26 Nisan 2019 Cuma Günü Dünya Haberleri

26 Nisan 2019 Cuma Günü Dünya Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Rus Ajanı Maria Butina'ya 18 Ay Hapis Cezası – ABD topraklarında Rusya adına ajanlık yaptığı iddiasıyla 9 aydır gözaltında olan Rus vatandaşı Maria Butina'ya 18 ay hapis cezası verildi.
Belçikada Türk Sivil Toplum Koordinasyonu Kuruldu
Belçika'da Türk Sivil Toplum Koordinasyonu Kuruldu
Belçika'da yıllardır faaliyet gösteren Türk Sivil Toplum Kuruluşları tarafından Belçika Türk Sivil Toplum Koordinasyonu kuruldu.
ABDde Muhafazakar Siyasi Çevrelere Sızmaya Çalıştığını Kabul Eden Rus Ajanı Maria Butinaya 18 Ay...
ABD'de Muhafazakar Siyasi Çevrelere Sızmaya Çalıştığını Kabul Eden Rus Ajanı Maria Butina'ya 18 Ay...
ABD'de eski bir Rus hükümet yetkilisi ile işbirliği içinde Ulusal Silah Derneği (NRA) ve muhafazakar politikacılar çevresine sızmaya çalıştığını kabul eden ve pişman olduğunu söyleyen Rus ajanı Marina Butina, 18 ay hapis...
Venezuela'da Polis Helikopteri Düştü: General ve Pilot Öldü – Venezuela'da aralarında bölge sorumlusu olan generalin de bulunduğu 4 kişiyi taşıyan polis helikopteri bir stadyumun otoparkına d..
Thaçi: Meclis Komisyonunun Fetö Raporunu Kimler Hazırladı, Açıklansın Kosova Cumhurbaşkanı Haşim Thaçi, Mart 2018 tarihinde 6 FETÖ/PDY şüphelisinin gözaltına alındıktan sonra Türkiye'ye sınır..
Brezilya'da Polis Baskını Sırasında Sahibini 'Annecim, Polis' Diye Uyaran Papağana Gözaltı Brezilya'da bir papağan, polis baskını sırasında uyuşturucu kaçakçısı olduğu iddia edilen sahiplerin..
Thaçi: Meclis Komisyonunun Fetö Raporunu Kimler Hazırladı, Açıklansın
Thaçi: Meclis Komisyonunun Fetö Raporunu Kimler Hazırladı, Açıklansın
Kosova Cumhurbaşkanı Haşim Thaçi, Mart 2018 tarihinde 6 FETÖ/PDY şüphelisinin gözaltına alındıktan sonra Türkiye'ye sınır dışı edilmesini araştırmak üzere oluşturulan Kosova Meclis Soruşturma Komisyonu'nun karşısına...
Almanyada Öğrenciler Çevre İçin Yürüdü
Almanya'da Öğrenciler 'Çevre' İçin Yürüdü
- Almanya'da öğrenciler, paskalya tatilinde olmalarına rağmen 'Gelecek için Cuma Yürüyüşleri' adını verdikleri çevre kirliliği ve iklim değişikliği protestolarını sürdürdü.
Sri Lanka'da Polis ile Bir Grup Arasında Çatışma Çıktı – Sri Lanka'da polis ekiplerinin, bir binada yaptıkları arama sırasında binadaki silahlı grup ile çatışma yaşandı.
Ukrayna, Çernobil Felaketini Anıyor Ukrayna, bundan 33 yıl önce meydana gelen ve dünya tarihinin en büyük çevre felaketine yol açan, Çernobil Nükleer Santrali'ndeki patlamanın 33. yıldönümünü..
Hindistanda Uçak Gemisinde Yangın: Bir Subay Öldü
Hindistan'da Uçak Gemisinde Yangın: Bir Subay Öldü
Hindistan Deniz Kuvvetleri, 'INS Vikramaditya' uçak gemisinde yangın çıktığını; bir subayın hayatını kaybettiğini duyurdu.
155 Polis İmdat Hattını Bir Yılda 45 Bin Kez Arayan Kişiye Hapis Cezası İstanbul'da 155 Polis İmdat hattını bir yıl içinde 45 bin 210 kez arayan bir kişiye 1 yıl 8 ay hapis cezası verildi. İs..
Araştırma: Kirli Hava, Akciğer Kanseri Riskini Artırıyor – İngiltere'deki Kraliyet Tıp Cemiyeti dergisinin yayımladığı araştırma sonuçlarına göre, hiç sigara içmediği halde zehirli havaya mar..
» 1 2