4 Nisan 2019 Perşembe Günü Haberleri

4 Nisan 2019 Perşembe Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Fenerbahçe'de "Fener Ol" Projesi Başladı Fenerbahçe Kulübünün başlattığı "Fener Ol" kampanyasına sarı-lacivertli kulüpte görev yapan teknik adamlar, sporcular, sanat dünyasındaki Fenerbahçeli..
Filipinler'de Deng Humması Filipinler'de deng humması nedeniyle 1 Ocak-23 Mart tarihleri arasında 210 kişinin yaşamını yitirdiği bildirildi.
İlk İcraatı Makam Kapısını Söktürmek Oldu
İlk İcraatı Makam Kapısını Söktürmek Oldu
YOZGAT (İHA) – Yozgat'ın Uzunlu beldesinde Belediye Başkanlığı seçimini kazanan CHP'li Okan Yaşar Elbaşı'nın ilk icraatı makam kapısını söktürmek oldu.
Ankara'da "Kolombiya Gastronomi ve Tadım Etkinliği" Kolombiya'nın Ankara Büyükelçiliğince başkent Ankara'da "Kolombiya Gastronomi ve Tadım Etkinliği" düzenlendi.
Hasta Taşıyan Ambulans Kaza Yaptı: 8 Yaralı
Hasta Taşıyan Ambulans Kaza Yaptı: 8 Yaralı
Şanlıurfa'da hasta taşıyan ambulans ile otomobilin çarpışması sonucu aralarında sağlık görevlileri ile hastanın da bulunduğu 8 kişi yaralandı.
Hasta Taşıyan Ambulans Kaza Yaptı: 8 Yaralı
Hasta Taşıyan Ambulans Kaza Yaptı: 8 Yaralı
Şanlıurfa'da hasta taşıyan ambulans ile otomobilin çarpışması sonucu aralarında sağlık görevlileri ile hastanın da bulunduğu 8 kişi yaralandı.
Dha Yurt - Deprem Nedeniyle Bazı Köylerde Hasar Oluştu Elazığ'da 5.2 büyüklüğünde deprem (3)Elazığ'ın Sivrice ilçesinde meydana gelen 5.2 büyüklüğündeki depremde Doğanbağ, Gözeli, Kavak ve Dö..
Ersun Yanal: 'Fenerbahçenin Gücü Başka Güç'
Ersun Yanal: "Fenerbahçe'nin Gücü Başka Güç"
Fenerbahçe Teknik Direktörü Ersun Yanal, 'Fener Ol' projesine destek oldu.
Bütün Seçim Süreçlerin Patronu Yskdır'
Bütün Seçim Süreçlerin Patronu Ysk'dır"
AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, "Oyların gizli verilmesi açık sayılması gibi prensibin yanı sıra bütün bir seçim sürecinin hukuk mercileri tarafından yönetilmesi de demokratik meşruiyetin kaynağıdır.
AK Parti Sözcüsü Çelik: "Bütün Seçim Süreçlerin Patronu Ysk'dır" AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, "Oyların gizli verilmesi açık sayılması gibi prensibin yanı sıra bütün bir seçim sürecinin hukuk ..
Romeo ve Juliet" Balesi Prömiyer Yaptı Ankara Devlet Opera ve Balesince (ADOB) sahnelenen, William Shakespeare'in aynı adlı eserinden uyarlanan büyük aşk hikayesi "Romeo ve Juliet" sanatsever..
Elazığda 5.2 Büyüklüğünde Deprem (3)
Elazığ'da 5.2 Büyüklüğünde Deprem (3)
BAZI KÖYLERDE HASAR OLUŞTUElazığ'ın Sivrice ilçesinde meydana gelen 5.2 büyüklüğündeki depremde Doğanbağ, Gözeli, Kavak ve Dört Bölük köylerindeki bazı evlerde hasar oluştu, Yedi Pınar köyünde ise ahır çöktü.
ABD Dışişleri Sözcüsünün Açıklaması Kınanacak Bir Açıklamadır" AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, "ABD Dışişleri Sözcüsünün Türkiye'deki seçim süreciyle ilgili yaptığı açıklama kınanacak bir açıkla..
Ersun Yanal: "Fenerbahçe'nin Gücü Başka Güç" Fenerbahçe Teknik Direktörü Ersun Yanal, 'Fener Ol' projesine destek oldu.
Fenerbahçede Fener Ol projesi başladı
Fenerbahçe'de 'Fener Ol' projesi başladı
Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç, "Fener Ol" projesini başlatarak, "Diğer kulüplerden bizi ayıran en önemli unsur kampanyanın sonuçları olacaktır.
Ataşehir'de Deterjan Fabrikasında Yangın ATAŞEHİR'de, bir deterjan fabrikasında elektrik tesisatından kaynaklı olduğu öğrenilen yangın çıktı.
Kibarlık Budalası 600. Kez Sahnelendi Başrolünü Haldun Dormen'in oynadığı "Kibarlık Budalası" tiyatro oyunu 600. kez sahnelendi.
Bataklığa Saplanan İneği İtfaiye Kurtardı
Bataklığa Saplanan İneği İtfaiye Kurtardı
Şanlıurfa'nın Eyyübiye ilçesinde bataklığa saplanan inek, itfaiye ekiplerinin 4 saatlik çalışması sonucunda kurtarıldı.
Pompeonun Açıklamaları Gerçeği Yansıtmıyor'
Pompeo'nun Açıklamaları Gerçeği Yansıtmıyor"
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, ABD Dışişleri Bakanlığının açıklamasına ilişkin, "Biz de çok şaşırdık.
Boeing "737 Max" Uçak Kazalarında Sistem Hatası Olduğunu Kabul Etti NEW Amerikan uçak üreticisi Boeing, son zamanlarda meydana gelen 738 MAX 8 kazalarında, Manevra Karakteristikleri Takviye S..
Elazığ, 5.2'lik Depremle Sallandı (2) ELAZIĞ'da Richter ölçeğine göre 5.2 büyüklüğünde deprem meydana geldi.
Bakan Çavuşoğlu: "Abd'den Patriot Almak İçin Mektup Gönderdik, 17 Ay Sonra Cevap Geldi" Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, "Biz yeni yönetim geldikten sonra da yine ABD'den Patriot almak için..
Boeing özür diledi
Boeing özür diledi
Boeing, "737 Max" tipi uçaklarda kazaya "MCAS" adlı sistemdeki hatanın neden olduğunu belirterek, can kayıplarından dolayı özür diledi.
Belçika Eski Sömürgelerinden Kaçırdığı Çocuklar İçin Özür Diledi Belçika, sömürgecilik faaliyetleri döneminde Belçikalı erkeklerin Kongolu kadınlar ile ilişkisinden dünyaya gelen çocukların k..
CHP'li Milletvekilinin İl Seçim Müdür Vekilini Yumrukladığı İddiası MHP Antalya Milletvekili Abdurrahman Başkan, CHP Antalya Milletvekili Cavit Arı'nın, Finike'de 17 sandıkta daha oyların say..
» 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10