8 Nisan 2019 Pazartesi Günü Dünya Haberleri

8 Nisan 2019 Pazartesi Günü Dünya Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Erdoğan: Yerli ve Milli Para Konusu Görüşmelerimizin En Önemli Maddesi (1) Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, iki ülke arasında imzalanan anlaşmaların ..
Erdoğan: Yerli ve Milli Para Konusu Görüşmelerimizin En Önemli Maddesi (1)
Erdoğan: Yerli ve Milli Para Konusu Görüşmelerimizin En Önemli Maddesi (1)
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, iki ülke arasında imzalanan anlaşmaların ardından düzenlenen ortak basın toplantısında konuştu.
Erdoğan ve Putin, İş Dünyası Temsilcileriyle Buluştu
Erdoğan ve Putin, İş Dünyası Temsilcileriyle Buluştu
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türk ve Rus iş dünyası temsilcilerine hitaben yaptığı konuşmada, "Enerji alanındaki Türk-Rus iş birliği, ekonomik ilişkilerimizin taşıyıcı sütunlarından biridir.
İran: ABD Karşılığını Görür ABD Başkanı Donald Trump'ın, İran'ın silahlı kuvvetleri olan Devrim Muhafızları'nı 'terörist' ilan ettiğini açıklaması sonrası İran'dan açıklama geldi.
Nijerya'da Havalimanında Yangın Nijerya'da bir havalimanında yangın çıktı.
Nijeryada Havalimanında Yangın
Nijerya'da Havalimanında Yangın
Nijerya'da bir havalimanında yangın çıktı.
Trump, Devrim Muhafızları'nı 'Terörist' İlan Etti – Donald Trump, İran'ın silahlı kuvvetleri olan Devrim Muhafızları'nı 'terörist' ilan etti.
Kanada'da Başörtü Yasağına Protesto – Kanada'da Quebec eyaleti yerel hükümetinin sunduğu 'Bill 21' isimli yasa tasarısı, kamu çalışanlarının başörtüsü ve inanç özgürlüklerini engellediği gere..
Erdoğan:  Hedefimiz 100 Milyar Dolara Ulaşmak
Erdoğan:  Hedefimiz 100 Milyar Dolara Ulaşmak
– Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin başkent Moskova'da 8. Üst Düzey İşbirliği Konseyi Toplantısı'nda önemli açıklamalarda bulundu.
KKTC Turizm Bakanından, Cumhurbaşkanı Erdoğana Anadolu Jet Teşekkürü
KKTC Turizm Bakanı'ndan, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a 'Anadolu Jet' Teşekkürü
KUZEY Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Turizm Bakanı Fikri Ataoğlu, Anadolu Jet'in Ada'ya sefer sayılarını artırmasıyla ilgili olarak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a teşekkür etti.
Ukrayna'da Cumhurbaşkanı Adaylarının Tartışma Tarihi Belli Oldu Ukrayna'da cumhurbaşkanlığı seçimlerinin 31 Mart'ta yapılan ilk turundan galip çıkan iki aday olan şimdiki Cumhurbaşkanı Petro ..
KKTC'de Memur Maaşlarını Ödemek İçin İş İnsanından Alınan 'Avans' Tartışma Yarattı KUZEY Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde (KKTC) Maliye Bakanı Serdar Denktaş'ın, Mart ayındaki memur maaşlarını öde..
KKTCde Memur Maaşlarını Ödemek İçin İş İnsanından Alınan Avans Tartışma Yarattı
KKTC'de Memur Maaşlarını Ödemek İçin İş İnsanından Alınan 'Avans' Tartışma Yarattı
KUZEY Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde (KKTC) Maliye Bakanı Serdar Denktaş'ın, Mart ayındaki memur maaşlarını ödemek için Ercan Havaalanı'nın sahibi iş insanı Emrullah Turanlı'dan avans aldıklarını açıklaması tartışma...
Salvini: Türkiye'nin AB'ye Katılım Süreci İptal Edilmeli Mayıs ayında yapılacak Avrupa Parlamentosu (AP) seçimleri için aşırı sağı tek şemsiye altında toplamaya çalışan İtalya Başbakan Yardım..
Londra'da PKK Yandaşları Türk Derneğine Saldırdı – İngiltere'nin başkenti Londra'da, terör örgütü PKK yandaşları, Kahramanmaraşlılar Eğitim ve Kültür Derneği'ne saldırdı.
Salvini: Türkiyenin ABye Katılım Süreci İptal Edilmeli
Salvini: Türkiye'nin AB'ye Katılım Süreci İptal Edilmeli
Mayıs ayında yapılacak Avrupa Parlamentosu (AP) seçimleri için aşırı sağı tek şemsiye altında toplamaya çalışan İtalya Başbakan Yardımcısı ve İçişleri Bakanı Matteo Salvini, "Bizim fikrimiz çok açık: Türkiye'nin Avrupa...
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Putin ile Görüşüyor (2) – Türkiye-Rusya Üst Düzey İşbirliği Konseyi'nin Sekizinci Toplantısını için Moskova'ya gelen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Rusya Devlet Ba..
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Putin ile Bir Araya Geldi
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Putin ile Bir Araya Geldi
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Moskova'da gerçekleştirilecek Türkiye-Rusya Üst Düzey İşbirliği Konsey Toplantısı öncesinde, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ile baş başa görüşme gerçekleştirdi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Putin ile Görüşüyor – Türkiye-Rusya Üst Düzey İşbirliği Konseyi'nin Sekizinci Toplantısını için Moskova'ya gelen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Rusya Devlet Başkan..
Trump ile Anlaşamayan ABD İç Güvenlik Bakanı Görevinden Ayrılıyor ABD Başkanı Donald Trump, ABD İç Güvenlik Bakanı Kristjen Nielsen'in görevinden ayrılacağını açıkladı.
Cumhurbaşkanı Erdoğan Moskova'da (2) – Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye-Rusya Üst Düzey İşbirliği Konseyi'nin Sekizinci Toplantısını için Moskova'da.
Cumhurbaşkanı Erdoğan Moskova'da – Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye-Rusya Üst Düzey İşbirliği Konseyi'nin Sekizinci Toplantısını için Moskova'da.
Cumhurbaşkanı Erdoğan Moskovada
Cumhurbaşkanı Erdoğan Moskova'da
– Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye-Rusya Üst Düzey İşbirliği Konseyi'nin Sekizinci Toplantısını için Moskova'da.
Ukrayna: Türkiye, Ukrayna'nın Önde Gelen Tarım Müşterisi Ukrayna Tarım Bakanlığı, Türkiye'nin Ukrayna'nın tarım ürünleri ihraç ettiği önde gelen ülkelerden biri olduğunu açıkladı.
Maya Mantarı Bilinenin Aksine Daha Tehlikeli Olabilir İnsanların bağışıklık sistemini zayıflatan 'candida auris' enfeksiyonunun bilinenden çok daha tehlikeli olabileceği uyarısı yapıldı.
İngiltere'den İnternet Yayınlarına 'Zararlı İçerik' Cezası Düzenlemesi İngiltere'deki tüketici hakları kuruluşları, başta Facebook ve Google olmak üzere internet üzerinden zararlı içerik payl..
Kadın Motosiklet Sürücüsünün Ölümden Döndüğü Anlar Kamerada Tayland'da bir kadın sürücü, akaryakıt istasyonundan ayrılmak üzereyken motosikletiyle yere düştü.
Kadın Motosiklet Sürücüsünün Ölümden Döndüğü Anlar Kamerada
Kadın Motosiklet Sürücüsünün Ölümden Döndüğü Anlar Kamerada
Tayland'da bir kadın sürücü, akaryakıt istasyonundan ayrılmak üzereyken motosikletiyle yere düştü.
Tunus'ta Turist Otobüsü Devrildi: 5 Ölü 20 Yaralı – Tunus'ta bir turist otobüsü devrilerek yol kenarından vadiye uçtu.
Dikkatsiz Sürücü Yol İşçilerine Çarptı – Güney Afrika'da gerçekleşen kazada, sağ şeritte giden bir otomobil yol çalışması yapan işçilere çarptı.
200 Yıllık Sır: Amerikan Bağımsızlık Savaşının Ünlü Generali Kadın ya da İnterseks
200 Yıllık Sır: Amerikan Bağımsızlık Savaşının Ünlü Generali 'Kadın ya da İnterseks'
18'nci yüzyıldaki Amerikan bağımsızlık savaşında İngilizlere karşı savaşan Polonya asıllı Amerikalı general Casimir Pulaski'nin kadın ya da interseks olduğu açıklandı.
» 1 2