2 Nisan 2019 Salı Günü Politika Haberleri

2 Nisan 2019 Salı Günü Politika Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
AK Parti'nin İtirazıyla Ankara'nın Polatlı İlçesinde Büyükşehir Belediye Başkanlığı Seçiminde... AK Parti'nin itirazıyla Ankara'nın Polatlı ilçesinde büyükşehir belediye başkanlığı seçiminde ..
Bu Telaşa Gerek Yok" AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, İstanbul'da seçim sonuçlarına itiraz sürecine ilişkin, "CHP adayının, 'bu süreç derhal durdurulsun' gibisinden bir yaklaşımı söz konusu.
Zonguldak'ta İki Beldedeki Geçersiz Oylar Tekrar Sayılıyor (2) KAZANANLAR DEĞİŞMEDİZonguldak'ın Çaycuma ilçesine bağlı Perşembe ve Saltukova belde belediyelerinde seçim sonuçlarına itiraz edi..
Trump: 'Meksika Sınırını Kapatmak İçin Yüzde Yüz Hazırım'
Trump: "Meksika Sınırını Kapatmak İçin Yüzde Yüz Hazırım"
ABD Başkanı Donald Trump, ABD-Meksika sınırını kapatmak için yüzde 100 hazır olduğunu söyledi.
Bakan Çavuşoğlu, Türk Amerikan Toplumunun Önde Gelenlerini Kabul Etti Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, New York'ta Türk Amerikan toplumunun önde gelenlerini kabul etti.
Gülnar İlçesinde Seçim İptal Kararı Mersin'in Gülnar ilçesinde Belediye Başkanlığını MHP adayı Alpaslan Ünüvar'ın kazandığı seçim, CHP'nin yaptığı itiraz üzerine İlçe Seçim Kurulu tarafından ..
AK Parti Sözcüsü Çelik: "(İmamoğlu'nun İbb Başkanı Sıfatını Kullanması) Bu Deftere Her Önüne Gelen... AK Parti Sözcüsü Çelik: "(İmamoğlu'nun İBB Başkanı sıfatını kullanması) Bu deftere her ön..
AK Parti Sözcüsü Çelik: "(İmamoğlu'nun Anıtkabir Ziyareti) Anıtkabir Defterine Attığı İmzada... AK Parti Sözcüsü Çelik: "(İmamoğlu'nun Anıtkabir ziyareti) Anıtkabir defterine attığı imzada ma..
AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, "Şeffaflıktan Yanayız, Her Oyun Sandığa Yansımasından Yanayız. AK... AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, "Şeffaflıktan yanayız, her oyun sandığa yansımasından yanayız. A..
AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, "Süreç Hukuk İçerisinde Yürütülmektedir, Panik Atağa Gerek Yoktur. AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, "Süreç hukuk içerisinde yürütülmektedir, panik atağa gerek yoktur.
AK Parti Sözcüsü Çelik: "Bir Kere Daha Kara Propaganda Faaliyetlerine Başladılar. AK Parti Sözcüsü Çelik: "Bir kere daha kara propaganda faaliyetlerine başladılar.
Cezayir Cumhurbaşkanı Buteflika İstifa Etti
Cezayir Cumhurbaşkanı Buteflika İstifa Etti
Cezayir Cumhurbaşkanı Abdulaziz Buteflika, uzun zamandır devam eden protestoların ve ordunun çağrısının ardından resmen istifa ettiğini açıkladı.
Cezayir Cumhurbaşkanı Abdulaziz Buteflika İstifa Etti. Cezayir Cumhurbaşkanı Abdulaziz Buteflika istifa etti.
Erdoğan'dan Avrupa Şampiyonu Tekvandoculara Kutlama Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 14. Avrupa Tekvando Poomse Şampiyonası'nda altın madalya kazanan Genç Kadın Milli Takımını tebr..
Cezayir'de Ordudan Cumhurbaşkanı Buteflika'ya Çağrı: "Görevi Derhal Bırakmalı" Cezayir Genelkurmay Başkanı Ahmed Gaed Salah, Cumhurbaşkanı Abdulaziz Buteflika'nın derhal görevi bırakması çağr..
CHP'li İmamoğlu'ndan, Anıtkabir'e Ziyaret (4) MANSUR YAVAŞ İLE BİR ARAYA GELDİEkrem İmamoğlu ve ailesi, Anıttepe'deki Seçim Koordinasyon Merkezi'nde, CHP'li Mansur Yavaş ve ailesiyle bir aray..
Ahmet Türk: Mardin'de Halk İradesini Ortaya Koydu MARDİN'de resmi olmayan sonuçlara göre Büyükşehir Belediyesi'ni kazanan HDP'li Ahmet Türk, kent halkının seçimlerde iradesini ortaya koyduğun..
Demokrat Olmak Saygı Göstermeyi Gerektirir" CHP Genel Başkan Yardımcısı Muharrem Erkek, Mahalli İdareler Genel Seçimleri sonuçlarına ilişkin, "Demokrat olmak bu sonuca saygı göstermeyi gerekt..
KKTC Cumhurbaşkanı Akıncı, Lute ile Telefonda Görüştü KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı, Birleşmiş Milletler (BM) Genel Sekreteri'nin Kıbrıs'la ilgili geçici özel danışmanı Jane Holl Lute ile..
CHP Giresun'da Seçim Sonuçlarına İtiraz Etti CHP Giresun Milletvekili Necati Tığlı, merkezde 178, Bulancak ilçesinde de tüm sandıklar için itiraz başvurusunda bulunduklarını bildirdi.
Bahçeli'den Kandil Mesajı MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Temennim milli huzur ve haysiyetin miracına ulaşmaktır.
İmamoğlu, Yavaş ile Görüştü CHP İstanbul Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu, partisinin Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mansur Yavaş ile görüştü.
Kılıçdaroğlu: "Verdiğimiz Sözleri Aşama Aşama Tutacağız ve Tamamını Hayata Geçireceğiz" CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu'nu parti..
Pentagon'dan F-35 Açıklaması ABD Savunma Bakanlığı Pentagon Sözcüsü Charles E. Summers, "ABD, Türkiye'nin S-400 alımının kabul edilemez olduğunu açık bir şekilde söyledi" dedi.
Bahçeli: İyi Gibi Görünüp Kötülüğe Hizmet Edenler Maşeri Vicdana Hesap Vereceklerdir MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Miraç Kandili için paylaştığı mesajda, "Kalpleri ile dilleri arasında uç..
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, Medeniyetler İttifakı Yüksek Temsilcisi Moratinosla Görüştü
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, Medeniyetler İttifakı Yüksek Temsilcisi Moratinos'la Görüştü
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Birleşmiş Milletler (BM) Medeniyetler İttifakı Yüksek Temsilcisi Miguel Moratinos'la görüştü.
CHPli İmamoğlundan, Anıtkabire Ziyaret (4)
CHP'li İmamoğlu'ndan, Anıtkabir'e Ziyaret (4)
MANSUR YAVAŞ İLE BİR ARAYA GELDİEkrem İmamoğlu ve ailesi, Anıttepe'deki Seçim Koordinasyon Merkezi'nde, CHP'li Mansur Yavaş ve ailesiyle bir araya geldi.
İyi Parti Afyonkarahisar'da Seçim Sonuçlarına İtiraz Etti İYİ Parti Afyonkarahisar adayı Mahmut Koçak kaybettiği seçim sonuçlarına 249 sandıkta itiraz etti.
AK Parti'li Yavuz: "Demokrasi Tarihimizin En Büyük Şaibelerinden Biridir Bu Seçim" AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, " Daha ilk incelemede gerçekten çok ilginç verilerle karşı..
İyi Parti'nin Uşak'taki Seçim Sonuçlarına İtirazı İYİ Parti Uşak İl Başkanı Naci Yıldırım, merkez ilçede seçim sonuçlarına yaptıkları itirazın reddedildiğini belirterek, "Tespitlerimize göre ..
Cumhur İttifakı Adayı, Kırklareli'de Seçim Sonuçlarına İtiraz Etti KIRKLARELİ'de Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı MHP'li Derya Bulut, bağımsız aday Mehmet Siyam Kesimoğlu'nun resmi olmay..
Cumhur İttifakı Adayı, Kırklarelide Seçim Sonuçlarına İtiraz Etti
Cumhur İttifakı Adayı, Kırklareli'de Seçim Sonuçlarına İtiraz Etti
KIRKLARELİ'de Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı MHP'li Derya Bulut, bağımsız aday Mehmet Siyam Kesimoğlu'nun resmi olmayan sonuçlara göre 248 oy farkı seçimi kazanmasının ardından Merkez İlçe Seçim Kurulu'na itirazda...
Msb'den Anıtkabir Ziyaretine İlişkin Açıklama MİLLİ Savunma Bakanlığı, "Bugün Anıtkabir'de icra edilen törende, törene katılım sağlayanlar tarafından tören usül ve esaslarına uygun olmayan şe..
Akşener, İmamoğlunu Kabul Etti
Akşener, İmamoğlu'nu Kabul Etti
İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu'nu kabul etti.
Çavuşoğlu: 'Irkçı, İslam Karşıtı Söylemler ve Şiddet Daha Fazla Gözardı Edilemez'
Çavuşoğlu: "Irkçı, İslam Karşıtı Söylemler ve Şiddet Daha Fazla Gözardı Edilemez"
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, BM Genel Kurulu'nda Yeni Zelanda zirvesinde yaptığı konuşmada, "Anlamı barış olan yüce dinimiz İslam'ı terörle yan yana göstermeye çalışan hadsiz haksız ve kasıtlı yaklaşımları bu...
CHP'li İmamoğlu'ndan, Anıtkabir'e Ziyaret (3) İYİ PARTİ'YE ZİYARETİstanbul'da resmi olmayan sonuçlara göre seçimi önde tamamlayan Ekrem İmamoğlu, ailesiyle birlikte İYİ Parti Genel Başkanı Me..
AK Parti Bilecik İl Başkanı Karabıyık Yerel Seçimleri Değerlendirdi
AK Parti Bilecik İl Başkanı Karabıyık Yerel Seçimleri Değerlendirdi
AK Parti Bilecik İl Başkanı Fikret Karabıyık, 31 Mart 2019 yerel seçimlerini değerlendirmek üzere basın mensuplarıyla bir araya geldi.
Akşener ve İmamoğlu Bir Araya Geldi CHP'nin İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'i ziyaret etti.
CHP Marmaris İlçe Teşkilatı Seçim Sonuçlarını Değerlendirdi
CHP Marmaris İlçe Teşkilatı Seçim Sonuçlarını Değerlendirdi
Marmaris'teki yerel seçimlerin galibi Millet İttifakı'nın ortakları CHP ve İyi Parti mensupları, basın toplantısı düzenledi.
Kılıçdaroğlu, İmamoğlu ve Yavaş ile Partililere Seslendi CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Ayrımcılıktan değil, beraber olmaktan yanayız. Kavgadan değil, huzurdan ve barıştan yanayız. An..
» 1 2 3 4 5