24 Nisan 2019 Çarşamba Günü Politika Haberleri

24 Nisan 2019 Çarşamba Günü Politika Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
İyi Parti'li Paçacı: Ayrıştırıcı İfadelerden Kaçınmak Gerekir İYİ Parti Genel Sekreteri Cihan Paçacı, "Sayın Kemal Kılıçdaroğlu'na bu hadise yapılıyor, herkes çok dikkatli olmak durumundadır.
Tutuklu Eski Devlet Başkanının Kefaleti İçin Yardım Kampanyası Cezaevinde bulunan eski Brezilya Devlet Başkanı Lula da Silva'nın kefaletini ödeyecek parası olmadığı için takipçileri onun için..
AK Parti'li Dağ'dan Bergama ve Kınık'a Ziyaret AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Hamza Dağ, Bergama Belediye Başkanı AK Parti'li Hakan Koştu ile ikinci kez seçilen Kınık ..
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ Açıklaması
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ Açıklaması
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, "Belediye Başkanlarımız bizden, Ankara'dan, hükümetten ne isterse bunların alt yapı çalışmalarını yapacaklar.
Kosova Eğitim Heyetinin Ziyareti Kosova Kamu Yönetimi Bakanı Mahir Yağcılar, eğitim alanındaki konularda görüş alışverişinde bulunmak üzere Milli Eğitim Bakan Yardımcısı Mustafa Safran ile gö..
AK Partili Dağdan Bergama ve Kınıka Ziyaret
AK Parti'li Dağ'dan Bergama ve Kınık'a Ziyaret
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Hamza Dağ, Bergama Belediye Başkanı AK Parti'li Hakan Koştu ile ikinci kez seçilen Kınık Belediye Başkanı AK Parti'li Sadık Doğruer'i ziyaret etti.
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Sri Lanka Cumhurbaşkanı Sirisena'ya Taziye Telefonu Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Sri Lanka Cumhurbaşkanı Maithripala Sirisena ile bir telefon görüşmesi gerçek..
Yeni Havalimanımız Milletimize Hayırlı Olsun" Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, yeni İstanbul Havalimanı'nın ülkeye ve millete hayırlı olmasını diledi.
Akar ve Çavuşoğlu Başkanlığında Değerlendirme Toplantısı
Akar ve Çavuşoğlu Başkanlığında Değerlendirme Toplantısı
MİLLİ Savunma Bakanlığı'nda, Bakan Hulusi Akar ve Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu başkanlığında heyetler arası değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi.
Başkan Ergünden Vali Denize Ziyaret
Başkan Ergün'den Vali Deniz'e Ziyaret
Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Manisa Valisi Ahmet Deniz'i ziyaret etti.
MHPli Karakaya, Kılıçdaroğlu ile Evde Kaldığı O Anları Anlattı
MHP'li Karakaya, Kılıçdaroğlu ile Evde Kaldığı O Anları Anlattı
ANKARA (İHA) – MHP Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Karakaya, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun saldırıya uğradığı şehit cenazesinde yaşananları anlattı.
Bahçeliye Çok Özel Tespih
Bahçeli'ye Çok Özel Tespih
MİLLİYETÇİ Hareket Partisi (MHP) Kastamonu İl Başkanı Yüksel Aydın, partilerinin Genel Başkanı Devlet Bahçeli'ye özel olarak yaptırdığı tesbihi hediye etti.
Sağlık ve Gıda Politikaları Kurulu Beştepe'de Toplandı Sağlık ve Gıda Politikaları Kurulu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında toplandı.
Yskdan Maltepe Kararı
Ysk'dan Maltepe Kararı
YÜKSEK Seçim Kurulu, (YSK) MHP'nin Maltepe Belediye Başkanlığı seçimine ilişkin yaptığı itirazda ara karar verdi.
Ysk, MHP'nin Olağanüstü İtirazını Kabul Etti Yüksek Seçim Kurulu (YSK), MHP'nin Maltepe ve İstanbul için yaptığı olağanüstü itirazlar için sandık kurulu başkan ve üyelerinin kamu görevlisi ol..
Erdoğan'dan Sri Lanka Cumhurbaşkanı'na Taziye Telefonu CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, Sri Lanka Cumhurbaşkanı Maithripala Sirisena'yı telefonla arayarak, terör saldırılarında hayatını ka..
Binali Yıldırım, Düzce Belediye Başkanı Seçilen Özlü'yü Ziyaret Etti TBMM eski Başkanı Binali Yıldırım, Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü'yü ziyaret ederek, hayırlı olsun dileğinde bulundu.
Yüksek Seçim Kurulu (Ysk), AK Parti'nin Büyükçekmece İçin Olağanüstü İtirazında Kararın Dünkü Ara... Yüksek Seçim Kurulu (YSK), AK Parti'nin Büyükçekmece için olağanüstü itirazında kararın dü..
Chp, Küçükçekmece'deki Cinsel Saldırı İçin Komisyon Kurdu CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç, İstanbul Küçükçekmece'de 5 yaşındaki kız çocuğuna yönelik cinsel saldırı olayını araştırmak için C..
Cezayirli 5 Milyarder Tutuklandı Cezayir'de eski Devlet Başkanı Abdülaziz Buteflika'ya yakın olan ve Pazartesi günü gözaltına alınan, ülkenin en zengin iş adamı Issad Rebrad dahil, 5 milyarde..
Ysk, MHP'nin İtirazındaki İddiaların Araştırılmasını İstedi Yüksek Seçim Kurulu (YSK), MHP'nin Maltepe ve İstanbul için yaptığı olağanüstü itirazlarda kararını açıkladı.
Dışişleri Bakanlığı: "Trump'un Açıklamasını Reddediyoruz" Dışişleri Bakanlığı, "ABD Başkanı Trump'ın 1915 olaylarına ilişkin 24 Nisan 2019 tarihli açıklamasını reddediyoruz" açıklamasında bul..
Binali Yıldırım, Düzce Belediye Başkanı Seçilen Özlüyü Ziyaret Etti
Binali Yıldırım, Düzce Belediye Başkanı Seçilen Özlü'yü Ziyaret Etti
TBMM eski Başkanı Binali Yıldırım, Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü'yü ziyaret ederek, hayırlı olsun dileğinde bulundu.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Sri Lanka Cumhurbaşkanı ile Görüştü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Sri Lanka Cumhurbaşkanı Maithripala Sirisena ile bir telefon görüşmesi gerçekleştirdi.
Dışişleri Bakanlığı: Trump'ın 1915 Olaylarına İlişkin Açıklamasını Reddediyoruz DIŞİŞLERİ Bakanlığı'ndan yapılan açıklamada, "ABD Başkanı Trump'ın 1915 olaylarına ilişkin 24 Nisan 2019 tarihl..
CHPli Öztrak: Toplumsal Fay Hatlarında Gaz Biriktirenler Sorumlu
CHP'li Öztrak: Toplumsal Fay Hatlarında Gaz Biriktirenler Sorumlu
CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak, "Toplumsal fay hatlarında gaz biriktirenler patlayan bu gazın sorumlusudur.
Dışişleri Bakanlığı: "Abd Başkanı Trump'ın 1915 Olaylarına İlişkin 24 Nisan 2019 Tarihli... Dışişleri Bakanlığı: "ABD Başkanı Trump'ın 1915 olaylarına ilişkin 24 Nisan 2019 tarihli açıklaması..
Ysk, MHP'nin Maltepe'de Kamu Görevlisi Olmayan Sandık Kurulu Üyelerinin Araştırılması Başvurusunu... YSK, MHP'nin Maltepe'de kamu görevlisi olmayan sandık kurulu üyelerinin araştırılması başv..
CHP'li Özkoç: "Genel Başkanımızın Bu Cenazeye Katılacağı İfade Edilmiş, Gerekli Önlemlerin Alınması... Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Grup Başkanvekili Engin Özkoç, Genel Başkan Kemal Kılıçdar..
ABD Başkanı Donald Trump'tan 1915 Olayları Açıklaması ABD Başkanı Donald Trump, 1915 olaylarına ilişkin açıklamasında "Büyük Felaket" anlamına gelen "Meds Yeghern" ifadelerini kullandı.
Zaman Eylem ve İcraat Zamanıdır" CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak, "Artık kavgaya değil, uzlaşmaya ihtiyaç vardır.
Kuşaklama Kanalıyla Sel Tehdidi Ortadan Kalkacak
Kuşaklama Kanalıyla Sel Tehdidi Ortadan Kalkacak
Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, her yağışta şehir merkezinde hayatı felç eden sel sularının yoğun yerleşim alanlarına ulaşmadan bertaraf edilmesi için seçim öncesi verdiği Kuzey Kuşaklama Kanalı Projesi...
İyi Partili Paçacı: Ayrıştırıcı İfadelerden Kaçınmak Gerekir
İyi Parti'li Paçacı: Ayrıştırıcı İfadelerden Kaçınmak Gerekir
İYİ Parti Genel Sekreteri Cihan Paçacı, "Sayın Kemal Kılıçdaroğlu'na bu hadise yapılıyor, herkes çok dikkatli olmak durumundadır.
Ayrıştırıcı, Kutuplaştırıcı İfadelerden Süratle Kaçınmak Gerekir'
Ayrıştırıcı, Kutuplaştırıcı İfadelerden Süratle Kaçınmak Gerekir"
İYİ Parti Genel Sekreteri ve Parti Sözcüsü Cihan Paçacı, "Herkes çok dikkatli olmalı. Ayrıştırıcı, kutuplaştırıcı ifadelerden süratle kaçınmak gerekir. Aksi halde sonu kötü biten senaryoların sahneye konulmasından...
Trump Meksika Sınırına Asker Gönderiyor
Trump Meksika Sınırına Asker Gönderiyor
ABD Başkanı Donald Trump, Meksika sınırına asker göndereceğini açıkladı.
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay'ın Kabulü Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Katar Devlet Bakanı Hamad Bin Abdulaziz Al-Kuwari'yi kabul etti.
CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç Açıklaması CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na Ankara'nın Çubuk ilçesinde yapılanın linç girişimi olduğunu belirterek,..
Maltepe Belediyesinin 2018 Yılı Faaliyet Raporu Kabul Edildi
Maltepe Belediyesi'nin 2018 Yılı Faaliyet Raporu Kabul Edildi
Maltepe Belediyesi'nin 2018 yılı faaliyet raporu, Maltepe Belediye Meclisi'nde görüşülerek oy çokluğuyla kabul edildi.
Kuzey Kore Lideri Kim Jong- Un: "Rusya'ya Halkımızın Samimi Duyguları ile Geldim" Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ile görüşmek üzere Vladivostok'te bulunan Kuzey Kore Lideri Kim Jong-Un, ..
Karamollaoğlu: 'Milli İttifak' Anlayışını Oluşturmalıyız SAADET Partisi (SP) Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu,? "İktidar, kullandığı dili mutlaka değiştirmeli ve yumuşatmalıdır.
İzmit Belediyesinde Başkan Yardımcısı Dilek Yalçın Oldu
İzmit Belediyesi'nde Başkan Yardımcısı Dilek Yalçın Oldu
İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet tarafından Dilek Yalçın, başkan yardımcılığı görevine atandı.
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Türkiye Ermenileri Patrik Genel Vekili Ateşyan'a Mektup Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye Ermenileri Patrik Genel Vekili Aram Ateşyan'a bir mektup gönderdi..
Rusya Savunma Bakanı Şoygudan Kuzey Kore Açıklaması: 'Üst Düzey Askeri İlişkiler İvme Kazanacak'
Rusya Savunma Bakanı Şoygu'dan Kuzey Kore Açıklaması: "Üst Düzey Askeri İlişkiler İvme Kazanacak"
Rusya Savunma Bakanı Sergey Şoygu, Kuzey Kore Savunma Bakanı No Gwan Chol ile görüşmesinde Rusya ve Kuzey Kore'nin askeri ilişkilerin artarak ivme kazandığını söyledi.
Rusya: "S-400'ler Temmuz Ayında Türkiye'ye Teslim Edilmeye Başlanacak" Rusya'ya ait silah şirketi Rosoboronexport, Türkiye'nin ilk S-400'lerini Temmuz ayında almaya başlayacağını bildirdi.
Eminde Erdoğan: 'Kronik Hastalık Seyri Devam Ederse Hastalığın Pençesinde Kıvranacağız'
Eminde Erdoğan: "Kronik Hastalık Seyri Devam Ederse Hastalığın Pençesinde Kıvranacağız"
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan 2. Uluslararası Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp Kongresi'nde yaptığı konuşmada, sağlığımızın endüstriyelleşmiş diyetler konusunda yenik durumda olduğunu belirterek,...
Elazığ'da Dolandırıcılık Şüphelisi 2 Şahıs Yakalandı Elazığ'da bir iş yerinden tırnakçılık yöntemiyle dolandırıcılık yaptığı iddia edilen 2 şüpheli yakalandı.
İçişleri Bakanı Süleyman Soyluya Memleketi Trabzondan Destek
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'ya Memleketi Trabzon'dan Destek
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na Ankara'da geçtiğimiz hafta sonu şehit cenazesinde yapılan saldırı sonrası ihmali bulunduğu iddiasıyla istifası istenen İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'ya binlerce hemşehrisi destek...
» 1 2