15 Nisan 2019 Pazartesi Günü Ekonomi Haberleri

15 Nisan 2019 Pazartesi Günü Ekonomi Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Dünyadan Fransaya destek
Dünyadan Fransa'ya destek
Fransa'nın başkenti Paris'te tarihi Notre Dame Katedrali'nde çıkan yangına ilişkin, ülkeler destek mesajları gönderdi.
Avrupa borsaları günü yükselişle kapattı
Avrupa borsaları günü yükselişle kapattı
Avrupa borsaları haftanın ilk işlem gününü yükselişle tamamladı.
On Numara Çekildi (2) On Numara oyununun bu haftaki çekilişinde 10 bilen 12 kişi, 28 bin 127 lira 25'er kuruş ikramiye kazandı.
On Numara Çekildi (1) On numara oyununun 871'inci hafta çekilişi yapıldı.
Notre Dame Katedralinde yangın çıktı
Notre Dame Katedrali'nde yangın çıktı
Fransa'nın başkenti Paris'te Notre Dame Katedrali'nde yangın çıktı.
Avrupa Borsaları Haftanın İlk İşlem Gününü Yükselişle Kapattı Avrupa borsaları haftanın ilk işlem gününü yükselişle tamamladı.
Nobel İlaç, Ngn ile Birlikte Hangi Projelere İmza Attı? Nobel İlaç Bilgi Teknolojileri Operasyon Müdürü Tülin Şendemir, Wise TV'ye açıklamalarda bulundu.
İmar Barışından Faydalanıp Kat Mülkiyetine Nasıl Geçilir? Doğan Hukuk Bürosu İmar Hukuku Avukatı Av. Orhan Doğan, Wise TV'ye açıklamalarda bulundu.
Yapı Kayıt Belgesi Başvurusu Nasıl Yapılır? Doğan Hukuk Bürosu İmar Hukuku Avukatı Av. Orhan Doğan, Wise TV'ye açıklamalarda bulundu.
İmar Barışı İçin Neden Doğan Hukuk Bürosu Tercih Edilmeli? Doğan Hukuk Bürosu İmar Hukuku Avukatı Av. Orhan Doğan, Wise TV'ye açıklamalarda bulundu.
İmar Barışından Faydalanırken Yaşanabilecek Olası Hukuki Sorunlar Nelerdir? Doğan Hukuk Bürosu İmar Hukuku Avukatı Av. Orhan Doğan, Wise TV'ye açıklamalarda bulundu.
İmar Barışı Başvurularını Kişiler Kendileri Yapabilirler Mi? Doğan Hukuk Bürosu İmar Hukuku Avukatı Av. Orhan Doğan, Wise TV'ye açıklamalarda bulundu.
İmar Barışı Hakkında En Çok Merak Edilen Sorular Doğan Hukuk Bürosu İmar Hukuku Avukatı Av. Orhan Doğan, Wise TV'ye açıklamalarda bulundu.
Kat Mülkiyeti Nasıl Alınır? Doğan Hukuk Bürosu İmar Hukuku Avukatı Av. Orhan Doğan, Wise TV'ye açıklamalarda bulundu.
İmar Barışının Avantajları Nelerdir? Doğan Hukuk Bürosu İmar Hukuku Avukatı Av. Orhan Doğan, Wise TV'ye açıklamalarda bulundu.
İmar Barışı Nedir? Doğan Hukuk Bürosu İmar Hukuku Avukatı Av. Orhan Doğan, Wise TV'ye açıklamalarda bulundu.
'ABDnin yaptırım dilini kullanması geri teper'
"ABD'nin yaptırım dilini kullanması geri teper"
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın, ABD'nin Türkiye konusunda yaptırım dilini kullanmasının geri tepeceğine işaret ederek, "ABD'nin Türkiye'yi kaybetmeyi göze alabileceğine inanmıyorum.
İstanbul 2019da 15,5 milyon turist bekliyor
İstanbul 2019'da 15,5 milyon turist bekliyor
İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, "İstanbul'da 2019 turizm hedefimiz 15,5 milyondur" dedi.
ABDden güvenli bölge açıklaması
ABD'den 'güvenli bölge' açıklaması
ABD'nin Suriye Özel Temsilcisi Jeffrey, "Türkiye ile YPG'nin olmayacağı bir güvenli bölge konusunda da çalışıyoruz.
Borsada Günlük İşlemler (1) Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yıl başına göre değişim oranları şöyle: Hisseler.
Borsada Günlük İşlemler (2) Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yıl başına göre değişim oranları şöyle: Hisseler.
Borsada Endekslerin Değişimi Borsa İstanbul'da hesaplanan sektör endekslerinin bugünkü kapanış ile günlük değişim oranları şöyle: Sektör Endeksleri Son Kapanış Günlük Değişim BIST KOBİ S..
Borsada Şehir Endekslerinin Değişimi Borsa İstanbul'da hesaplanan şehir endekslerinin, bugünkü kapanışları ile günlük değişim oranları şöyle: Şehir Endeksleri Son Kapanış Günlük Değişim ..
Borsada İşlem Hacmi Sıralaması Borsa İstanbul'da, BIST 100 endeksi içinde işlem gören hisse senetleri arasında günlük işlem hacmine göre ilk 20 hisse senedi ve günlük işlem hacimleri şöyle: ..
Borsada En Çok Değer Kazanan Hisseler Borsa İstanbul'da, bugün BIST 100 endeksi içinde en çok değer kazanan 20 hisse senedinin son ve önceki kapanış fiyatları ile günlük değişim oranları şöyl..
Borsada En Çok Değer Kaybeden Hisseler Borsa İstanbul'da, bugün BIST 100 endeksi içinde en çok değer kaybeden 20 hisse senedinin son ve önceki kapanış fiyatları ile günlük değişim oranları şö..
Borsa Şirketlerinin Piyasa Değeri Borsa İstanbul'da işlem gören şirketlerin toplam piyasa değeri, gün sonu itibarıyla yaklaşık 831 milyar lira olarak hesaplandı.
Prof. Dr. Abalı: Ülkemizde Yıllık 1 Milyon 200 Bin Ton Bor Madeni Üretiyoruz MANİSA Celal Bayar Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Kimya Bölümü öğretim üyesi Prof. Dr. Yüksel Abalı, "Ülkemiz..
Benzin ve Motorinde Zam Fiyatlara Yansıtılmadı Benzin de 22, motorinde 18 kuruşluk zam ÖTV'den karşılanarak pompa fiyatlarına yansıtılmadı.
Borsa Günü Düşüşle Tamamladı
Borsa Günü Düşüşle Tamamladı
Borsa, günü yüzde 0,82'lik düşüşle tamamladı.
Borsa haftanın ilk gününü düşüşle kapattı
Borsa haftanın ilk gününü düşüşle kapattı
Borsa, haftanın ilk işlem gününde yüzde 0,82 değer kaybederek 95.191,67 puana geriledi.
Borsa Günü Düşüşle Tamamladı Borsa İstanbul'da BIST 100 endeksi, günü yüzde 0,82 değer kaybıyla 95.191,67 puandan tamamladı.
Piyasalarda Gün Sonu Borsa İstanbul'da BIST 100 endeksi, 785,15 puan azalışla 95.191,67 puandan kapandı.
Piyasalar – Bist100 Yüzde 0.82 Düştü, Dolar 5.81 Lirada – Güne yüzde 0.23 düşüşle 95 bin 760 puanda başlayan Borsa İstanbul Endeksi (BİST100), gün içinde en düşük 95 bin 204 puanı ve en yükse..
Askeri Geçiş Konseyinden sivil hükümet taahhüdü
Askeri Geçiş Konseyi'nden 'sivil hükümet' taahhüdü
Sudan Askeri Geçiş Konseyi üyelerinden Celaleddin eş-Şeyh et-Tayyib, yönetimi sivil bir hükümete devredecekleri taahhüdünde bulundu.
Uşak Ticaret Borsası Uşak Ticaret Borsasında (UTB), makarnalık buğdayın kilogramı ortalama 1,30-1,35 liradan işlem gördü.
Emtia Piyasaları – Petrol Fiyatları Rusya'nın Üretim Artırma İhtimaliyle Düştü – Petrol fiyatları küresel stoklar ile ilgili karışık işaretler ve Rusya'nın Petrol İhraç Eden Ülkeler Örgütü'nü..
Geleceğin Tekstil Mühendislerine Müjde
Geleceğin Tekstil Mühendislerine Müjde
Ege İhracatçı Birliklerinde (EİB) düzenlenen Ege Tekstil ve Ham maddeleri İhracatçı Birliği 2018 yılı olağan mali genel kurul toplantısında konuşan EİB Koordinatör Başkanı Jak Eskinazi, "Tekstil mühendislerine...
Akar: Tehditler müttefiklik ruhuna aykırı
Akar: Tehditler müttefiklik ruhuna aykırı
Milli Savunma Bakanı Akar, ABD ile yaşanan S-400 krizine ilişkin, "Tehditler, müttefiklik ruhuna da aykırı." dedi.
2019da 600 Araç Tasarlayacağız'
2019'da 600 Araç Tasarlayacağız"
VIP araç tasarımı yapan Ertex, 2019 yılı ilk çeyrek sonuçlarını açıkladı.
Hektaş Antalyalı Çiftçilere Akıllı Tarım Uygulamalarını Anlatacak
Hektaş Antalyalı Çiftçilere Akıllı Tarım Uygulamalarını Anlatacak
Hektaş, Akıllı Tarım Köylerde projesi kapsamında Antalya'da çiftçilerle bir araya gelecek.
Rosatom: Akkuyu hisselerini satmaya hazırız
Rosatom: Akkuyu hisselerini satmaya hazırız
Rosatom Başkanı Aleksey Lihaçev "Akkuyu NGS'nin yüzde 49'luk hissesinin tamamını satmaya hazırız. Türkiye'den hem özel hem devlet şirketleriyle görüşüyoruz.
Bursa ile Almanya Arasında Yeni Ticaret Köprüleri Kuruluyor
Bursa ile Almanya Arasında Yeni Ticaret Köprüleri Kuruluyor
Türk-Alman Ticaret Günleri'nin 17.'si Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) ev sahipliğinde gerçekleştirildi.
» 1 2 3 4 5 6