16 Nisan 2019 Salı Günü Haberleri

16 Nisan 2019 Salı Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Hafter Libya'da Terör Estiriyor" Katar Dışişleri Basın Ofisi Müdürü Ahmed bin Said er-Rumeyhi, General Halife Hafter ve Katar'a abluka uygulayan ülkeleri "Libya'da terör estirmekle" suçladı.
Kuzey Makedonya'da Türkçe Televizyon Programı 50 Yaşında Kuzey Makedonya'da Makedonya Radyo Televizyon Kurumunun (MRT) Türkçe televizyon programının 50. yıl dönümü kutlandı.
Yavuz, Canlı Yayında Soruları Yanıtladı AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, "Bir el, bir kısım eller seçimden önce başlayarak, sandık başkanları üzerinden bir operasyon yürüttül..
Yemen Meclisinden 4 Yıl Sonra Bütçe Onayı Yemen'de iç savaşın patlak verdiği 2015'ten bu yana ilk kez düzenlenen olağanüstü meclis oturumunda 2019 bütçesi onaylandı.
Yavuz, Canlı Yayında Soruları Yanıtladı AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, seçim tartışmalarına ilişkin, "Elimizi nereye atsak, onlarca kanunsuzluk örneği görüyoruz.
Pentagon'dan Akar-Shanahan Görüşmesine İlişkin Açıklama ABD Savunma Bakanlığı (Pentagon) Sözcüsü Charles E. Summers, Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar ile ABD Savunma Bakan Vekili Patrick Shan..
Foseptik Çukuruna Düşen 2 Çocuk Öldü
Foseptik Çukuruna Düşen 2 Çocuk Öldü
Kahramanmaraş'ta inşaat alanı çevresinde oynarken foseptik çukuruna düşen 2 çocuk hayatını kaybetti.
Kahramanmaraş'ta Fosseptik Çukuruna Düşen 2 Çocuk Öldü Ömer KOÇ/KAHRAMANMARAŞ, (DA)- KAHRAMANMARAŞ'ta su dolu fosseptik çukuruna düşen Musa Cantürk (12) ve Ahmet Dağ (11) hayatını kaybetti.
Ek Bilgilerle) Alperen Ocakları Vakfı İstanbul Eski İl Başkanına 1 Yıl Hapis Cezası KARAKÖY'deki Neve Şalom Musevi Sinagogu'na 20 Temmuz 2017'de düzenlenen protesto eyleminde, sinagogun kapıs..
Mudurnu'da Kaçak Kazı Operasyonu: 5 Tutuklama (2) KOM ŞUBE MÜDÜRÜ VE ALBAY İLE 3 KİŞİ TUTUKLANDIBolu'nun Mudurnu ilçesinde jandarmanın düzenlediği define operasyonunda tutuklanan 5 kişi arası..
Kerem Ali Sürekli AK Parti İl Başkanı Olarak Atandı
Kerem Ali Sürekli AK Parti İl Başkanı Olarak Atandı
AK Parti İzmir İl Başkanı belli oldu.
Uber Esnafından Ankara Çıkarması
Uber Esnafından Ankara Çıkarması
İstanbul'dan "Halk Uber İstiyor" sloganıyla yolan çıkan UBER sürücüleri, sorunlarını dile getirmek ve çözümleri için Ankara'ya konvoyla gelmek istedi.
Ek Bilgilerle) Alperen Ocakları Vakfı İstanbul Eski İl Başkanına 1 Yıl Hapis Cezası -Alperen Ocakları İstanbul İl Başkanlığı: 27 Ekim 2018 tarihinde görevden alınan Kürşat Mican'ın, vakfımız ..
Türkiyede yılın otomobili belli oldu
Türkiye'de yılın otomobili belli oldu
OGD tarafından bu yıl 4'üncüsü düzenlenen "Türkiye'de Yılın Otomobili" yarışmasının birincisi hibrit versiyonu ile birlikte Türkiye'de üretilen Toyota Corolla oldu.
Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu: 'Muhammedsiz İslam Olmaz'
Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu: "Muhammed'siz İslam Olmaz"
Kredi ve Yurtlar Kurumu (KYK) Çınaraltı Gençlik Söyleşileri programları çerçevesinde Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünün davetlisi olarak Muş'a gelen YÖK Üyesi ve Gaziantep İslam Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Rektörü Prof....
Dha Dış - Bakan Akar, ABD Savunma Bakanı Vekili Shanahan ile Görüştü Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, ABD'de sürdürdüğü temaslar çerçevesinde ABD Savunma Bakanı Vekili Patrick M. Shanahan il..
Bakan Akar, ABD Savunma Bakanı Vekili Shanahan ile Görüştü
Bakan Akar, ABD Savunma Bakanı Vekili Shanahan ile Görüştü
Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, ABD'de sürdürdüğü temaslar çerçevesinde ABD Savunma Bakanı Vekili Patrick M. Shanahan ile görüştü.
Bursadaki Feci Kazada Ölü Sayısı 3e Yükseldi
Bursa'daki Feci Kazada Ölü Sayısı 3'e Yükseldi
BURSA (İHA) – Bursa'nın Orhaneli ilçesi Nalınlar Kavşağı'nda meydana gelen feci kazada ölü sayısı 3'e yükseldi.
Adanada Yol Kenarında Eyp Ele Geçirildi
Adana'da Yol Kenarında Eyp Ele Geçirildi
ADANA'da yol kenarında evin duvarının dibine bırakılmış el yapımı patlayıcı (EYP) ele geçirildi.
Cezayir'de Yeni Anayasa Konseyi Başkanı Belli Oldu Cezayir'in geçici Cumhurbaşkanı Abdulkadir bin Salih, istifa eden Tayyib Bilayz'in yerine Anayasa Konseyi Başkanlığına Kemal Feniş'i getirdi..
Yılın Otomobili Toyota Corolla Seçildi Otomotiv Gazetecileri Derneği'nce (OGD) bu yıl 4'üncüsü düzenlenen "Türkiye'de Yılın Otomobili" yarışmasının birincisi hibrit versiyonu ile birlikte Tür..
Didimde 51 Kaçak Göçmen Yakalandı
Didim'de 51 Kaçak Göçmen Yakalandı
Didim'den yasa dışı yollarla Yunan adalarına kaçmaya çalışan 17'si çocuk, 17'si kadın toplam 51 kaçak göçmen yakalandı.
» 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10