2 Nisan 2019 Salı Günü Dünya Haberleri
CANLI YAYIN: Ekrem İmamoğlu Yönetimindeki İlk İBB Meclis Toplantısı Canlı Yayınlanıyor.

2 Nisan 2019 Salı Günü Dünya Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Kuzey Makedonya'da Uçak Düştü: 4 Ölü – Kuzey Makedonya'da küçük bir uçak Solunska Glava bölgesinde düştü.
Rusya'da Askeri Uzay Akademisinde Patlama St. Petersburg kentinde bulunan Mojayskiy Askeri Uzay Akademisi'nde patlama meydana geldi.
Bugünün Türkiyesi' Panellerinin Yeni Durağı Moskova
Bugünün Türkiye'si" Panellerinin Yeni Durağı Moskova
Türkiye Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı tarafından düzenlenen "Bugünün Türkiye'si" panel serisinin yeni etkinliği 4 Nisan'da Moskova'da gerçekleştirilecek.
Rapor: Almanya'da Suç Oranı Yüzde 3,6 Azaldı Federal Basın Merkezi, paylaştığı '2018 Suç İstatistik Raporu' ile ülkede suç oranlarının gerilediğini duyurdu.
Rusya'da Askeri Uzay Akademisinde Patlama St. Petersburg kentinde bulunan Mojayskiy Askeri Uzay Akademisi'nde patlama meydana geldi.
Rus Şirket 'Drone Kalaşnikof'un Görüntülerini Yayınladı Rus savunma şirketi Almaz-Antey, uçuş yaptığı sırada atış yapabilen 'Drone kalaşnikof'u tanıttı.
Stresli Ortam Daha Hızlı Yaşlandırıyor
Stresli Ortam Daha Hızlı Yaşlandırıyor
–DNA dizileri olan 'telomerlerin' bir ölçüt olarak kullanıldığı 'biyolojik yaşlanma üzerine' yapılan araştırma, stresli bir ortamda yaşamanın daha hızlı yaşlanmaya sebep olduğu sonucunu ortaya koydu.
Netanyahu, Putin ile Görüşecek Rus haber ajansı TASS, İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu'nun, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ile görüşmek üzere Moskova'ya geleceğini duyurdu.
Pakistan: Hint Askerleri 'Rastgele' Ateş Açtı, 3 Askerimiz Hayatını Kaybetti – Pakistan ordusu, Keşmir'de Pakistan kontrolündeki Rawalakot bölgesinde 3 Pakistan askerinin, Hint askerlerinin r..
Keşmir'de Hastanede Yangın Çıktı – Cemmu ve Keşmir'de Hindistan'ın kontrolünde bulunan bölgedeki bir hastanenin deposunda yangın çıktı.
İsrail Askerleri Kamp Bastı, Yoldan Geçen Araca Ateş Açtı: Bir Filistinli Öldü – İsrail askerleri, Kudüs'ün kuzeyinde bir kampa baskın yaptıkları sırada yoldan geçen bir otomobile ateş açtı.
Çipras, Üsküp'ü Ziyaret Ediyor Yunanistan Başbakanı Aleksis Çipras bugün Kuzey Makedonya'nın başkenti Üsküp'ü ziyaret ediyor.
Dört Brexit Teklifi Daha Parlamento'da Reddedildi İngiltere Parlamentosu, dün akşam oylanan dört Brexit alternatifini de reddetti.
Dinozorların Son Günü Fosillerde Kayıtlı ABD'nin Kuzey Dakota'da eyaletinde yapılan kazıları inceleyen bilim insanları 66 milyon yıl önce dinazorları yeryüzünden yok eden gök taşının izlerine..