30 Nisan 2019 Salı Günü Politika Haberleri

30 Nisan 2019 Salı Günü Politika Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Venezuela'da Muhalif Lider Lopez, Şili Büyükelçiliğine Sığındı Darbe girişiminin yaşandığı Venezuela'da muhalif lider Leopoldo Lopez'in Şili Büyükelçiliğine sığındığı belirtildi.
Çelik: Birisi de Çıkar Vesayetin Kölelerinden Bahseder AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Ömer Çelik, CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'nun hakim ve savcılara yönelik, 'sarayın kö..
AK Parti Myk Toplantısı AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, Venezuela'daki darbe girişimine ilişkin, "Demokrasinin beşiği olduğunu iddia eden Amerika Birleşik Devletleri'nin bir başka ülkeye devlet ..
Sözcü Çelik: 'Birisi de Çıkar Vesayetin Kölelerinden Bahseder'
Sözcü Çelik: "Birisi de Çıkar Vesayetin Kölelerinden Bahseder"
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Ömer Çelik, "Bir kere hakim ve savcıların onuru ile oynayan bir kişinin yasama sisteminin içinde, meşru siyaset alanının içinde söz söyleme hakkının kalmadığını ifade...
Hiçbir Devlet, Başka Bir Devlete Atama Yoluyla Devlet Başkanı Seçemez" AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, Venezuela'daki darbe girişimiyle ilgili, "Hiçbir devlet, başka bir devlete atama yoluyla de..
Trump'tan Venezuela Açıklaması ABD Başkanı Donald Trump, Venezuela'daki darbe girişimine ilişkin yaptığı açıklamada, "ABD Venezuela halkının yanında" dedi.
Bakan Çavuşoğlu Katarda
Bakan Çavuşoğlu Katar'da
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Asya İşbirliği Diyaloğu 16. Dışişleri Bakanları Toplantısına katılmak üzere Katar'a geldi.
AK Parti Sözcüsü Çelik: "(Kılıçdaroğlu'nun Hakim ve Savcılara Yönelik İfadeleri) Hakim ve... AK Parti Sözcüsü Çelik: "(Kılıçdaroğlu'nun hakim ve savcılara yönelik ifadeleri) Hakim ve savcılar..
AK Parti Sözcüsü Çelik: "(Abd'nin Olası Müslüman Kardeşler Kararı) Avrupa'da ve Amerika'daki İslam... AK Parti Sözcüsü Çelik: "(ABD'nin olası Müslüman Kardeşler kararı) Avrupa'da ve Amerika'd..
AK Parti Sözcüsü Çelik: "Biz, Ülkelerin Anayasalarından Yanayız, Seçilmiş İdarecilerinden Yanayız... AK Parti Sözcüsü Çelik: "Biz, ülkelerin anayasalarından yanayız, seçilmiş idarecilerinden ..
AK Parti Sözcüsü Çelik: "Bir Askeri Unsurun Milletine Yapacağı En Büyük İhanet, Darbe Girişiminde... AK Parti Sözcüsü Çelik: "Bir askeri unsurun milletine yapacağı en büyük ihanet, darbe giri..
AK Parti Sözcüsü Çelik: "Hiçbir Devlet, Başka Bir Devlete Atama Yoluyla Devlet Başkanı Seçemez" AK Parti Sözcüsü Çelik: "Hiçbir devlet, başka bir devlete atama yoluyla devlet başkanı seçemez"
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Venezuela Açıklaması Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Venezuela'daki darbe girişimine ilişkin sosyal medya hesabından açıklama yaptı.
Erdoğan: Venezuela'daki Darbe Girişimini Kınıyoruz CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, Venezuela'daki darbe girişimi hakkında açıklama yaparak, "Darbelerle mücadele etmiş, darbelerin yarattığ..
Erdoğan'dan Venezuela Mesajı Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Venezuela'daki darbe girişimiyle ilgili, "Darbelerle mücadele etmiş, darbelerin yarattığı olumsuz sonuçları yaşamış bi..
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Darbelerle Mücadele Etmiş, Darbelerin Yarattığı Olumsuz Sonuçları Yaşamış... Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Darbelerle mücadele etmiş, darbelerin yarattığı olumsuz sonuçları ..
Erdoğan: "Darbelerle Mücadele Etmiş, Darbelerin Yarattığı Olumsuz Sonuçları Yaşamış Bir Ülke... Erdoğan: "Darbelerle mücadele etmiş, darbelerin yarattığı olumsuz sonuçları yaşamış bir ülke ol..
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Venezuela Açıklaması Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Venezuela'daki darbe girişimine ilişkin sosyal medya hesabından açıklama yaptı.
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "(Venezuela'daki Darbe Girişimi) Demokrasilerde Sandık Esastır." Cumhurbaşkanı Erdoğan: "(Venezuela'daki darbe girişimi) Demokrasilerde sandık esastır.
Erdoğan: "Venezuela'ya Postmodern Bir Koloni Valisi Atama Gayreti İçinde Olanlar Bilmelidir Ki, Bir... Erdoğan: "Venezuela'ya postmodern bir koloni valisi atama gayreti içinde olanlar bilmeli..
TBMM Genel Kurulu TBMM Genel Kurulunda, 3 uluslararası anlaşmaya dair kanun teklifinin maddeleri görüşülerek kabul edildi.
Kalın, Bolton ile Telefonda Görüştü Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, ABD Ulusal Güvenlik Danışmanı Büyükelçi John Bolton ile telefonda görüştü.
ABDnin Suriye Özel Temsilcisi Jeffrey, Ankarada
ABD'nin Suriye Özel Temsilcisi Jeffrey, Ankara'da
ABD'nin Suriye Özel Temsilcisi James Jeffrey, bir takım temaslarda bulunmak üzere Ankara'ya geldi.
Sözcü Kalın, John Bolton ile Telefonda Görüştü Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Büyükelçi İbrahim Kalın, ABD Ulusal Güvenlik Danışmanı Büyükelçi John Bolton ile telefonda görüştü.
AK Parti Myk Toplantısı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Başkanlığında Başladı. AK Parti MYK toplantısı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında başladı.
AK Parti Myk Toplandı AK Parti Merkez Yürütme Kurulu (MYK), Türkiye Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında toplandı.
Erdoğan, Putin ile Telefonda Görüştü Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Rusya Federasyonu Devlet Başkanı Vladimir Putin telefonda görüştü.
Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesinin KKTC Lefkoşe Kampüsünde Mezuniyet Coşkusu Her yaştan insana uzaktan üniversite okuma imkanı sağlayan Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesini..
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Putin ile Telefonda Görüştü CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, Rusya Federasyonu Devlet Başkanı Vladimir Putin ile telefonda görüştü.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Rusya Devlet Başkanı Putin ile Görüştü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Rusya Federasyonu Devlet Başkanı Vladimir Putin ile telefonda görüştü.
Erdoğan-Putin Görüşmesinde, Suriye Krizinin Çözümü İçin Astana Süreci Kapsamında Yakın İş... Erdoğan-Putin görüşmesinde, Suriye krizinin çözümü için Astana Süreci kapsamında yakın iş birliğin..
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Rusya Devlet Başkanı Putin ile Telefonda Görüştü. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Rusya Devlet Başkanı Putin ile telefonda görüştü.
Bakan Çavuşoğlu: "Demokratik Olmayan Yöntemlerle Meşru Hükümetleri Değiştirme Girişimlerine... Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Venezuela'daki darbe girişimine ilişkin yaptığı açıklamada, "..
TBMM Genel Kurulu
TBMM Genel Kurulu
TBMM Genel Kurulunda, İYİ Parti'nin, "AA'nın seçim verilerini yayımlaması" konusunda verdiği araştırma önergesinin gündeme alınması önerisi görüşüldü.
Belediye Başkanı Seçilen 4 Vekilin, Milletvekilliği Düştü 31 MART Mahalli İdareler Genel Seçiminde belediye başkanı seçilen 4 milletvekilinin tercih dilekçeleri TBMM Genel Kurulu'nda okunarak..
Guaido: "Geri Dönüşü Olmayan Bir Yoldayız" Venezuela'da kendisini devlet başkanı ilan eden Ulusal Meclis Başkanı Juan Guaido darbe girişimine ilişkin Twitter'dan yaptığı açıklamada, "Ülkenin ..
Ysk, AK Partinin İstanbul İtirazını Pazartesi Günü Görüşecek
Ysk, AK Parti'nin İstanbul İtirazını Pazartesi Günü Görüşecek
AK Parti'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimlerine itirazına ilişkin ilçe seçim kurullarının topladığı belgeler, Perşembe gününe kadar Yüksek Seçim Kurulu'na (YSK) ulaştırılacak.
Hdp Milletvekilleri TBMM'de Oturma Eylemi Yaptı HDP milletvekilleri Meclis'te oturma eylemi gerçekleştirdi.
Çok Talihsiz ve Üzücü Bir Açıklama" AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Leyla Şahin Usta, İstanbul'da 4 yaşında bir çocuğun tacize uğramasının ardından, yaşam koçu Çolpan Işın Taner'in sosyal me..
TBMM Genel Kurulu
TBMM Genel Kurulu
TBMM Genel Kurulunda CHP'nin, Çubuk'taki şehit cenazesinde Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu'na yönelik saldırının araştırılmasına ilişkin grup önerisi kabul edilmedi.
Ysk'ya Son Evraklar Perşembe Günü Gelecek Yüksek Seçim Seçim Kurulu'nda (YSK) AK Parti ve MHP'nin yaptığı olağan üstü itirazlara ilişkin İstanbul'daki 39 İlçe Seçim Kurullarından istenen belg..
NATO Genel Sekreteri, 6 Mayıs'ta Türkiye'ye Geliyor NATO Genel Sekreteri Jens Soltenberg, 6- 7 Mayıs'ta Türkiye'ye ziyarette bulunacak.
Kemal Kılıçdaroğlunun Kabulü
Kemal Kılıçdaroğlu'nun Kabulü
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Genel Başkanı Mustafa Işık ve beraberindeki heyeti kabul etti.
DSP Gaziantep İl Başkanlığı Açıldı
DSP Gaziantep İl Başkanlığı Açıldı
DSP Genel Başkanı Önder Aksakal, partisinin Gaziantep İl Başkanlığının açılışına katıldı.
Çerçioğlu ve CHP Heyetinden Başkan Öndeşe Tebrik Ziyareti
Çerçioğlu ve CHP Heyetinden Başkan Öndeş'e Tebrik Ziyareti
CHP Aydın milletvekilleri Bülent Tezcan ve Süleyman Bülbül ile Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, Germencik Belediye Başkanı Fuat Öndeş'i makamında ziyaret ederek yeni dönemde başarı dileklerini iletti.
Yüksek Seçim Kurulu (Ysk), İstanbul Seçimiyle İlgili AK Parti'nin Olağanüstü İtirazını Pazartesi... Yüksek Seçim Kurulu (YSK), İstanbul seçimiyle ilgili AK Parti'nin olağanüstü itirazını paza..
» 1 2 3