20 Nisan 2019 Cumartesi Günü Dünya Haberleri

20 Nisan 2019 Cumartesi Günü Dünya Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Madeira'daki Kazada Yaralananlar Köln'de Madeira Adası'nda 29 kişinin hayatını kaybettiği, 27 kişinin de yaralandığı otobüs kazasında 15 yaralı Almanı taşıyan Airbus 310 tipi 'Uçan Hastane' d..
Borisov: Rusya, Tartus Limanını 49 Yıllığına Kiralıyor Rusya Başbakan Yardımcısı Yuriy Borisov, Suriye'de bulunan Tartus limanının önümüzdeki hafta ulaşım ve ekonomik amaçlı kullanım için Rus..
İrlanda'da Çocukların Fenalaştığı Havuzda 'Kimyasal Sızıntı' İddiası – İrlanda'da bir eğlence merkezinin havuzunda yüzme dersleri sırasında fenalaşan 6 çocuk hastaneye sevk edildi.
Sarı Yelekliler 23'üncü Haftada... Araçlar Ateşe Verildi... Fransa'da 17 Kasım'da akaryakıt zamları ve ekonomik koşulları protesto amacı ile başlayan sarı yelekliler eylemleri 23'üncü haftası..
Uçan Hastahane' Medevac, Madeira Yaralılarını Köln'e Getiriyor Almanya'nın Madeira Adası'nda meydana gelen otobüs kazasında yaralanan vatandaşlarını ülkeye geri getirilmeleri için gönderdiği ..
Sarı Yelekliler 23'üncü Haftada... Araçlar Ateşe Verildi... Fransa'da 17 Kasım'da akaryakıt zamları ve ekonomik koşulları protesto amacı ile başlayan sarı yelekliler eylemleri 23'üncü haftası..
Bulgaristan'da Küçük Uçak Düştü: 2 Ölü BULGARİSTAN'da küçük bir uçağın düşmesi sonucu 2 kişi öldü.
Belçika'da 1 Euro'ya Bile Satılamayan Müstakil Ev Belçika ve Hollanda basınında yer alan haberlere göre, Belçika'nın başkenti Brüksel yakınlarındaki Braine - l'Alleud kasabasında bulunan bir ..
Traktör Devrildi, Römorktaki Çok Sayıda Yolcu Yola Savruldu – Hindistan'da trafikte seyir halinde olan ve römorkunda çok sayıda yolcu taşıyan bir traktör kontrolden çıkıp, devrildi.
Meksika'da Bir Aile Kutlamasında Ateş Açıldı, Biri Çocuk Yedi Kişi Öldü Meksika'nın Veracruz eyaletinde bir aile eğlencesi sırasında açılan ateş sonucu biri çocuk, beşi kadın toplam yedi kişi..
Kazakistan'da Zincirleme Kaza: 11 Ölü Kazakistan'ın Zhambyl bölgesinde meydana gelen zincirleme trafik kazasında 11 kişi öldü, 30 kişi de yaralandı.
Kuzey İrlanda'da Gezetecinin Ölümüyle İlgili Olarak İki Kişi Tutuklandı Kuzey İrlanda'da gazeteci Lyria McKee'nin ölümüyle ilgili olarak biri 18 diğeri ise 19 yaşında iki kişi terör yasası ka..
ABD'de 14 Yaşındaki İki Kıza 'Seri Cinayet Planlamaktan' Gözaltı ABD'de 14 yaşındaki iki kız öğrenci, 9 kişiyi öldürmeyi planlamaktan dolayı gözaltına alındı.
Ukrayna Yarın Sandık Başında Ukrayna, devlet başkanlığı seçimlerinin ikinci turu için yarın sandık başına gidiyor.
Ukrayna Yarın Sandık Başında Ukrayna, devlet başkanlığı seçimlerinin ikinci turu için yarın sandık başına gidiyor.
Kabil'de Patlama ve Silah Sesleri Afgan medyası, başkent Kabil'de İletişim ve Enformasyon Bakanlığı yakınlarında patlama meydana geldiğini duyurdu.
Kuzey İrlanda'da Gazetecinin Öldürülmesi: 2 Kişi Gözaltında – Kuzey İrlanda polis yetkilileri, 29 yaşındaki gazeteci Lyra McKee'nin Londonderry kentindeki protestoları takip ettiği sırada öld..
Nusrat Jahan Rafi: Uğradığı Cinsel Tacizi Bildirdiği İçin Yakılarak Öldürülen Kadın 19 yaşındaki Nusrat Jahan Rafi, eğitim gördüğü medresenin müdürünün tacizine uğradı.
Papa: Kilise Sürekli İçten ve Dıştan Saldırı Altında – Roma'da düzenlenen ayin sonrası konuşan Katoliklerin ruhani lideri ve Vatikan Şehir Devleti Başkanı Papa Francesco, 'günümüzün haçlarını..
Meksika'da Doğum Günü Kutlamasında Dehşet: 13 Ölü Meksika'da silahlı bir grup saldırgan, bir restoranda düzenlenen doğum günü kutlaması sırasında insanlara ateş açtı.
Papa: Kilise Sürekli İçten ve Dıştan Saldırı Altında
Papa: Kilise Sürekli İçten ve Dıştan Saldırı Altında
– Roma'da düzenlenen ayin sonrası konuşan Katoliklerin ruhani lideri ve Vatikan Şehir Devleti Başkanı Papa Francesco, 'günümüzün haçlarının', çocukların istismarı, göçmenlere kapıları kapatmak ile içten ve dıştan sürekli...
Meksika'da Doğum Kutlamasında Dehşet: 13 Ölü Meksika'da silahlı bir grup saldırgan, bir restoranda düzenlenen doğum günü kutlaması sırasında insanlara ateş açtı.
» 1 2