4 Nisan 2019 Perşembe Günü Dünya Haberleri

4 Nisan 2019 Perşembe Günü Dünya Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Bakan Akar, Kosova Başbakanı Haradinaj ile Bir Araya Geldi Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Kuzey Makedonya'daki resmi temasların ardından geldiği Kosova'da, Başbakan Ramush Haradinaj ile bi..
Bakan Akar, Kosova Başbakanı Haradinaj ile Bir Araya Geldi
Bakan Akar, Kosova Başbakanı Haradinaj ile Bir Araya Geldi
Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Kuzey Makedonya'daki resmi temasların ardından geldiği Kosova'da, Başbakan Ramush Haradinaj ile bir araya geldi.
Suikast Girişiminde Bulundu, Bomba Erken Patlayınca Ağır Yaralandı
Suikast Girişiminde Bulundu, Bomba Erken Patlayınca Ağır Yaralandı
– Ukrayna'da bir istihbaratçının aracının altına bomba düzeneği yerleştirmeye çalışan şüpheli, bombanın patlaması sonucu ağır yaralandı.
Akar, Kosovada Konuştu: Aramızdaki Fetö Engelini Süratle Kaldıralım
Akar, Kosova'da Konuştu: Aramızdaki Fetö Engelini Süratle Kaldıralım
– Resmi ziyareti kapsamında Kosova'da bulunan Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Kosovalı mevkidaşı iye görüşmesinde yaptığı konuşmada, "Aramızdaki FETÖ engelini süratle kaldıralım. Bundan bir an önce kurtulmalıyız" dedi.
Utrecht Şüphelisinin Gözaltı Süresi 3 Ay Daha Uzatıldı – Hollanda'nın Utrecht şehrinde meydana gelen tramvay saldırısının şüphelisi Gökmen Tanış'ın gözaltı süresi 3 ay daha uzatıldı.
2017'deki 11 Milyon Ölümün Nedeni 'Kötü Beslenme' Küresel çapta yapılan bir araştırma 2017 yılındaki 11 milyon ölümün fazla miktarda tuz, şeker ve işlenmiş etten kaynaklı olduğunu ortaya koyd..
Rusya, İran ve Türkiye Parlamenterleri 10 Nisan'da Buluşacak Rusya, İran ve Türkiye'nin parlamentolarının uluslararası ilişkiler komitelerinin ortak toplantısının 10 Nisan'da Duma'da düzenlen..
Bakan Akar, Kosova'da Askerî Törenle Karşılandı Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Kuzey Makedonya'nın ardından resmi temaslarda bulunmak üzere Kosova'ya geçti.
Bakan Akar, Kosovada Askerî Törenle Karşılandı
Bakan Akar, Kosova'da Askerî Törenle Karşılandı
Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Kuzey Makedonya'nın ardından resmi temaslarda bulunmak üzere Kosova'ya geçti.
Filipinler'de Bir Restoranda Patlama: 17 Yaralı -2 – Filipinler'de bir restoranda patlama oldu.
Rusya: Abd, Müttefiklerine Baskı İçin Her Şeyi Kullanıyor Rusya Dışişleri Bakan Yardımcısı Aleksandr Gruşko, ABD'nin kendi müttefiklerine baskı için her türlü imkanı kullanmaktan çekinmediğin..
Netanyahu, Putin Görüşmesi İçin Moskova'da İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ile görüşmek üzere Moskova'ya geldi.
Netanyahu, Putin Görüşmesi İçin Moskovada
Netanyahu, Putin Görüşmesi İçin Moskova'da
İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ile görüşmek üzere Moskova'ya geldi.
1982'de Kaybolan İsrailli Askerden Geriye Kalanlar Bulundu Suriye ile İsrail arasında yaşanan savaştan bu yana kayıp olan 3 İsrailli askerden birinin cenazesi bulundu.
Belçika'da 5g İnternet Projesi Radyasyon Riski Nedeniyle Durduruldu Belçika'da 5G hızındaki kablosuz internet sağlayacak pilot proje planı halk sağlığını olumsuz etkileyebileceği nedeniyle du..
Filipinler'de Bir Restoranda Patlama: 17 Yaralı – Filipinler'de bir restoranda patlama oldu.
Guardian: Suudi Arabistan Nükleer Reaktörünü Denetlemeye İzin Vermiyor İngiliz Guardian gazetesi Suudi Arabistan'ın ilk nükleer reaktör inşaatının birkaç ay içinde tamamlanacağını ancak alanı..
Guardian: Suudi Arabistan İlk Nükleer Reaktörünün İnşaatını Bitirmek Üzere İngiliz Guardian gazetesi, yeni uydu görüntülerinin Suudi Arabistan'ın ilk nükleer reaktörünü tamamlama aşamasına ge..
Brezilya'da Canlı Yayında Silahlı Soygun – Brezilya'da bir radyo istasyonunda canlı yayın yapıldığı sırada içeri giren 5 soyguncu, sunucu ve konukları soydu.
Tatar: Brexit İngiltere - Türkiye İlişkilerini Olumsuz Etkilemez
Tatar: Brexit İngiltere - Türkiye İlişkilerini Olumsuz Etkilemez
Uzun yıllardır İngiltere'de faaliyet gösteren mali müşavir Münir Tatar, İngiltere'nin Avrupa Birliği'nden çıkışı (Brexit) sonrası İngiltere - Türkiye ilişkilerini değerlendirerek, Türk yatırımcılara önemli tavsiyelerde...
Poroşenko'dan Zelenskiy'e Yanıt: "Statsa Stat, Bekliyorum" Ukrayna'da devlet başkanı adayı komedyen Vladimir Zelenskiy'nin, statta, halkın önünde tartışmaya çağırdığı Devlet Başkanı Petro Por..
Çin'de Tünel İnşaatında Patlama: 7 Ölü – Çin'in Yunnan eyaletinde otoyoldaki bir tünelin inşaatında patlama oldu.
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, ABDli Mevkidaşı Pompeo ile Görüştü
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, ABD'li Mevkidaşı Pompeo ile Görüştü
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, resmi temaslarda bulunmak üzere gittiği Washington'da ABD'li mevkidaşı ile görüştü.