24 Nisan 2019 Çarşamba Günü Dünya Haberleri

24 Nisan 2019 Çarşamba Günü Dünya Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Lazio Taraftarlarından 'Mussolini'ye Övgü' Gösterisi İtalya'nın Milano kentinde Çarşamba akşamı oynanan Milan-Lazio İtalya Kupası maçı öncesi, çoğunluğu Lazio taraftarı olan bir grup, faşist ..
İskoçya Özerk Yönetimi Başbakanı: Brexit Olursa İskoçyada 2. Bağımsızlık Referandumu 2021e Dek...
İskoçya Özerk Yönetimi Başbakanı: Brexit Olursa İskoçya'da 2. Bağımsızlık Referandumu 2021'e Dek...
İskoçya Özerk Yönetimi Başbakanı Nicola Sturgeon, Birleşik Krallık'ın Avrupa Birliği'nden ayrılması (Brexit) halinde, İskoçya'nın ikinci bağımsızlık referandumunun en geç 2021'de yapılmasını istediğini açıkladı.
Avrupa'nın Kuzeyinde Orman Yangınları: Norveç'te Yüzlerce Kişi Tahliye Edildi Norveç'in güneyinde Salı gününden bu yana söndürülemeyen yangınlar, yüzlerce kişinin evini terk etmesine yol açtı..
Almanyada Kaza Kurbanı Üç Genç Son Yolculuklarına Uğurlandı
Almanya'da Kaza Kurbanı Üç Genç Son Yolculuklarına Uğurlandı
21 Nisan'da trafik kazası sonucu hayatını kaybeden 3 genç, Melih Pekmezci (19), Sefer Baş (21) ve Can Demir (21) Recklinghausen/Marl kenti DiTiB Fatih Camii'nde kılınan cenaze namazlarıyla son yolculuklarına uğurlandı.
Bellen: Ayrımcılık Avusturya'da Kabul Edilemez – Avusturya Cumhurbaşkanı Alexander Van der Bellen, Özgürlük Partili (FPÖ) belediye başkan yardımcısının, göçmenlere hakaret içeren 'fare şiiri'..
Kuzey Kore Lideri Kim Jong Un, Zırhlı Treniyle Rusya'ya Gitti Kuzey Kore lideri Kim Jong Un, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ile görüşmek üzere zırhlı treni ile Rusya'ya gitti
Sri Lanka'daki Saldırganlardan 8'inin Kimliği Belli Oldu – Sri Lanka'da 2'si Türk, 359 kişinin hayatını kaybettiği 3 kilise, 3 otel ve 2 farklı bölgede meydana gelen toplam 8 patlamadan sorum..
Engelli Genci Tavayla Darp Etti ? ABD'de engelli bir genci tavayla darp eden bakımevi görevlisi kadın gözaltına alındı.
Eli Tren Kapısına Sıkışan Kadın Raylara Düştü – ABD'de bir kadın kapıları kapanmak üzere olan bir trene yetişmek için kapıya doğru elini uzattı.
Engelli Genci Tavayla Darp Etti
Engelli Genci Tavayla Darp Etti
– ABD'de engelli bir genci tavayla darp eden bakımevi görevlisi kadın gözaltına alındı.
Ays: Bosna Hersek'te Mülteci Aileler Kafeste Tutuluyor – Göçmen dayanışma derneği 'Are You Syrious?' (AYS), Klobuk sınır kapısı yakınlarındaki bir tesiste gözaltına alınan 5'i çocuk 12 mültec..
Rusya'dan S-400 Teslimatına İlişkin Açıklama – Rusya'nın devlet savuma sanayi şirketi Rosoboronexport Başkanı Aleksandr Miheyev, S-400'lerin teslimatının Temmuz'da başlayacağını duyurarak, ta..
Bulgaristanın İlk Balkan Kütüphanesi Açıldı
Bulgaristan'ın İlk Balkan Kütüphanesi Açıldı
BULGARİSTAN'da kapsamlı Türkçe yayınların bulunduğu Balkan Kütüphanesi, Türklerin yoğun olarak yaşadığı Mestanlı'da açıldı.
Kim Jong Un, Putin ile Yapacağı Görüşme İçin Rusyada
Kim Jong Un, Putin ile Yapacağı Görüşme İçin Rusya'da
– Rusya Devlet Başkanı Putin ile yapacağı görüşme için tren ile yola çıkan Kuzey Kore lideri Kim Jong Un, Rusya'nın Vladivostok kentine geldi.
KKTC Ulaştırma Bakanı Atakan: Türkiyemizin Desteği ile Ortadoğunun Bilişim Üssü Olabiliriz
KKTC Ulaştırma Bakanı Atakan: Türkiye'mizin Desteği ile Ortadoğu'nun Bilişim Üssü Olabiliriz
KUZEY Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Bayındırlık ve Ulaştırma Bakanı Tolga Atakan, KKTC'nin Türkiye'nin desteği ile birlikte Ortadoğu'nun bir bilişim üssü olabileceğini söyledi.
Çin'de Yakıt Tankeri Patladı Çin'de park halindeki bir yakıt tankerinde meydana gelen patlama bölgede büyük korkuya neden oldu.
» 1 2