23 Nisan 2019 Salı Günü Politika Haberleri

23 Nisan 2019 Salı Günü Politika Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na Saldırı Olayının Faili Osman Sarıgün, Adli Kontrol Şartıyla... CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na saldırı olayının faili Osman Sarıgün, adli kontr..
Filipinlerden Kanadaya Çöp Yüzünden Savaş Tehdidi
Filipinler'den Kanada'ya Çöp Yüzünden Savaş Tehdidi
Filipinler Devlet Başkanı Rodrigo Duterte, ülkesine kendi çöplerini gönderen Kanada'ya, çöplerini geri almadıkları takdirde savaş ilan edeceğini duyurdu.
Bahçeli'den, Kılıçdaroğlu'na Saldırı Değerlendirmesi: Memnuniyet Hissetmedik MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na yönelik saldırıyla ilgili, "Biz herhangi..
Bakan Soylu: Haber Verse Nasıl Gelmişse Oradan Öyle Çıkar İÇİŞLERİ Bakanı Süleyman Soylu, "Biz, Doğu ve Güneydoğu'yu muhafaza ediyoruz, terörle mücadele ediyoruz.
Bakan Çavuşoğlu'ndan 'S-400' Açıklaması DIŞİŞLERİ Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Rusya'dan alınacak S-400'lerin, F-35'in sistemine gireceği iddiasına ilişkin "Bu iddia doğru ise zaten Suriye'de, No..
Bakan Akar: "Yeni Askerlik Sistemiyle İlgili Çalışmalar Tamamlanmak Üzere" Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, yeni askerlik sistemi ile ilgili çalışmaların tamamlanmak üzere olduğunu söyledi.
Kılıçdaroğlu: "Ysk'nın Khk Kararı Doğru Bir Karar" ANKARA (İHA) – CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Yüksek Seçim Kurulu'nun KHK ile ilgili aldığı karar doğru bir karar" dedi.
İçişleri Bakanı Soylu: "Şu Ana Kadar Provokasyon Tespiti Yok" İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na yönelik saldırıyla ilgili şu ana kadar provokasyon tespit..
TBMM'de 23 Nisan Resepsiyonu TBMM Başkanı Mustafa Şentop, TBMM açılışının 99. yıl dönümü ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla resepsiyon verdi.
Bakan Akardan Kılıçdaroğluna Saldırı Açıklaması: Herkes Birbirinin Niyetini Okumaya Çalışıyor
Bakan Akar'dan Kılıçdaroğlu'na Saldırı Açıklaması: Herkes Birbirinin Niyetini Okumaya Çalışıyor
MİLLİ Savunma Bakanı Hulusi Akar, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na saldırı sırasında yöre halkına yönelik yaptığı konuşmanın eleştirilmesiyle ilgili, "Bizim o gün yaptığımız faaliyetlerle ilgili herkes birbirinin...
TBMM'de 23 Nisan Resepsiyonu MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Türkiye'de gelecekle ilgili yeni bir şekillenme arzusu taşıyan bir anlayışın yavaş yavaş gündem bulmaya çalıştığı bir ortamdayı..
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu Açıklaması Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, "(S400'lerin, F 35'in sistemine girebileceği iddiası) Bu iddia doğru ise zaten Suriye'de, Norveç sınırında S400..
İçişleri Bakanı Soylu Açıklaması İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na şehit cenazesinde saldırıda bulunulmasının ardından CHP tarafından yapılan "Haber veri..
TBMM Başkanvekili Levent Gök Açıklaması TBMM Başkanvekili Levent Gök, Ankara'nın Çubuk ilçesindeki şehit cenazesinde kendisine ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na yönelik saldırıya ili..
TBMM'de 23 Nisan Resepsiyonu ANKARA (İHA) – TBMM'nin açılışının 99. yıldönümü ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla TBMM'de resepsiyon düzenlendi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Türkiye İttifakı da Cumhur İttifakının Farklı Bir Versiyonudur
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Türkiye İttifakı da Cumhur İttifakı'nın Farklı Bir Versiyonudur
CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, "Türkiye İttifakı da Cumhur İttifakı'nın farklı bir versiyonudur.
TBMM'de 23 Nisan Resepsiyonu Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Türkiye'nin 2023 tarım hedefleri politikasına ilişkin plan ve programlarını ramazan ayından önce açıklayacaklarını bildird..
TBMM'de 23 Nisan Resepsiyonu Eski TBMM Başkanı Binali Yıldırım, İstanbul'daki seçimle ilgili olağanüstü itirazları görüşen YSK'nin, "KHK'lilerin oy kullanabileceği"ne yönelik kararıyla ilgili..
TBMM'de 23 Nisan Resepsiyonu Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ABD Başkanı Donald Trump ile bugünlerde bir görüşme yapabileceklerini bildirdi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Türkiye İttifakı, Cumhur İttifakı'nın Farklı Bir Versiyonudur. Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Türkiye İttifakı, Cumhur İttifakı'nın farklı bir versiyonudur.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kabine Değişikliğine İlişkin Soru Üzerine, 'Eğer Bir Değişme...
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kabine Değişikliğine İlişkin Soru Üzerine, "Eğer Bir Değişme...
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, kabine değişikliğine ilişkin soru üzerine, "Eğer bir değişme gerekiyorsa, gerektiği zaman onu zaten yaparız ama birilerinin siparişi üzerine ben kabine değişikliğine hiçbir zaman...
Mansur Yavaş: 'Halk Cenazenin Arkasından Gitseydi Bunlar Olmayacaktı'
Mansur Yavaş: "Halk Cenazenin Arkasından Gitseydi Bunlar Olmayacaktı"
Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, "Halk cenazenin arkasından gelecekti.
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "(Kabine Revizyonu) Hiçbir Zaman Bununla İlgili Açıklama Yapmadım. Medya... Cumhurbaşkanı Erdoğan: "(Kabine revizyonu) Hiçbir zaman bununla ilgili açıklama yapmadım. Me..
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu Açıklaması
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu Açıklaması
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Rusya'dan alınacak S400 savunma sistemine ilişkin, "Alacağımız sistemleri, NATO düşman olarak görmeyecek, savunmamız için alacağımız sistem. Bu konuda kontrol bizde olacak.
Cumhurbaşkanı Erdoğan: '(Ysknin İstanbul Seçimlerine İlişkin Kararı) Karara Yönelik Herhangi Bir...
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "(Ysk'nin İstanbul Seçimlerine İlişkin Kararı) Karara Yönelik Herhangi Bir...
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "(YSK'nin İstanbul seçimlerine ilişkin kararı) Karara yönelik herhangi bir yoruma girmeyeyim. Şu anda aklımda kaldığı itibarıyla 9 maddede itiraz vardı.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, ABD Başkanı Donald Trump ile Yakın Zamanda Bir Görüşmenin Olabileceğini... Cumhurbaşkanı Erdoğan, ABD Başkanı Donald Trump ile yakın zamanda bir görüşmenin olabileceğin..
Milli Savunma Bakanı Akar: 'F35le 4 Pilotumuz Fiilen Uçuyor.
Milli Savunma Bakanı Akar: "F35'le 4 Pilotumuz Fiilen Uçuyor.
Milli Savunma Bakanı Akar: "F35'le 4 pilotumuz fiilen uçuyor.
TBMM'de 23 Nisan Resepsiyonu CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, TBMM Başkanı Mustafa Şentop'un ev sahipliğinde TBMM Şeref Salonu'nda düzenlenen resepsiyona katıldı.
İçişleri Bakanı Soylu: "Kemal Kılıçdaroğlu'nun Etrafında O Anda Sadece 41 Koruma Görevlisi Var.... İçişleri Bakanı Soylu: "Kemal Kılıçdaroğlu'nun etrafında o anda sadece 41 koruma görevlisi v..
İçişleri Bakanı Soylu: "Biz Doğu ve Güneydoğu'yu Muhafaza Ediyoruz, Orada Terörle Mücadele Ediyoruz. İçişleri Bakanı Soylu: "Biz Doğu ve Güneydoğu'yu muhafaza ediyoruz, orada terörle mücadele..
Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar: "(Yeni Askerlik Sistemi) Çalışmalarımız Tamamlanmak Üzere. Kısa... Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar: "(Yeni askerlik sistemi) Çalışmalarımız tamamlanmak üzer..
Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar: "(F-35 Projesi) Şu Anda Dört Pilotumuz Fiilen Uçuyor, İki... Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar: "(F-35 projesi) Şu anda dört pilotumuz fiilen uçuyor, iki pilo..
İçişleri Bakanı Soylu: "(Kılıçdaroğlu) Bana Sorsa Ben Gitmemesinin Daha Doğru Olabileceğini Çok Net... İçişleri Bakanı Soylu: "(Kılıçdaroğlu) Bana sorsa ben gitmemesinin daha doğru olabileceğ..
Kırgızistan'da Eski Milletvekilleri İçin Kırmızı Şemsiyeli Protesto Kırgızistan'da tutuklu eski milletvekili Omurbek Tekebavin, Sadır Japarov ve eski Büyükelçi Duyshonkul Cotonov'un serbest b..
Bahçeliden Seçim Yorumu
Bahçeli'den Seçim Yorumu
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, İstanbul seçimleriyle ilgili "Yüksek Seçim Kurulu çalışıyor, bizim olumlu olumsuz diye bir sorgulama yapmamız o çalışmaya gölge düşürmesin.
Volkan Bozkır'ın Meclisteki Görüşmeleri TBMM Dışişleri Komisyonu Başkanı Volkan Bozkır, Belçika Başbakan Yardımcısı, Savunma ve Dışişleri Bakanı Didier Reynders ile Avusturalya'nın Viktorya E..
İçişleri Bakanı Soylu: "(Ysk'nin İstanbul Seçimlerine İlişkin Kararı) Ysk'nin Bir Kararla Birlikte... İçişleri Bakanı Soylu: "(YSK'nin İstanbul seçimlerine ilişkin kararı) YSK'nin bir kararla..
TBMM'de 23 Nisan Resepsiyonu Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, Çubuk'taki şehit cenazesinde CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na yapılan saldırıya ilişkin, "Provokasyon oldu..
MHP Genel Başkanı Bahçeli: (Ysk'nin Bugünkü Kararları) Kararlar İçin Olumlu, Olumsuz Diye Bir... MHP Genel Başkanı Bahçeli: (YSK'nin bugünkü kararları) Kararlar için olumlu, olumsuz diye bir ..
Soylu: "(Kılıçdaroğlu'na Saldırıda Bulunulması) Bizim Bulgularımızda Şu Ana Kadar Provokasyonu veya... Soylu: "(Kılıçdaroğlu'na saldırıda bulunulması) Bizim bulgularımızda şu ana kadar provok..
İçişleri Bakanı Soylu: "(Kılıçdaroğlu'na Yönelik Saldırı) Muhtarın Bilgisi ve Haberi Olduğunu... İçişleri Bakanı Soylu: "(Kılıçdaroğlu'na yönelik saldırı) Muhtarın bilgisi ve haberi olduğunu ..
AK Parti'li Yavuz'dan Ysk Açıklaması ANKARA (İHA) – AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, Yüksek Seçim Kurulu'nun (YSK) verdiği kararları sosyal medya hesabından açıkladı.
Yüksek Seçim Kurulu, Yarın Saat 14.00'te MHP'nin İstanbul'da Yaptığı Olağanüstü İtirazı Görüşecek. Yüksek Seçim Kurulu, yarın saat 14.00'te MHP'nin İstanbul'da yaptığı olağanüstü itirazı görü..
Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Dünyayı Güzelleştiren Yegane Şey Çocukların Tebessümüdür'
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Dünyayı Güzelleştiren Yegane Şey Çocukların Tebessümüdür"
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Savaşların, çatışmaların, açlık ve kıtlıkların ufkumuzu kararttığı bir dönemde dünyayı güzelleştiren yegane şey siz çocukların tebessümüdür" dedi.
Kılıçdaroğlu, Saldırı ile İlgili Şikayette Bulundu (2)
Kılıçdaroğlu, Saldırı ile İlgili Şikayette Bulundu (2)
CHP'Lİ VEKİLLER ŞİKAYETÇİ OLUP, İFADE VERDİCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun şehit cenazesinde saldırıya uğradığı sırada yanında bulunan Genel Başkan Yardımcısı Yıldırım Kaya, milletvekili Murat Emir ve partili...
» 1 2 3