16 Nisan 2019 Salı Günü Dünya Haberleri

16 Nisan 2019 Salı Günü Dünya Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Bakan Akar, ABD Savunma Bakanı Vekili Shanahan ile Görüştü
Bakan Akar, ABD Savunma Bakanı Vekili Shanahan ile Görüştü
Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, ABD'de sürdürdüğü temaslar çerçevesinde ABD Savunma Bakanı Vekili Patrick M. Shanahan ile görüştü.
Köln Katedrali Baş Mimarı Fuessenich: Notre Dame Katedrali'nin Tamiri İçin Yıllara İhtiyacımız Var NOTRE Dame Katedrali'nde çıkan yangınla ilgili değerlendirmelerde bulunan Köln Katedrali'nin..
Irak'ta Sel: Binlerce Kişi Tahliye Edildi (2) – Irak'ta haftalar süren yoğun yağışlar sebebiyle birçok şehirde rezervuar ve barajlardaki su seviyeleri yükseldi.
Irak'ta Sel: Binlerce Kişi Tahliye Edildi – Haftalar süren yoğun yağışlar sebebiyle rezervuarlar ve barajlardaki sular yükseldi.
Notre-Dame Katedrali Yangınında Paris Savcılığı Kundaklamaya Dair Delil Bulamadı Fransa'nın başkenti Paris'te Notre Dame Katedrali'nde büyük bir yangın çıktı. Avrupa'da en çok ziyaret edilen ..
Yeni Ekonomi Programı'nda Yer Alan Kıdem Tazminatı Düzenlemesi Kimi Nasıl Etkileyecek? Geçen hafta Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak tarafından açıklanan “Yeni Ekonomi Programı Yapısal D..
Video | Notre Dame Yangınında Kulenin Yıkılma Anı Video | Notre Dame yangınında kulenin yıkılma anı
Putin'i Aşağılayan Görsel' Nedeniyle Rus Haber Sitesine Erişim Engeli Rusya'da yerel bir haber sitesinin erişimine devlet başkanı Vladmir Putin'e hakaret ettiği ileri sürülen bir grafiti çizi..
Putin'in Mal Varlığı Açıklandı: Yıllık Kazancı Geçen Yıl Yüzde 50 Azaldı Resmi olmayan pek çok kaynağın iddiasına göre Rusya devlet başkanı Vladimir Putin dünyanın en zengin liderlerinden bir..
Maltepe'de Oy Sayımı Devam Ediyor, Kırıkkale Keskin'de Mazbata İptal Edildi YSK'nin Maltepe'de tüm sayımların iptali kararının kalması sonrası sayımlar devam ediyor. Kırıkkale'nin Keskin il..
AK Parti İstanbul'da Seçiminin İptali ve Yenilenmesi İçin Ysk'ya Başvurdu AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçiminin iptali ve yenilenm..
Taliban Barış Görüşmelerine İlk Kez Kadın Delege Gönderecek Bu ay Katar'da gerçekleşecek olan Afganistan barış görüşmelerinde Taliban heyeti içerisinde ilk kez bir kadın delege yer alacak. Ka..
Unileverin Üst Düzey Yöneticisi Daülü Öğrencilerle Buluştu
Unilever'in Üst Düzey Yöneticisi Daü'lü Öğrencilerle Buluştu
Doğu Akdeniz Üniversitesi (DAÜ), Sağlık Bilimleri Fakültesi iş birliği kapsamında Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'ne (KKTC) gelen Unilever Türkiye, Kuzey Afrika, Ortadoğu, Rusya, Ukrayna ve Belarus Beslenme ve Sağlık...
Steinmeier: Almanya Olarak Kalbimiz Fransız Dostlarımızla Almanya Cumhurbaşkanı Walter Steinmeier, Notre Dame katedralinde çıkan yangınla ilgili Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron'a ve Fran..
Pakistan'da Teröristlerin Sığındığı Bina Havaya Uçuruldu – Pakistan'da terör gruplarına yönelik düzenlenen operasyon sırasında 5 terörist bir binaya sığındı.
Maitik: Türk Hükümetinden Büyük Destek Görüyoruz Libya Devlet Başkanlığı Konseyi Başkan Yardımcısı Ahmed Ömer Maitik, Türk hükümetinden büyük destek gördüklerini söyledi.
» 1 2