28 Nisan 2019 Pazar Günü Politika Haberleri

28 Nisan 2019 Pazar Günü Politika Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu Erbilde
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu Erbil'de
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Irak'a ziyareti kapsamında Erbil'e geldi.
İspanya'da En Fazla Oyu Sosyalist Parti Aldı İspanya'da yapılan genel seçimlerde oy verme işleminin sona ermesinin ardından sandıkların açılmasına başlandı.
Sri Lanka Saldırılarının Planlayıcısının Babası ve İki Kardeşi Öldü Sri Lanka saldırılarının organizatörü olduğu düşünülen Zahran Haşim'in babası ve iki kardeşinin polisin düzenlediği bir ope..
Cumhurbaşkanı Erdoğandan Belediye Başkanı Arıya Ödül
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Belediye Başkanı Arı'ya Ödül
Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı'ya, yerel seçimlerdeki başarısı nedeniyle Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından ödül verildi.
Bakan Çavuşoğlu, Basra'nın Önde Gelenleriyle Görüştü Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Irak'ın Basra kentinin önde gelenleri ve aşiret liderleri ile bir araya geldi.
Cumhurbaşkanı Erdoğandan Başkan Doğana Ödül
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Başkan Doğan'a Ödül
Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, 31 Mart seçimlerinde aldığı oyla büyük başarı gösteren Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan'a ödül verdi.
Hdp'li Temelli: Muhalefeti 'Demokrasi İttifakı'nda Buluşmaya Davet Ediyoruz HDP Eş Genel Başkanı Sezai Temelli, "Tüm sivil toplum örgütlerini, sendikaları, toplumsal muhalefetin bütün dinamik..
CHP Parti Meclisi Toplantısı Sona Erdi CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu başkanlığında yapılan Parti Meclisi (PM) toplantısı sona erdi.
Chp, Terörle Teröristle Asla Yan Yana Getirilemez' CHP Parti Meclisi (PM) tarafından yayımlanan bildiride, "CHP, terörle teröristle asla yan yana getirilemez; ama iktidarın bugüne kadar terör..
Erdoğandan, Başkan Altaya En Yüksek Oy Ödülü
Erdoğan'dan, Başkan Altay'a En Yüksek Oy Ödülü
Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, yerel seçimlerinde büyükşehirlerde en yüksek oyu alan Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay'a plaket verdi.
Bakan Çavuşoğlu Basra'da Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Irak'taki su sıkıntısıyla ilgili, "Irak'ta su yönetimi yok. Bunu başarmamız lazım. Barajlardan, göletlerden kapalı devre su kanalla..
Başkan Sandıkçıtan İstişare Kampında Önemli Görüşmeler
Başkan Sandıkçı'tan İstişare Kampında Önemli Görüşmeler
Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, AK Parti'nin Kızılcahamam'da düzenlediği istişare kampında önemli isimlerle görüştü.
Kılıçdaroğlu, CHP Myk ve Pm'yi Topladı CHP Parti Meclisi (PM) bildirgesinde, İstanbul seçimine yapılan itiraza ilişkin, "Yüksek Seçim Kurulu'nun (YSK) pusulası, seçim mevzuatı ve içtihattır.
CHP Parti Meclisi, Kılıçdaroğlu Başkanlığında Toplandı CHP Parti Meclisi CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu başkanlığında yerel seçimler gündemiyle toplandı.
AK Parti 28. İstişare ve Değerlendirme Toplantısı Türkiye Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Kendisine tanınan fırsatı, verilen imkanı kullanamayanlar nöbeti devre..
AK Parti 28. İstişare ve Değerlendirme Toplantısı Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, "El ele verelim, güçlü kadrolar kuralım ki yarın başka başka sıkıntılarla karşı..
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Chp Yönetimi Başkadır, CHP'ye Oy Veren Vatandaşlarımız Başkadır" Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Hep birlikte hangi hedefe yönelirsek yönelelim, başaramama ihtima..
Yerel Yönetim Demokrasi Anlayışımızı Hayata Geçireceğiz'
Yerel Yönetim Demokrasi Anlayışımızı Hayata Geçireceğiz"
HDP Eş Genel Başkanı Sezai Temelli, "Belediyelerimizde yerel yönetim demokrasi anlayışımızı hayata geçireceğiz.
Batılıların Özendiği Her Şey Bizim İnancımızda ve Tarihimizde Var" Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, "Bugün batılıların özendiği, 'böyle olması gerekir' dediği ne kadar mefhum..
Myp Afyonkarahisarda 1inci Olağan Kongresini Gerçekleştirdi
Myp Afyonkarahisar'da 1'inci Olağan Kongresini Gerçekleştirdi
Muhafazakar Yükseliş Partisi (MYP) Afyonkarahisar İl Teşkilatı 1'inci Olağan Kongresi gerçekleştirilirken İl Başkanlığı'na Rüstem Uslu seçildi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Bu Tür Safralardan Kurtulduğumuz İçin Rahat Olalım'
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Bu Tür Safralardan Kurtulduğumuz İçin Rahat Olalım"
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Bazı isimler aday gösterilmediği için istifa edip kimisi bağımsız kimisi başka partiden aday oldu.
Hdpli Temelli: Muhalefeti Demokrasi İttifakında Buluşmaya Davet Ediyoruz
Hdp'li Temelli: Muhalefeti 'Demokrasi İttifakı'nda Buluşmaya Davet Ediyoruz
HDP Eş Genel Başkanı Sezai Temelli, "Tüm sivil toplum örgütlerini, sendikaları, toplumsal muhalefetin bütün dinamiklerini hatta tüm muhalefeti 'demokrasi ittifakı'nda buluşmaya davet ediyoruz.
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Kendisine Tanınan Fırsatı, Verilen İmkanı Kullanamayanlar Nöbeti Devretmeyi... Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Kendisine tanınan fırsatı, verilen imkanı kullanamayanlar nöbeti..
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Ne Dışarıdan Ülkemize Yönelen Ekonomik ve Siyasi Saldırılar Ne de İçeride... Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Ne dışarıdan ülkemize yönelen ekonomik ve siyasi saldırılar ne de ..
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Ne Dışarıdan Ülkemize Yönelen Ekonomik ve Siyasi Saldırılar Ne... Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Ne dışarıdan ülkemize yönelen ekonomik ve siyasi sa..
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Son Yıllarda Üst Üste Yaşadığımız Seçimler Sebebiyle... Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Son yıllarda üst üste yaşadığımız seçimler sebebiyle milletim..
Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Kara Bulutlar Dağılacak'
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Kara Bulutlar Dağılacak"
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Ağustos ayından beri yaşanan sıkıntıları çok iyi biliyoruz.
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Hiç Kimsenin Şahsi Ajandası, Türkiye'nin ve Artık Kaderi Ülkemizle... Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Hiç kimsenin şahsi ajandası, Türkiye'nin ve artık kaderi ülkemizle bütünl..
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Kendisini Ülkesinden ve Partisinden Büyük Görerek Bu Yolda Yürümeye... Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Kendisini ülkesinden ve partisinden büyük görerek bu yolda yürümeye kalk..
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Emanete Sahip Çıkmak Kadar Emanetin Hakkını Vermek de... Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Emanete sahip çıkmak kadar emanetin hakkını vermek de önemli..
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Dikey Mimariye Müsaade Yok, Yatay Mimari. Bunlar Vatandaşın,... Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Dikey mimariye müsaade yok, yatay mimari. Bunlar vata..
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Ak Parti'ye Oy Veren Her Bir Vatandaşımızın Bizden Çok Büyük... Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "AK Parti'ye oy veren her bir vatandaşımızın bizden ço..
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Kendini Ülkesinden ve Partisinden Büyük Görerek Bu Yolda... Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Kendini ülkesinden ve partisinden büyük görerek bu yolda ..
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Ak Parti, 82 Milyon Vatandaşımızın Her Birinin Umut Kapısıdır"... Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "AK Parti, 82 milyon vatandaşımızın her birinin umut..
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "(Kılıçdaroğlu'na Yönelik Saldırı) Biz Saldırıyı Açık Bir Dille Kınadık. Cumhurbaşkanı Erdoğan: "(Kılıçdaroğlu'na yönelik saldırı) Biz saldırıyı açık bir dille kınadık.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Çubuk'ta Saldıranlar, Kol Kola Girdiklerin Sana Saldırdı,... Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Çubuk'ta saldıranlar, kol kola girdiklerin sana saldırdı..
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Chp Yönetimi Başkadır, CHP'ye Oy Veren Vatandaşlarımız Başkadır. Cumhurbaşkanı Erdoğan: "CHP yönetimi başkadır, CHP'ye oy veren vatandaşlarımız başkadır.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Bizim Potansiyelimiz Kullandığımız İmkanlardan Kat ve Kat... Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Bizim potansiyelimiz kullandığımız imkanlardan kat ve ka..
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Bu Ülkede Yatırımcımızın, Girişimcimizin Karşısında Değiliz... Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Bu ülkede yatırımcımızın, girişimcimizin karşısında de..
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Bir Dönem Sınırlarımıza Atılan Füzeler, Bombalar, Sıkılan... Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Bir dönem sınırlarımıza atılan füzeler, bombalar, sıkıla..
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Silahlı ve Diplomatik Teröre Nasıl Teslim Olmadıysak, Ekonomik Teröre de... Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Silahlı ve diplomatik teröre nasıl teslim olmadıysak, ekonomik terö..
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Bir Dönem Sınırlarımıza Atılan Füzeler, Bombalar, Kurşunlar Neyse, Son... Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Bir dönem sınırlarımıza atılan füzeler, bombalar, kurşunlar neyse, so..
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Ülkemize Dayatılan Kur, Faiz, Enflasyon Şer Üçgenine Karşı... Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Ülkemize dayatılan kur, faiz, enflasyon şer üçgenine ka..
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Vatandaşlarımızı Rahatlatacak Adımları Attıkça, Başımızdaki Kara Bulutların... Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Vatandaşlarımızı rahatlatacak adımları attıkça, başımızdaki kara..
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 'Ekonomi, Güvenlikle Birlikte Önümüzdeki Dönemde de...
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Ekonomi, Güvenlikle Birlikte Önümüzdeki Dönemde de...
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Ekonomi, güvenlikle birlikte önümüzdeki dönemde de önceliklerimiz arasında yer alacaktır" dedi.
Muhafazakar Yükseliş Partisi İl Kongresi Yapıldı
Muhafazakar Yükseliş Partisi İl Kongresi Yapıldı
Muhafazakar Yükseliş Partisi (MYP) Nevşehir 1.olağan kongresi Ticaret Borsası Konferans salonunda yapıldı.
» 1 2