26 Nisan 2019 Cuma Günü Politika Haberleri

26 Nisan 2019 Cuma Günü Politika Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
AK Parti 28. İstişare ve Değerlendirme Toplantısı Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin 28. İstişare ve Değerlendirme Toplantısı'nın yapılacağı Ankara'nın K..
Cumhurbaşkanı Erdoğan Kızılcahamamda
Cumhurbaşkanı Erdoğan Kızılcahamam'da
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti'nin 28. İstişare ve Değerlendirme Toplantısı için Kızılcahamam'a geldi.
Sağlık Bakanı Koca: "Geleneksel Tıp Uygulamalarını Modern Tıbba Entegre Olacak Şekilde... Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, 2. Uluslararası Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp Kongresi kapsamında düzen..
Milletvekili Kahtalıdan Teşkilata Teşekkür Ziyareti
Milletvekili Kahtalı'dan Teşkilata Teşekkür Ziyareti
AK Parti Malatya Milletvekili Hakan Kahtalı, "Bir seçim sürecini geride bıraktık. Büyük bir başarı elde ettik. Malatya olarak Türkiye'de önemli bir derece yaptık. Türkiye'de bugün en fazla oy alan ikinci il olmamız...
Temelli: Muhalefeti Demokrasi İttifakında Buluşmaya Davet Ediyoruz HDP Eş Genel Başkanı Sezai Temelli, Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi'ne yaptığı ziyartte, ülkenin acil ihtiyaç duyduğu şeyin..
Yeni Zelanda Temsilciler Meclisi Başkanı Trevor Mallard Beştepe'de CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, Yeni Zelanda Temsilciler Meclisi Başkanı Trevor Mallard'ı Beştepe'de kabul etti.
TBMM Başkanı Şentop, Yeni Zelanda Temsilciler Meclisi Başkanı Mallrad ile Görüştü TBMM Başkanı Mustafa Şentop, Yeni Zelanda Temsilciler Meclisi Başkanı Trevor Mallrad ile bir araya geldi.
Kılıçdaroğlu, CHP'li Büyükşehir Belediye Başkanları ile İlk Kez Bir Araya Geldi Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, seçimlerin ardından ilk kez CHP'li belediye baş..
Temelli: Muhalefeti Demokrasi İttifakında Buluşmaya Davet Ediyoruz
Temelli: Muhalefeti Demokrasi İttifakında Buluşmaya Davet Ediyoruz
HDP Eş Genel Başkanı Sezai Temelli, Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi'ne yaptığı ziyartte, ülkenin acil ihtiyaç duyduğu şeyin 'demokrasi ittifakı' olduğunu ifade ederek, "Bugün tüm demokrasi güçlerini, tüm sivil toplum...
Disk Heyetinden Kılıçdaroğlu'na "Geçmiş Olsun" Ziyareti DİSK Genel Başkanı Arzu Çerkezoğlu ve beraberindeki heyet, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na "geçmiş olsun" ziyaretinde bulundu.
Trumpdan Opece Fiyatları Düşürme Çağrısı
Trump'dan Opec'e Fiyatları Düşürme Çağrısı
ABD Başkanı Donald Trump, Petrol İhraç Eden Ülkeler Örgütü'ne (OPEC) petrol fiyatlarının düşmesi için çağrıda bulunduğunu açıkladı.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Yeni Zelanda Temsilciler Meclisi Başkanı Mallard'ı Kabul Etti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Yeni Zelanda Temsilciler Meclisi Başkanı Trevor Mallard'ı kabul etti.
CHP'li Öztrak: "Chp'nin Kazandığı Büyükşehirlerde Hizmet Alan Vatandaşlarımızın Sayısı Yüzde 12'den... CHP Genel Başkan Yardımcısı Faik Öztrak, "Seçimden önceki hedeflerimize büyük ölçüde ula..
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Kabulü Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Yeni Zelanda Temsilciler Meclisi Başkanı Trevor Mallard'ı kabul etti.
CHP'li Belediye Başkanları Toplantısında Yeni Sendika Kararı Çıktı Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun CHP'li büyükşehir belediye başkanları ile toplantısının a..
Bakan Varank: "Bilimin ve Teknolojinin İdeolojisi Olmaz" Ankara Üniversitesinin Kuluçka ve Ar-Ge Merkezi'nin açılışına katılan Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, bilimin ve teknolojin..
Tüm Mesajları Çok İyi Değerlendireceğiz'
Tüm Mesajları Çok İyi Değerlendireceğiz"
AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Yusuf Ziya Yılmaz, AK Parti'nin Kızılcahamam kampında yapılacak çalışmalara ilişkin, "Halkımızın verdiği tüm mesajları çok iyi değerlendireceğiz, analiz edeceğiz.
Koloğlu İddialara Cevap Verdi;
Koloğlu İddialara Cevap Verdi;
Cumayeri Belediye Başkanı Mustafa Koloğlu, bir bayan memurun sosyal medya üzerinden paylaştığı 'sürülme' iddiasına yanıt verdi.
Yeni Zelanda Temsilciler Meclisi Başkanı Trevor Mallard Beştepede
Yeni Zelanda Temsilciler Meclisi Başkanı Trevor Mallard Beştepe'de
CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, Yeni Zelanda Temsilciler Meclisi Başkanı Trevor Mallard'ı Beştepe'de kabul etti.
Oktay, Türkiye Belediyeler Birliği Heyetini Kabul Etti Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Türkiye Belediyeler Birliği Başkanı Fatma Şahin ve beraberindeki heyeti kabul etti.
CHP'li Belediyeler Yeni Şirketler Kurmayacak" CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak, "Başkanlarımız, belediyelere verilen her tu¨rlu¨ go¨revi s¸irketler aracılıgˆıyla yapma..
Aydemirden Kaydaya Hayırlı Olsun Ziyareti
Aydemir'den Kayda'ya Hayırlı Olsun Ziyareti
AK Parti Manisa Milletvekili Uğur Aydemir, Salihli Belediye Başkanı MHP'li Zeki Kayda'ya hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak, yeni görevinde başarı diledi.
İstanbul'da 5 Bin 315 Seçmen Daha Araştırılacak (2) İYİ PARTİ ARAŞTIRMA KARARINA İTİRAZ ETTİAK Parti'nin 5 bin 315 kısıtlı seçmenin İstanbul seçimlerinde oy kullandığına ilişkin itirazı üzeri..
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın'ın Hindistan Temasları Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, Türkiye-Hindistan ilişkilerinin hak ettiği seviyeye ulaşacağını bildirdi.
CHP Pm Toplanıyor CHP Parti Meclisi (PM), 28 Nisan Pazar günü Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu başkanlığında, yerel seçim gündemiyle toplanacak.
Hukuk Politikaları Kurulu Toplantısı Hukuk Politikaları Kurulu, Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında toplandı.
Astana'da ABD'nin İsrail İşgalini Tanıması Kınandı Kazakistan'ın başkenti Nursultan'da toplanan yüksek düzeyli 12'nci Astana görüşmesinde Türkiye, Rusya ve İran, ABD'nin, İsrail'in Suriye'ye ..
İyi Parti Milletvekili Ataş Çocuğa Yönelik Cinsel İstismar Konusunda Meclis Araştırması İstedi
İyi Parti Milletvekili Ataş Çocuğa Yönelik Cinsel İstismar Konusunda Meclis Araştırması İstedi
İYİ Parti Kayseri Milletvekili Dursun Ataş, çocuğa yönelik istismar olaylarının araştırılması ve gereken önlemlerin alınması için Meclis Araştırma Önergesi verdi.
Dışişleri Bakanlığı'ndan Suriye Konulu Astana Toplantısıyla İlgili Açıklama DIŞİŞLERİ Bakanlığı, Suriye konulu yüksek düzeyli Astana toplantısıyla ilgili yaptığı açıklamada, "Toplantıda ağırl..
Yeni Zelanda Temsilciler Meclisi Başkanı Mallard TBMM'de TBMM Başkanı Mustafa Şentop, Yeni Zelanda Temsilciler Meclisi Başkanı Trevor Mallard ile bir araya geldi.
İyi Parti'li Türkkan'dan "Cezayir Soykırımı Anma Günü" Teklifi İYİ Parti Grup Başkanvekili Lütfü Türkkan, Fransa'nın, Cezayir halkına yönelik insanlık ve vicdan dışı eylemlerinin soykırım ola..
Kızılcahamam, AK Parti Kampı İçin Hazır
Kızılcahamam, AK Parti Kampı İçin Hazır
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında yapılacak AK Parti Kızılcahamam kampı için ilçede tüm hazırlıklar yapıldı, gerekli güvenlik önlemleri alındı.
İstanbul'da 5 Bin 315 Seçmen Daha Araştırılacak YÜKSEK Seçim Kurulu'nca (YSK) AK Parti'nin, 5 bin 315 kısıtlı seçmenin İstanbul seçimlerinde oy kullandığına dair dilekçeyle ilgili araştırma k..
AK Parti 28. İstişare ve Değerlendirme Toplantısı AK Parti 28. İstişare ve Değerlendirme Toplantısı'nın yapılacağı Kızılcahamam ilçesindeki otele katılımcılar gelmeye başladı.
Astana'da Anlaşmaya Varılamadı Suriye'de anayasa hazırlanması için yüksek düzeyli düzenlenen 12'nci Astana toplantısında birkaç konuda anlaşmaya varılamadığı ve Temmuz ayında tekrar toplantı ..
CHP'li Ağbaba: Yumruk Atıyor ve Serbest Kalıyor CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, Ankara'nın Çubuk ilçesindeki şehit cenazesinde Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu'na yapılan saldırıyla i..
Ysk 5 Bin 515 Kısıtlı Seçmen Hakkında Daha Araştırma Yapılması Ara Kararı Verdi. YSK 5 bin 515 kısıtlı seçmen hakkında daha araştırma yapılması ara kararı verdi.
Dışişleri Sözcüsü Aksoy: ABD'nin Dayatmalarla Sonuca Ulaşamayacağını Artık Anlaması Gerekiyor DIŞİŞLERİ Bakanlığı Sözcüsü Hami Aksoy, ABD Başkan Yardımcısı Mike Pence'in Türkiye'yi hedef alan..
Saadet Partisi İstanbul Milletvekili Cihangir İslam Açıklaması Saadet Partisi İstanbul Milletvekili Cihangir İslam, eski HDP Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, eski CHP İstanbul milletvekili ..
Binali Yıldırım: 'Sizin Güveninize Layık Olmak İçin Ne Gerekiyorsa Onu Yapacağız'
Binali Yıldırım: "Sizin Güveninize Layık Olmak İçin Ne Gerekiyorsa Onu Yapacağız"
Pendik'te Cuma namazını kıldıktan sonra vatandaşlara kısa bir konuşma yapan AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım; "Sizin güveninize layık olmak için ne gerekiyorsa onu yapacağız" şeklinde...
Hukuk Politikaları Kurulu Toplantısı Başladı
Hukuk Politikaları Kurulu Toplantısı Başladı
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında gerçekleştirilen Hukuk Politikaları Kurulu toplantısı başladı.
Ulaştırma Bakanı Turhan: "Türkiye, Dünyanın Lojistik Üssü Olmaya Aday" İkinci Kuşak ve Yol Uluslararası İşbirliği Forumu'na katılmak üzere Çin'in başkenti Pekin'de bulunan Ulaştırma ve Altyap..
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın'ın Hindistan Temasları Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, Hindistan Ulusal Güvenlik Danışmanı Ajit Doval ve Dışişleri Bakanlığı Müsteşarı Vijay Gokhale ile..
Milletvekili Tutdere: 'İstismar Vakaları Toplumun Güvenini Yok Ediyor'
Milletvekili Tutdere: "İstismar Vakaları Toplumun Güvenini Yok Ediyor"
CHP Adıyaman Milletvekili Abdurrahman Tutdere, istismar vakalarının toplumun birbirine olan güvenini yok ettiğini ve yetkililerin bu konuda sorumluluk almak zorunda olduğunu söyledi.
CHPli Ağbaba: Yumruk Atıyor ve Serbest Kalıyor
CHP'li Ağbaba: Yumruk Atıyor ve Serbest Kalıyor
CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, Ankara'nın Çubuk ilçesindeki şehit cenazesinde Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu'na yapılan saldırıyla ilgili, "Yumruk atıyor, öldürme girişiminde bulunuyor ve serbest kalıyor.
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın, Hindistan Ulusal Güvenlik Danışmanı ile Görüştü Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, Hindistan ziyareti kapsamında Ulusal Güvenlik Danışmanı Ajit Doval ile ..
CHP'den, Kılıçdaroğlu'na Saldırı Olayı ile İlgili Suç Duyurusu CUMHURİYET Halk Partisi (CHP), Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu'na yönelik şehit cenazesindeki saldırı ile ilgili İçişleri Bakanı..
Ticari Davalarda Arabuluculukla Yargının İş Yükü Azalıyor" Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, iş davalarından sonra ticari davalarda da dava şartı haline gelen arabuluculuk uygulamasıyla hem uyuşm..
» 1 2