14 Nisan 2019 Pazar Günü Kültür-Sanat Haberleri

14 Nisan 2019 Pazar Günü Kültür-Sanat Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Klasik Müziğin Genç İsimleri Mersinde
Klasik Müziğin Genç İsimleri Mersin'de
Bu yıl, 18'incisi düzenlenen Mersin Uluslararası Müzik Festivali kapsamında, Güher-Süher Pekinel kardeşlerin "Dünya Sahnelerinde Genç Müzisyenler" projesinde yer alan sanatçılar konser verdi.
Kapı" Filminin İsveç Galası Yapıldı Başrollerini Kadir İnanır ve Vahide Perçin'in paylaştığı "Kapı" filminin galası İsveç'in başkenti Stockholm'de gerçekleştirildi.
Aydın'da "Fotoğraf Maratonu" Yarışmasının Ödülleri Sahiplerini Buldu Aydın Valiliği tarafından düzenlenen "Fotoğraf Maratonu" yarışmasının ödül töreninde sunum yapan foto muhabiri ve gazeteci..
41. Uluslararası 23 Nisan Çocuk Şenliği
41. Uluslararası 23 Nisan Çocuk Şenliği
TRT tarafından gerçekleştirilen 41. Uluslararası 23 Nisan Çocuk Şenliği, 40 ülkenin çocuklarının katılımıyla Samsun'da yapılıyor.
Konya'da Kelebek Yoğunluğu Konya'da kent merkezinde koloniler halinde uçuşan yüz binlerce kelebek, güzel görüntüler oluşturdu.
Volkan Konak, Bursa'da Sahneye Çıktı BURSA'da sahneye çıkan Türk Halk Müziği sanatçısı Volkan Konak, hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı.
İzmir Kitap Fuarı'na Son Gününde Yoğun İlgi İZMİR'de birçok yayınevi ve sivil toplum kuruluşunun katılımıyla bu yıl 24'üncüsü 6 Nisan'da düzenlenen İzmir Kitap Fuarı, son gününde de yoğun ilg..
İzmir Kitap Fuarına Son Gününde Yoğun İlgi
İzmir Kitap Fuarı'na Son Gününde Yoğun İlgi
İZMİR'de birçok yayınevi ve sivil toplum kuruluşunun katılımıyla bu yıl 24'üncüsü 6 Nisan'da düzenlenen İzmir Kitap Fuarı, son gününde de yoğun ilgi gördü.
Volkan Konak, Bursada Sahneye Çıktı
Volkan Konak, Bursa'da Sahneye Çıktı
BURSA'da sahneye çıkan Türk Halk Müziği sanatçısı Volkan Konak, hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı.
2. Uluslararası Gaziantep Opera ve Bale Festivali Başlıyor Kültür ve Turizm Bakanlığı Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürlüğünce (DOB) düzenlenen 2. Uluslararası Gaziantep Opera ve Bale Festiv..
Öğrencilerin Eğlenceli Korosu 'Kuklapella'
Öğrencilerin Eğlenceli Korosu "Kuklapella"
İnönü Üniversitesi Müzik Öğretmenliği Programı öğrencileri tarafından koro müziğini her yaştan kişiye tanıtmak amacıyla kuklalardan oluşturulan ve "Kuklapella" adı verilen koro, ilk konserine hazırlanıyor.
Mozartın 'Don Giovanni' Operası Bursada Sahnelendi
Mozart'ın "Don Giovanni" Operası Bursa'da Sahnelendi
Bursa'da, ünlü besteci Wolfgang Amadeus Mozart'ın "Don Giovanni " operası sahnelendi.