18 Nisan 2019 Perşembe Günü Politika Haberleri

18 Nisan 2019 Perşembe Günü Politika Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Kadın Kolları ve Gençlik Kolları Başkanı İstifasını Duyurdu
Kadın Kolları ve Gençlik Kolları Başkanı İstifasını Duyurdu
AK Parti Çankırı Kadın Kolları Başkanı Hacer Rukiye Yıldırım ve Gençlik Kolları Başkanı Nizamettin Ünal, sosyal medya hesapları üzerinden görevlerinden istifa ettiklerini duyurdu.
Kamu Görevlileri İçin Bayram Tatili Süresi Belli Oldu Cumhurbaşkanlığından yapılan açıklamaya göre, Kamu kurum ve kuruluşlarındaki bütün çalışanların 3 Haziran 2019 Pazartesi günü yarım gün v..
Mueller'in Raporunda Trump'ın Dikkat Çeken Sözleri: "Bittim Ben, Başkanlığımın Sonu" Özel Yetkili Savcı Robert Mueller'in, ABD Başkanı Donald Trump'ın seçim kampanyası sırasında Rusya ile işb..
Belçika Temsilciler Meclisi, Sözde Ermeni Soykırımı Tasarısını Görüşecek Belçika Türk Sivil Toplum Koordinasyonu (BTSTK), Belçika Temsilciler Meclisinin sözde Ermeni soykırımı tasarısını görü..
CHPli Bakan: 'Seçmen Artık Kutuplaşma İstemiyor'
CHP'li Bakan: "Seçmen Artık Kutuplaşma İstemiyor"
Yerel seçimlerin ardından, tüm CHP Milletvekilleri ile birlikte, İstanbul'a sandık nöbetine giden İzmir Milletvekili Murat Bakan, Ekrem İmamoğlu'nun mazbatasını almasının ardından geldiği Çeşme'de bir açıklama yaparak,...
Mecliste 'Egemenlik Konseri'
Mecliste "Egemenlik Konseri"
Parlamenterler Kültür ve Sanat Derneği Türk Sanat Müziği Topluluğu, TBMM'nin açılışının 99'uncu yıl dönümü ve Milli Egemenlik Haftası kapsamında, TBMM Başkanı Mustafa Şentop'un da dinlediği "Egemenlik Konseri" verdi.
Trump'tan Mueller Raporu Sonrası "Gizli Anlaşma Yok" Videosu ABD Başkanı Donald Trump, Özel Yetkili Savcı Robert Mueller'in yürüttüğü davaya dair hazırlanan raporda kendisi ile Rusya arasında..
Cumhurbaşkanlığı Kabine Toplantısı Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, "Türkiye F-35 teknolojisinin bir ortağıdır, ortağı olmaya da devam edecektir.
İbrahim Kalın: "F-35'lerin Müşterisi Değil, Ortağıyız" Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, "Biz de Türkiye olarak parçası olduğumuz F-35 programının üçüncü bir ülke tarafından tehlikeye a..
İbrahim Kalın: Suriye Rejimiyle Bir Temasımız, Diyaloğumuz Söz Konusu Değil CUMHURBAŞKANLIĞI Sözcüsü İbrahim Kalın, "Bizim Suriye rejimiyle bir temasımız, diyaloğumuz söz konusu değil. Oraya ..
Özel Yetkili Savcı Mullerin, Trump Hakkındaki Raporu Açıklandı
Özel Yetkili Savcı Muller'in, Trump Hakkındaki Raporu Açıklandı
Özel Yetkili Savcı Robert Muller'in, ABD Başkanı Donald Trump'ın seçim kampanyası sırasında Rusya ile işbirliği kurduğu iddiası hakkındaki davanın raporu yayınladı.
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın : "Dönem Dönem 'Türkiye'de Ekonomik Kriz Var, Tekrar İnişe Geçildi'... Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın : "Dönem dönem 'Türkiye'de ekonomik kriz var, tekrar inişe..
Kalın: "Suriye'nin Toprak Bütünlüğü ve Birliği Çerçevesinde Savaşın Sona Erdirilmesi ve Anayasa... Kalın: "Suriye'nin toprak bütünlüğü ve birliği çerçevesinde savaşın sona erdirilmesi ve anay..
Kalın: "(Suriye'nin Toprak Bütünlüğü) Sayın Cumhurbaşkanımızın Kişisel Girişim ve İnisiyatifleriyle... Kalın: "(Suriye'nin toprak bütünlüğü) Sayın Cumhurbaşkanımızın kişisel girişim ve inisiy..
Kalın: "(Kıdem Tazminatı Fonu) İşçi, İşveren Çevrelerimizin Tedirgin Olmasını Gerektirecek Bir... Kalın: "(Kıdem Tazminatı Fonu) İşçi, işveren çevrelerimizin tedirgin olmasını gerektirecek bi..
Kalın: "Türkiye F-35 Teknolojisinin Ortağıdır, Ortağı Olmaya da Devam Edecektir. Kalın: "Türkiye F-35 teknolojisinin ortağıdır, ortağı olmaya da devam edecektir.
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın: "(657 Sayılı Devlet Memurları Kanunu) Bir Değişiklik Öngörüsü,... Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın: "(657 Sayılı Devlet Memurları Kanunu) Bir değişiklik öngörüsü..
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın: "(Mardin Belediye Meclisi'nde İstiklal Marşı Tartışması) Bu Tavır... Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın: "(Mardin Belediye Meclisi'nde İstiklal Marşı tartışması) B..
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın: "Türkiye'ye Dönük Tehdit Dilinin Ters Tepeceğini Açıkça... Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın: "Türkiye'ye dönük tehdit dilinin ters tepeceğini açı..
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın: "Kıdem Tazminatında Süreç Devam Ediyor. Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın: "Kıdem tazminatında süreç devam ediyor.
Kalın: "(Yerel Seçim Sonuçları) Yapılan İtirazlar, Sandığa Giden Seçmen ile Onun İradesinin Olduğu... Kalın: "(Yerel seçim sonuçları) Yapılan itirazlar, sandığa giden seçmen ile onun iradesin..
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, Suriye'ye Dönen Mülteci Sayısının 350 Bini Aştığını... Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, Suriye'ye dönen mülteci sayısının 350 bini aştığını beli..
Kalın: "(Suriye'nin Toprak Bütünlüğü) Sayın Cumhurbaşkanımızın Moskova'ya Yaptığı Ziyarette Bu Konu... Kalın: "(Suriye'nin toprak bütünlüğü) Sayın Cumhurbaşkanımızın Moskova'ya yaptığı ziyare..
Deveci: 'Dünya Bizi İzleyecek'
Deveci: "Dünya Bizi İzleyecek"
SAMSUN (İHA) – Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci, "Atakum olarak ilk adım kenti olan Samsun'un, tarihine yakışır bir 100. yıl kutlaması için her detayı düşünülmüş bir program hazırlıyoruz" dedi.
CHPli Başkanın İlk İcraatı T.c. İbaresi Oldu
CHP'li Başkanın İlk İcraatı T.c. İbaresi Oldu
Ardahan'da 25 yıl aradan sonra CHP'den belediye başkanlığını kazanarak mazbatasını alan eski DSP Ardahan Milletvekili ve Türk halk müziği sanatçısı Faruk Demir'in ilk icraatı belediye girişinde yer alan tabelaya T.C....
Iğdır'da MHP'li Meclis Üyeleri, AK Parti'ye Geçti IĞIDIR'da, belediye meclis üyeliğine seçilen Ercan Aksoy ve Ali Osman Şek, MHP'den istifa ederek, AK Parti'ye geçti.
Bizim Demokratik Olgunluğumuzu Anlamaları İmkansızdır" MHP Genel Başkan Yardımcısı Yaşar Yıldırım, "367 krizine alkış tutanların, ülkemizi hükümetsiz bırakmaya gayret gösterenlerin, seçim son..
Barışın Çocuklarından Vali Yerlikaya'ya Barış Ekmeği İkramı 10'uncu Uluslararası Barış Ekmeği Festivali kapsamında barışın çocukları, İstanbul Valisi Ali Yerlikaya'ya "Barış Ekmeği" ikram ett..
Hdp'nin İtirazına Ysk'dan Ret Yüksek Seçim Kurulu (YSK), HDP'nin "KHK ile ihraç edilenlere mazbata verilmemesi, bunun yerine seçimi ikinci bitiren belediye başkan adaylarına mazbata verilmesi..
ABD Adalet Bakanı: "Mueller Raporunda Trump Ekibinin Ruslarla İşbirliği Yaptığına İlişkin Bir Delil... ABD Adalet Bakanı William Barr, Başkan Donald Trump'ın seçim kampanyasından herhangi bir..
Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, Milletvekilliğinden İstifa Etti TBMM Genel Kurulu, Meclis Başkan Vekili Levent Gök Başkanlığı'nda toplandı.
Komisyonda Temsil ve Tanıtım Giderlerine Açıklık Getirildi
Komisyonda Temsil ve Tanıtım Giderlerine Açıklık Getirildi
SAMSUN (İHA) – Samsun Büyükşehir Belediyesi Meclis Başkanvekili Nihat Soğuk, 2018 yılında yapılan temsil, tanıtım, ağırlama ve buna benzer harcamaların en fazlasının 808 bin TL ile Rusya'ya yapılan direk uçuşlardan...
İkinci Döneme Alkışlarla Başlangıç
İkinci Döneme Alkışlarla Başlangıç
Maltepe'de 17 günlük bekleyişin ardından mazbatasını alan Belediye Başkanı Ali Kılıç, makamına alkışlar eşliğinde geldi.
Irak ile Suudi Arabistan Arasında İstihbarat Anlaşması Irak ile Suudi Arabistan arasında güvenlik ve istihbarat anlaşmasının imzalandığı bildirildi.
Bakanlar, 'Trabzon Tanıtım Günleri'ni Açtı ANKARA'da, bu yıl 14'üncüsü düzenlenen 'Trabzon Tanıtım Günleri', Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Cahit Turhan i..
Barışın Çocuklarından Vali Yerlikayaya Barış Ekmeği İkramı
Barışın Çocuklarından Vali Yerlikaya'ya Barış Ekmeği İkramı
10'uncu Uluslararası Barış Ekmeği Festivali kapsamında barışın çocukları, İstanbul Valisi Ali Yerlikaya'ya "Barış Ekmeği" ikram ettiler.
Milletvekili Tutdereden Başkan Kılınça Çağrı
Milletvekili Tutdere'den Başkan Kılınç'a Çağrı
CHP Adıyaman Milletvekili Abdurrahman Tutdere, katı atık tesisinin yapılması ile ilgili Belediye Başkanı Süleyman Kılınç'a çağrıda bulundu.
MHP Antalya'da Kampa Giriyor MHP lideri Devlet Bahçeli, hafta sonu Antalya'da düzenlenecek İl Başkanları ve Belediye Başkanları Toplantısına katılacak.
Erdoğan Başkanlığında Beştepe Kabine Toplantısı
Erdoğan Başkanlığında Beştepe Kabine Toplantısı
CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, Beştepe'deki Kabine Toplantısı'na başkanlık etti.
AK Parti Giresun Milletvekili Aydın, İlçe Ziyaretlerini Sürdürdü
AK Parti Giresun Milletvekili Aydın, İlçe Ziyaretlerini Sürdürdü
AK Parti Giresun Milletvekili Kadir Aydın, Görele, Doğankent ve Keşap ilçelerini ziyaret etti.
Gül'den Erdoğan'a 'Hayırlı Olsun' Telefonu ONBİRİNCİ Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün, 31 Mart Mahalli İdareler Yerel Seçimleri'nden 1 gün sonra, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı telefonla a..
MHP Genel Başkan Yardımcısı Yıldırım: "Yaptığım Açıklamalar Çarpıtıldı" Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Milletvekili Yaşar Yıldırım, dün akşam bir televizyo..
Hdp'nin Khk'lı Belediye Başkanı Adaylarının Yerine Seçimi İkinci Bitiren Belediye Başkan Adaylarına... HDP'nin KHK'lı belediye başkanı adaylarının yerine seçimi ikinci bitiren belediye başkan..
Altınok ve Özden Hayırlı Olsun Ziyareti
Altınok ve Öz'den Hayırlı Olsun Ziyareti
AK Parti Erzurum Milletvekili Selami Altınok, beraberinde İl Başkanı Mehmet Emin Öz'le birlikte Çat Belediye Başkanı Melik Yaşar'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Gambiya Dışişleri Bakanı Mamadou Tangara ile İkili ve Heyetlerarası Görüştü DIŞİŞLERİ Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Türkiye'nin Afrika'da 42 büyükelçiliğinin bulunduğunu belirterek, "Afrika'da hed..
Bakan Çavuşoğlu: Afrika ile İlişkilerimizi Geliştirmek İstiyoruz
Bakan Çavuşoğlu: Afrika ile İlişkilerimizi Geliştirmek İstiyoruz
DIŞİŞLERİ Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Türkiye'nin Afrika'da 42 büyükelçiliğinin bulunduğunu belirterek, "Afrika'da hedef, bu sayıyı 50 elçiliğe çıkarmak ve her ülkede büyükelçilik açmak.
Başkan Çerçi AK Parti Yunusemre Teşkilatını Ağırladı
Başkan Çerçi AK Parti Yunusemre Teşkilatını Ağırladı
AK Parti Yunusemre İlçe Başkanı Fatih Katıöz ve yönetimi, Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi'yi ziyaret ederek yeni dönemde başarılarının devamını diledi.
» 1 2 3