27 Nisan 2019 Cumartesi Günü Politika Haberleri

27 Nisan 2019 Cumartesi Günü Politika Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Kremlin'den Trump'ın 'Nükleer Silahsızlanma' Çağrısına Cevap Rusya Başkanlık Ofisi Kremlin Sarayı Basın Sözcüsü Dmitry Peskov, ABD Başkanı Donald Trump'ın nükleer silahsızlanma için yaptığı ç..
Yılda 300 Bin Konutun Dönüşümü Sağlanacak" AK Parti 28. İstişare ve Değerlendirme Toplantısı'nda sunum yapan Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, "Akıllı Şehirler Uygulamaları" ile sağlana..
Çelik: Yapmaya Çalıştıkları; Eylemin Arkasında AK Parti'yi Göstermeye Çalışmak AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na yönelik saldırıyla ilgili, "Tek yapmaya çal..
AK Parti 28. İstişare ve Değerlendirme Toplantısı AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, "CHP yöneticilerinin saldırıyla, şiddetle bir derdi yok. Tek yapmaya çalıştıkları bu eylemin arkasında AK Parti'..
AK Parti Sözcüsü Çelik: 'İhraç Kendi Süreci İçinde Gerçekleşecek'
AK Parti Sözcüsü Çelik: "İhraç Kendi Süreci İçinde Gerçekleşecek"
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Ömer Çelik, CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu'na saldırı olayına ilişkin, "İl Disiplin Kurulu bu meseleye bakıyor.
AK Parti 28. İstişare ve Değerlendirme Toplantısı AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, "Sayın Cumhurbaşkanımız vaktinin elverdiği ölçüde bütün büyükşehir belediye başkanlarıyla teke tek görüşecek, he..
Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Altundan 27 Nisan E-muhtırası Mesajı
Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Altun'dan '27 Nisan E-muhtırası' Mesajı
CUMHURBAŞKANLIĞI İletişim Başkanı Prof. Dr. Fahrettin Altun, 27 Nisan e-muhtırasının 12'nci yıl dönümü nedeniyle yayınladığı mesajında, "27 Nisan e-muhtırası da 17-25 Aralık ve 15 Temmuz darbe girişimi gibi devletin...
Çelik : "Chp Yöneticilerinin Saldırıyla, Şiddetle Bir Derdi Yok. Tek Yapmaya Çalıştıkları Bu... Çelik : "CHP yöneticilerinin saldırıyla, şiddetle bir derdi yok. Tek yapmaya çalıştıkları bu ey..
Altun'dan "27 Nisan E-muhtıra" Paylaşımı Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Prof. Dr. Fahrettin Altun, "27 Nisan e-muhtırası da 17-25 Aralık ve 15 Temmuz darbe girişimi gibi devletin içinde yu..
Millete Dürbünün Tersiyle Bakıyorlar" CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak, "Bunlar milletten koptu, millete dürbünün tersiyle bakıyorlar.
AK Parti Sözcüsü Çelik: "(Chp) Kendilerine Sosyal Demokrat Parti Diyorlar. AK Parti Sözcüsü Çelik: "(CHP) Kendilerine sosyal demokrat parti diyorlar.
AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik: "Macron Siyasal İslam Diyerek Kavram Kargaşasına Yol Açtı" AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik: "Macron siyasal İslam diyerek kavram kargaşasına yol açtı"
Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Altun: "Cumhurbaşkanımızın İfade Ettikleri Gibi Milletimizin... Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Altun: "Cumhurbaşkanımızın ifade ettikleri gibi milletimizi..
Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun: "Cumhurbaşkanımız, İllegal Müdahalelerle... Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun: "Cumhurbaşkanımız, illegal müdahalelerle doğr..
AK Parti Sözcüsü Çelik: "Açık Bir Şekilde Lanetlediğimiz, Kınadığımız Sri Lanka'daki Terör Eylemini... AK Parti Sözcüsü Çelik: "Açık bir şekilde lanetlediğimiz, kınadığımız Sri Lanka'daki ter..
Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Altun: "27 Nisan E-muhtırasının Üzerinden 12 Yıl Geçti. Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Altun: "27 Nisan e-muhtırasının üzerinden 12 yıl geçti.
Cumhurbaşkanı İletişim Başkanı Altun: "27 Nisan E-muhtırası da 17-25 Aralık ve 15 Temmuz Darbe... Cumhurbaşkanı İletişim Başkanı Altun: "27 Nisan e-muhtırası da 17-25 Aralık ve 15 Temmuz darb..
Ak Parti, Belediyeleri "Akıllı Sistemle" Kontrol Edecek AYNUR EKİZ/FERDİ TÜRKTEN - AK Parti 28. İstişare ve Değerlendirme Toplantısı'nda, belediyelerin vaatleri ve projelerin takibine imkan s..
Adem Güneyden Yeni Parti Açıklaması
Adem Güney'den 'Yeni Parti' Açıklaması
Ahmet Davutoğlu'nun kuracağı iddia edilen yeni partinin il başkanı olacağı konuşulan Av. Adem Güney, hakkında çıkan iddiaların gerçek dışı olduğunu söyledi.
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, Pakistan Dışişleri Bakanı Şah Mahmud Kureyşi ile Telefonla Görüştü. Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, Pakistan Dışişleri Bakanı Şah Mahmud Kureyşi ile telefonla görüştü.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, 'Yok Bize Faydanız Zaten'
Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Yok Bize Faydanız Zaten"
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Türkiye AB ilişkilerinin geliştirilmesi veya sonlandırılması konusunda bir adım atılması gerekiyorsa bunu yapacak olan artık Avrupa olmalıdır.
AK Parti 28. İstişare ve Değerlendirme Toplantısı Türkiye Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Fitne, fesat unsurları böyle güçlü bir yapıyı her zaman tahrik, tahrip..
Cumhurbaşkanı Erdoğan, 'Aile Gelmenizi İstemiyor, Buna Rağmen Oraya Gidiyorsunuz'
Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Aile Gelmenizi İstemiyor, Buna Rağmen Oraya Gidiyorsunuz"
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "İstanbul'da zafer sarhoşluğu içinde Şişli'de, belediyenin 100 metre ilerisinde bir kız yurduna saldıracak kadar gözü dönen CHP'lilerin şehit cenazesinde tepki gösteren Çubuk halkını...
AK Parti 28. İstişare ve Değerlendirme Toplantısı Türkiye Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Bizim sistemimiz belediyelere mali alanda çok geniş hareket alanı sağl..
Sistem Değişti, Demokrasi Rafa Kalktı Diyenler Yanıldı'
Sistem Değişti, Demokrasi Rafa Kalktı Diyenler Yanıldı"
Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, "Sistem değişti, demokrasi rafa kalktı, tek adam rejimi geldi, diktatörlük geldi, bundan sonra seçim bile olmaz." diyenlerin yanıldığını bildirdi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'İstanbul ve Ankarada Kaybetmedik'
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "İstanbul ve Ankara'da Kaybetmedik"
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Esasen İstanbul ve Ankara'da kaybetmedik.
Milletvekili Erol;' Maden İlçemizdeki Gelişmeyi Yakından Takip Ediyorum'
Milletvekili Erol;" Maden İlçemizdeki Gelişmeyi Yakından Takip Ediyorum"
Elazığ'ın Maden ilçesinde heyelan riski nedeniyle tahliye kararı verilen 510 konut ve iş yeriyle ilgili süreci yakından takip ettiklerini belirten CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, zemin kaymasının ana nedeninin maden...
Kim Jong-un Rusyadan Beklenenden 7 Saat Erken Ayrıldı
Kim Jong-un Rusya'dan Beklenenden 7 Saat Erken Ayrıldı
Kuzey Kore lideri Kim Jong-un, Rusya'dan planlanandan 7 saat erken ayrıldı.
AK Parti 28. İstişare ve Değerlendirme Toplantısı Türkiye Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Bu teşkilatın ahlakından mahrum olanlar, kendilerini hiçbir zaman anla..
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Fitne, Fesat Unsurları Böyle Güçlü Bir Yapıyı Her Zaman Tahrik, Tahrip... Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Fitne, fesat unsurları böyle güçlü bir yapıyı her zaman tahrik, tahri..
Ukrayna: "Rusya'ya Yönelik Çok Sert Yaptırım Paketi Hazırlıyoruz" Ukrayna Dışişleri Bakanlığından yapılan açıklamada, Rusya'ya yönelik yeni ve çok etkili bir yaptırım paketinin hazırlandığı b..
AK Parti 28. İstişare ve Değerlendirme Toplantısı Türkiye Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul'daki Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimlerine ilişkin, "Bura..
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Halkla İlişkisini Kesen Başkanla Biz de İlişkimizi Keseriz." Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Halkla ilişkisini kesen başkanla biz de ilişkimizi keseriz."
Cumhurbaşkanı Erdoğan, 'İsrail Bir İşgalci Yapılanmadır.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, "İsrail Bir İşgalci Yapılanmadır.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, "İsrail bir işgalci yapılanmadır.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, '(Türkiye-Ab İlişkileri) Verilen Sözlerinin Yerine Getirilmesini Sabırla...
Cumhurbaşkanı Erdoğan, "(Türkiye-Ab İlişkileri) Verilen Sözlerinin Yerine Getirilmesini Sabırla...
Cumhurbaşkanı Erdoğan, "(Türkiye-AB ilişkileri) Verilen sözlerinin yerine getirilmesini sabırla bekliyoruz" dedi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Şayet Ermenilere Karşı İddia Edildiği Gibi Bir Yola Başvurmuş Olsaydık... Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Şayet Ermenilere karşı iddia edildiği gibi bir yola başvurmuş olsaydı..
Cumhurbaşkanı Erdoğan, "(Abd ile S-400 Gerginliği) Milletimizin Güvenliği İçin Gerekli Adımları... Cumhurbaşkanı Erdoğan, "(ABD ile S-400 gerginliği) Milletimizin güvenliği için gerekli adıml..
Katılımcılar Giydikleri Kıyafetle İş Tanımsızlığına Dikkat Çekti Kamu kurumlarında çeşitli unvanlarda çalıştırılan yardımcı hizmetler sınıfı personeli bulundukları kadroların netleştirilmesin..
Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Fransa Cumhurbaşkanı Macron Bu İşleri Bilmiyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Fransa Cumhurbaşkanı Macron bu işleri bilmiyor.
Putin: "Şam, Tahran ve Moskova Yeni Anayasa Komisyonu İçin Çok Çabaladı" Çin'de temaslarda bulunan Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Suriye'den Ukrayna'ya, Amerika'dan Çin'e tüm dünyadaki ..
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Bizi CHP ve Hdp'den Ziyade 2002 Yılına Kadar Birlikte Yürüdüğümüz... Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Bizi CHP ve HDP'den ziyade 2002 yılına kadar birlikte yürüdüğümüz birileri..
Erdoğan: "Chp'nin Kutuplaştırma Siyasetine Karşı Milletimizle Değerlerimize, Kültürümüze,... Erdoğan: "CHP'nin kutuplaştırma siyasetine karşı milletimizle değerlerimize, kültürümüze, inancımı..
Tunceli'de, Khk ile İhraç Edilen 4 Meclis Üyesi ve 2 Muhtar İçin Ysk'dan Görüş İstendi Tunceli Valiliği İl Güvenlik İşleri Bürosu, Yüksek Seçim Kurulu'na (YSK) başvuruda bulunarak KHK ile ihr..
Başkan Sandalı Siyasi Parti Temsilcileri de Yalnız Bırakmadı
Başkan Sandal'ı Siyasi Parti Temsilcileri de Yalnız Bırakmadı
Mazbatayı aldığı ilk günden bu yana makamına gelen herkesi ağırlayan, ziyaretçilerle tek tek ilgilenen Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal'ı siyasiler de yalnız bırakmadı.
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Chp, Çubuk'ta Yaşanan Hadiseyi Mecrasından Saptırdı" Cumhurbaşkanı Erdoğan: "CHP, Çubuk'ta yaşanan hadiseyi mecrasından saptırdı"
» 1 2