneği (TÜMSİAD) Başkanı Yaşar Doğan, KOBİ Değer Kredisi'nin ekonomiye pozitif etki ve finansman desteği s..
» 1 2 3 4 5 6 7 8 9