13 Nisan 2019 Cumartesi Günü Politika Haberleri

13 Nisan 2019 Cumartesi Günü Politika Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Erbakan: 'Hocamızı, Siyasete Alet Etmeye Kalkanların Elinden Kurtarmanın Vakti Gelmiştir'
Erbakan: "Hocamızı, Siyasete Alet Etmeye Kalkanların Elinden Kurtarmanın Vakti Gelmiştir"
Milli Görüş'ün siyasi alanda hakkıyla temsil etmenin vakti geldiğine vurgu yapan Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, "Artık milli görüşü ve Erbakan Hocamızı, siyasete alet etmeye kalkanların elinden...
Antalya Büyükşehir Belediye Meclisi Seçimlerden Sonra İlk Kez Toplandı
Antalya Büyükşehir Belediye Meclisi Seçimlerden Sonra İlk Kez Toplandı
Antalya Büyükşehir Belediye Meclisi, Muhittin Böcek başkanlığındaki ilk toplantısını gerçekleştirdi.
Ysk'nin Kararına Herkesin Saygı Göstermesi Lazım" Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, "Yüksek Seçim Kurulunun (YSK) vereceği karar çok önemli. YSK'nin kararına herkesin ..
Kılıçdaroğlu'ndan Yazıcı'ya Taziye Telefonu CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı'yı telefonla arayarak, babasının vefatı dolayısıyla başsağlığı..
Trump'ın Eski Stratejistinden İtalyan Aşırı Sağcı Lidere: "Papa'yı Düşman Olarak Göster" İtalya'da sağ kanada yakın haber kaynakları, ABD Başkanı Donald Trump'ın eski baş stratejisti Steve Ba..
Ankara Büyükşehir Belediye Meclisi Toplantısı Ankara Büyükşehir Belediye Meclisinin 31 Mart'taki seçimlerin ardından bugün gerçekleştirilen ilk toplantısında, AK Parti ve MHP gruplarının "bel..
AK Partili Özkandan Bir Günde 4 İlçeye Ziyaret
AK Parti'li Özkan'dan Bir Günde 4 İlçeye Ziyaret
AK Parti Manisa Milletvekili Mehmet Ali Özkan, bir gün içerisinde Gölmarmara, Ahmetli, Turgutlu ve Yunusemre ilçelerini ziyaret etti.
Honaz'da Seçimin Yenilenmesi Kararı Yüksek Seçim Kurulu'nun (YSK) seçimlerin 2 Haziran'da yenilenmesine karar verdiği Denizli'nin Honaz ilçesinde AK Parti'li belediye başkan adayı Turgut Deve..
MHP Seçim Sonuçlarını Değerlendirdi MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin başkanlığında Merkez Yönetim Kurulu (MYK), Merkez Disiplin Kurulu (MDK) ve milletvekillerinin katılımıyla seçim sonuçl..
Bursa Büyükşehir Belediyesinde Başkan Vekilleri ve Komisyon Üyeleri Belli Oldu
Bursa Büyükşehir Belediyesi'nde Başkan Vekilleri ve Komisyon Üyeleri Belli Oldu
Bursa Büyükşehir Belediye Başkan vekilleri ile 11 ihtisas komisyonu ile encümen üyeleri belli oldu.
CHP'li Öztrak: Yeniden Seçim ile Ülkenin Ufkunu Karartmayın CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak, İstanbul'da seçim sonuçlarına ilişkin itiraz süreciyle ilgili Yüksek Seçi..
Hdp'den Ysk'ya İtiraz HDP, Yüksek Seçim Kurulu (YSK) olağan itiraz sona erdikten sonra HDP'nin seçimi kazandığı yerlerde bulunan belediye başkanlarının mazbatalarının verilmemesi kararına kar..
MHP Muğla İl Başkanı Korkmaz'dan İlçe Teşkilatına Ziyaret MHP Muğla İl Başkanı Mehmet Korkmaz, partisinin Bodrum İlçe Teşkilatı'nı ziyaret etti.
Fatih Erbakan: Diğer Muhalefet Partilerine Benzemeyiz YENİDEN efah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, "Bizler, diğer muhalefet partilerine benzemeyiz.
MHP Kampının İlk Gününde Seçim Sonuçlarını Değerlendirdi
MHP Kampının İlk Gününde Seçim Sonuçlarını Değerlendirdi
Milliyetçi Hareket Partisi'nin, Kızılcahamam'da düzenlediği kampın ilk oturumu sonlandı.
Ankara Büyükşehir Belediye Meclisi İlk Toplantısını Yaptı
Ankara Büyükşehir Belediye Meclisi İlk Toplantısını Yaptı
Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, "Benden, makamında oturan ve tek işi geleni gideni ağırlamak olan bir başkanlık göremeyeceksiniz.
CHP Sözcüsü Öztrak Gündemi Değerlendirdi Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak, "Sandıktan çıkan milletin iradesine, kanunlara ve kurallara göre İ..
Kuzey Kore Lideri Kim: "Abd Farklı Bir Tavırla Gelirse Yalnızca Trump ile Görüşmeye İlgi Duyuyorum" Kuzey Kore devlet medyası KCNA'da bugün yer alan haberde, Kuzey Kore Lideri Kim Jong Un'un ..
Ysk'da İtiraz Takviminde Olağan Süreç Sona Erdi Yüksek Seçim Kurulunun (YSK) itirazlara yönelik karar süresi takvimi saat 17.00 itibariyle sona erdi.
Msb: "Irak'ın Kuzeyi Zap, Avaşin-Basyan ve Hakurk Bölgelerine Düzenlenen Hava Harekâtları... MSB: "Irak'ın kuzeyi Zap, Avaşin-Basyan ve Hakurk bölgelerine düzenlenen hava harekatları neticesi..
Antalya'da NATO Pa Ortak Semineri NATO Irak Misyonu Komutanı Tümgeneral Dany Fortin, eğitim programlarını destekleyerek, taktiksel olarak DEAŞ'a karşı savunmada iyi bir noktaya gelmelerini sa..
Bakan Gül: Yskyı Aradığım Yalanını Reddediyorum
Bakan Gül: Ysk'yı Aradığım Yalanını Reddediyorum
ADALET Bakanı Abdulhamit Gül, "Adalet Bakanı olarak YSK'yı aradığım yalanını reddediyorum.
Yavaş: Meclis Üye Dağılımında Ağırlığın AK Partide Olması Beni Rahatsız Etmedi
Yavaş: Meclis Üye Dağılımında Ağırlığın AK Parti'de Olması Beni Rahatsız Etmedi
ANKARA Büyükşehir Belediye Başkanı CHP'li Mansur Yavaş, başkanlığında ilk kez toplanan Büyükşehir Belediye Meclisi toplantısında, "Meclis üye dağılımında ağırlığın AK Parti'de olması beni hiç rahatsız etmemiştir,...
Bahçeli: Organize Sandık Yolsuzluğu Tespit Edilirse Seçimin Yenilenmesi En Mantıklı Yoldur MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Eğer sonuçlar toplum vicdanında huzur bulmayacak bir anlayış için..
Ysk'yi Aradığım Yalanını Reddediyorum" Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, "Adalet Bakanı olarak YSK'yi aradığım yalanını reddediyorum.
Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek Açıklaması
Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek Açıklaması
Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, "Tayyip Erdoğansız bir hükümet kurmaya kalktığınızda o hükümet FETÖ, PKK, CHP, İYİ Parti hükümeti olur.
Perinçek İzmir'de Partilileriyle Buluştu VATAN Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, İzmir'de partilileri ile bir araya geldiVatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, İzmir'de düzenlenen daya..
İzmir'de İstifa Eden AK Parti İl Başkanı Şengül: İlçelerimizde Doğru Adaylarla Yola Çıktık İZMİR'de, 31 Mart yerel seçimlerinin ardından Bayındır ve Bergama ilçelerinin kazanılıp Torbalı, Öde..
MHP Kızılcahamamda Kampa Girdi
MHP Kızılcahamam'da Kampa Girdi
Milliyetçi Hareket Partisi'nin (MHP) düzenli olarak gerçekleştirdiği istişare kampı Kızılcahamam'da başladı.
Fatih Erbakan: Diğer Muhalefet Partilerine Benzemeyiz
YENİDEN efah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, "Bizler, diğer muhalefet partilerine benzemeyiz.
Fatih Erbakan Partisinin Diyarbakır İl Kongresine Katıldı
Fatih Erbakan Partisinin Diyarbakır İl Kongresine Katıldı
Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, Türkiye'nin 1994 yılı ruhuna ihtiyacı olduğunu ve 54. hükumetin o efsane hizmetlerinin yeniden ve daha fazlasıyla Yeniden Refah Partisi'nde olacağını söyledi.
İyi Parti Aydın Milletvekili Sezginden Fransız Parlamentere Sert Yanıt
İyi Parti Aydın Milletvekili Sezgin'den Fransız Parlamentere Sert Yanıt
İYİ Parti Aydın Milletvekili Aydın Sezgin, NATO Parlamenter Asamblesi toplantısında Türkiye'yi eleştiren Fransız parlamenter Sonia Krimi'yi eleştirerek, "Diğer Milletlere onur dersi vermeye kalkışmak Fransız...
Bakan Soylu'dan, CHP'li Muharrem Erkek Hakkında Suç Duyurusu İÇİŞLERİ Bakanı Süleyman Soylu, Yüksek Seçim Kurulu (YSK) üyelerini telefonla arayarak üzerlerinde baskı kurduğu iddiasını gündeme..
Bahçeli: Organize Sandık Yolsuzluğu Tespit Edilirse Seçimin Yenilenmesi En Mantıklı Yoldur
Bahçeli: Organize Sandık Yolsuzluğu Tespit Edilirse Seçimin Yenilenmesi En Mantıklı Yoldur
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Eğer sonuçlar toplum vicdanında huzur bulmayacak bir anlayış içinde gelişirse İstanbul'da seçimin tekrarı çözüm olarak düşünülebilecektir.
Kaşıkçı Cinayetinde Gerçekler Ortaya Çıkmalıdır" TBMM Dışişleri Komisyonu Başkanı Volkan Bozkır, Cemal Kaşıkçı cinayetine ilişkin, "Gerçekten bu cinayetin, nasıl koordine edildiği, nasıl kara..
Eski Bakan Eroğlundan Başkan Bozkurta Hayırlı Olsun Ziyareti
Eski Bakan Eroğlu'ndan Başkan Bozkurt'a Hayırlı Olsun Ziyareti
Eski Orman ve Su İşleri Bakanı Cumhurbaşkanı Özel Irak Temsilcisi AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu, güven tazeleyen Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Genç: 'Türkiyede Mevcut Belediye Başkanları Arasında Oyları Artıran İkinci Belediyeyiz'
Genç: "Türkiye'de Mevcut Belediye Başkanları Arasında Oyları Artıran İkinci Belediyeyiz"
Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç, AK Parti Ortahisar Gençlik Kolları, Ortahisar Kadın Kolları, mahalle başkanları ve AK Parti Ortahisar meclis üyelerine teşekkür yemeği verdi.
AK Parti Hatay Milletvekillerinden Payas Külliyesine Çıkarma
AK Parti Hatay Milletvekillerinden Payas Külliyesine Çıkarma
AK Parti Hatay Milletvekilleri Hacı Bayram Türkoğlu, Hüseyin Yayman, Abdülkadir Özel, Hüseyin Şanverdi, Sebahat Özgürsoy Çelik ve AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı İbrahim Güler ile birlikte Payas Sokullu Mehmet...
ABD Güvenlik Elitleri, Artık Körfez Ülkeleriyle Fazla İş Birliği Yapmak İstemiyor" Uluslararası Stratejik Çalışmalar Enstitüsünden Emile Hokayem, ABD güvenlik elitlerinin artık Körfez ülkeler..
Maviş: 'Sinopta 2004ten Bu Yana En Yüksek Belediye Sayısına Ulaştık'
Maviş: "Sinop'ta 2004'ten Bu Yana En Yüksek Belediye Sayısına Ulaştık"
AK Parti Sinop Milletvekili Nazım Maviş, Sinop'ta 8 ilçenin 7'sini AK Parti'nin kazandığını belirterek, "2004'ten bugüne kadar AK Parti olarak girdiğimiz yerel seçimlerde aldığımız en yüksek belediye sayısı oldu" dedi.
CHP İbb Başkan Adayı İmamoğlu, Beylikdüzünde Görevi Devretti
CHP İbb Başkan Adayı İmamoğlu, Beylikdüzü'nde Görevi Devretti
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ekrem İmamoğlu, Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık'a görevi devretti.
Bolu Valiliği: Vatandas¸larımızın Hakkının Yabancı Misafirlere Verildigˆi Soylemleri Doğru Değildir
Bolu Valiliği: Vatandas¸larımızın Hakkının Yabancı Misafirlere Verildigˆi Soylemleri Doğru Değildir
BOLU Valiliği, CHP'li Belediye Başkanı Tanju Özcan'ın 'yabancı uyruklu kişilere ayni ve nakdi yardım yapılmaması' konusundaki talimatının ardından yazılı açıklama yaptı.
İstanbul'da Seçimin Tekrarı Çözüm Olarak Düşünülebilecektir" MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Sonuçlar toplum vicdanında huzur bulmayacak bir anlayış içinde gelişirse İstanbul'da seçimin te..
» 1 2 3