29 Nisan 2019 Pazartesi Günü Magazin Haberleri

29 Nisan 2019 Pazartesi Günü Magazin Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Reng-i Hakkari Nikahta Buluştu
Reng-i Hakkari Nikahta Buluştu
Hakkari Valiliği bünyesinde faaliyetlerini sürdüren Reng-i Hakkari Sanat Topluluğu sanatçıları, arkadaşlarının nikahında buluştu.
Cem Yılmazın Avrupa Turnesi sona erdi.
Cem Yılmaz'ın Avrupa Turnesi sona erdi.
Amsterdam, Stuttgart, Düsseldorf, Berlin, Zürih, Kopenhagen ve Frankfurt şehirlerinden sonra, Cem Yilmaz son olarak Bochum ve Münih´de sahne aldı.
Erhan Çelik, 'Medyada Hiçbir Şey Göründüğü Gibi Değil'
Erhan Çelik, "Medyada Hiçbir Şey Göründüğü Gibi Değil"
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen 11. Kocaeli Kitap Fuarı'nda televizyoncu Erhan Çelik, sevenleriyle buluştu.
Balıkesirde Öğrencilerden Bağlama Şov
Balıkesir'de Öğrencilerden Bağlama Şov
Milli Eğitim Müdürlüğünce hayata geçirilen "Balıkesir Bağlamada Buluşuyor" projesi kapsamında bağlama eğitimi alan 15 farklı ilçeden 55 öğrenci, öğretmenleri ve Ses Sanatçısı Cengiz Özkan ile birlikte Balıkesirlilere...
Bahar Şenlikleri Coşkuyla Başladı
Bahar Şenlikleri Coşkuyla Başladı
Öğrencilerin yoğun geçen sınav dönemlerinin ardından çeşitli etkinliklere katılarak yorgunluklarını attıkları bahar şenlikleri büyük bir coşkuyla başladı.
Hastanede Tedavisi Devam Eden Mehmet Ali Erbil, Aylar Sonra İlk Kez Görüntülendi
Evde kaza geçirdikten sonra hastaneye kaldırılan sonrasında 7 ay boyunca yoğun bakımda kalan ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil, aylar sonra ilk kez görüntülendi.
Büyük Aşk Bitti! Ayrılığın Kazananı Serenay Sarıkaya Oldu
2015 yılından bu yana birliktelik yaşayan Serenay Sarıkaya ile Kerem Bürsin ayrılık kararı aldı. Ayrılığın kazananı ise güzel oyuncu Serenay Sarıkaya oldu.
İşte O Villa
İşte O Villa
Balıkesir'in Ayvalık ilçesinde, ünlü türkücü Yavuz Bingöl'ün 2012 yılında ünlü sanatçı Hülya Avşar'dan satın aldığı yazlığı icralık oldu.
Büyük Sinagogu'nda Yasmin Levy Konseri TÜRKİYE'de geniş bir dinleyici kitlesine sahip İsrailli şarkıcı Yasmin Levy, Edirne Büyük Sinagog'da verdiği konserle hayranlarına unutamayacakları bir ..
Pink ve Carey Hart 17 Yıldır Çift Terapisi Görüyor!
Pink, kocasıyla birlikte ilişkilerinin ilk günlerinden beri terapiste gittiklerini itiraf etti.
Çocuklar Duymasın'ın Fenomen Oyuncusu Halil Söyletmez Dünya Evine Girdi
Çocuklar Duymasın'ın genç oyuncusu Halil Söyletmez, bir süredir aşk yaşadığı Şeyma Eke ile dünya evine girdi. Çiftin, düğünlerine birçok ünlü YouTuber katıldı.