10 Nisan 2019 Çarşamba Günü Politika Haberleri

10 Nisan 2019 Çarşamba Günü Politika Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Avrupa Liderleri, Brexit İçin Toplandı
Avrupa Liderleri, Brexit İçin Toplandı
Avrupa Birliği (AB) liderleri, İngiltere'nin Birlikten ayrılmasını görüşmek için Brüksel'de bir araya geldi.
Fahrettin Altun: "İtalya Parlamentosu'nun Tarihimizi Çarpıtma Çabasını Kınıyoruz" Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, İtalya'da hükümetin 1915 olaylarını sözde Ermeni soykırımı..
Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Altun, İtalya'yı Kınadı – CUMHURBAŞKANLIĞI İletişim Başkanı Fahrettin Altun, İtalya'da hükümetin 1915 olaylarını 'Sözde Ermeni soykırımı' olarak tanıması tal..
AK Parti 28. İstişare ve Değerlendirme Toplantısı İçin Kızılcahamam'da Toplanacak ADALET ve Kalkınma Partisi, 26-27-28 Nisan'da gerçekleştirilecek olan 28'inci İstişare ve Değerlendirme Topla..
Bakan Çavuşoğlu, Hollandalı Mevkidaşı ile Bir Araya Geldi
Bakan Çavuşoğlu, Hollandalı Mevkidaşı ile Bir Araya Geldi
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Hollandalı mevkidaşı Stef Blok ile bir araya geldi.
Irak'tan ABD'ye Devrim Muhafızları Tepkisi Irak Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Ahmet Sahhaf, ABD'nin İran Devrim Muhafızları'nı terör örgütü olarak tanımasına tepki göstererek, "Karar bölgenin i..
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Şampiyon Milli Sporcuları Tebrik Etti CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, Avrupa Halter Şampiyonası'nda erkekler 67 kiloda altın madalya kazanan Daniyar İsmayilov, Düny..
AK Parti Myk Toplantısı Sona Erdi Türkiye Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında düzenlenen AK Parti Merkez Yürütme Kurulu (MYK) toplantısı sona erdi.
Kozan Belediye Başkanı Sp'li Kazım Özgan Oldu - (Ek Görüntüyle) ADANA'nın Kozan ilçesinde, seçilme yeterliliğine sahip olmadığı gerekçesiyle MHP'li Nihat Atlı'nın belediye başkanlığının YSK t..
AK Parti Myk Toplantısı AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, "İstanbul seçimleri açısından sonuç berraklaşmamıştır, billurlaşmamıştır onun için bizim açımızdan bu olağanüstü itiraz yoluna başvurulaca..
AK Parti Myk Toplantısı AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, İtalya Parlamentosu'na, 1915 yılında yaşanan olaylarla ilgili gelen önergeyi şiddetle kınadıklarını bildirdi.
AK Parti Sözcüsü Çelik: "Başvurduğumuz Yollardan Hiçbirisi Bugün İcat Edilmiş Yollar Değildir" AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, "Arzumuz seçim sonuçlarının net bir şekilde billurlaşması ve sonuçl..
AK Parti Myk Toplantısı AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, "Sayın Cumhurbaşkanımız bütün birim başkanlarına, beldelerde, ilçelerde ve illerde vatandaşımızın bize verdiği mesajın tam olarak anlaşılm..
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay'ın Kabulü Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Kanada'nın Ankara Büyükelçisi Chris Cooter'i kabul etti.
Turgutlu'da CHP'li Akın Koltuğuna Oturdu MANİSA'nın Turgutlu ilçesinde 31 Mart'taki yerel seçimde Millet İttifakı'ndan belediye başkanı seçilen CHP'li Çetin Akın, görevi devralıp, koltuğuna o..
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kınık'ı Tebrik Etti Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türk Kızılay Genel Başkanlığına yeniden seçilen Kerem Kınık'ı tebrik etti.
Olağanüstü İtiraz Yoluna Başvurulacaktır" AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, İstanbul seçimlerine ilişkin, "Arzumuz, seçim sonuçlarının net bir şekilde billurlaşması ve sonuçların berrak bir şekild..
AK Parti Sözcüsü Çelik: "(Batıkent'te Köpeklerin Zehirlenmesi) Yeryüzünde Hayatı Paylaştığımız Bu... AK Parti Sözcüsü Çelik: "(Batıkent'te köpeklerin zehirlenmesi) Yeryüzünde hayatı paylaştığ..
AK Parti Sözcüsü Çelik: "(Erdoğan-Bahçeli Görüşmesi) Seçim Sonuçları Değerlendirildi, Seçim... AK Parti Sözcüsü Çelik: "(Erdoğan-Bahçeli görüşmesi) Seçim sonuçları değerlendirildi, seçim sonu..
AK Parti Sözcüsü Çelik: "(İtalyan Parlamentosu'na Verilen Önerge) Bu Meselede, Hiçbir Şekilde Bu... AK Parti Sözcüsü Çelik: "(İtalyan Parlamentosu'na verilen önerge) Bu meselede, hiçbir şekil..
Kozan Belediye Başkanlığı Saadet Partisi'ne Geçti Yüksek Seçim Kurulu (YSK), Adana'nın Kozan ilçesinde belediye başkanı seçildiğine ilişkin tutanak İl Seçim Kurulu tarafından iptal edilen MHP..
Ömer Çelik: "(İstanbul Seçimleri) Arzumuz Seçim Sonuçlarının Net Bir Şekilde Billurlaşması ve... Ömer Çelik: "(İstanbul seçimleri) Arzumuz seçim sonuçlarının net bir şekilde billurlaşması ve ..
Çelik: "(İstanbul Seçimleri) Başvurduğumuz Yollardan Hiçbirisi Bugün İcat Edilmiş Yollar Değildir. Çelik: "(İstanbul seçimleri) Başvurduğumuz yollardan hiçbirisi bugün icat edilmiş yollar değ..
AK Parti Sözcüsü Çelik: "İstanbul Seçimleri Açısından Sonuç Berraklaşmamıştır. AK Parti Sözcüsü Çelik: "İstanbul seçimleri açısından sonuç berraklaşmamıştır.
Çelik: "(Bolu) Siyasi Hayatımızda İlk Defa Bu Kadar Açık ve Aleni Bir Irkçılığın Bir Belediye... Çelik: "(Bolu) Siyasi hayatımızda ilk defa bu kadar açık ve aleni bir ırkçılığın bir belediye ..
AK Parti Sözcüsü Çelik: "Kendilerini, 'Ysk'ye Baskı Yapılıyor' Diyerek AK Parti'ye Attıkları Bu... AK Parti Sözcüsü Çelik: "Kendilerini, 'YSK'ye baskı yapılıyor' diyerek AK Parti'ye attıkları..
Çelik: "(Bolu) Bu Belediye Başkanı Kur'an-ı Kerim'i Öperek Göreve Başlıyor. Çelik: "(Bolu) Bu belediye başkanı Kur'an-ı Kerim'i öperek göreve başlıyor.
Sancaktepe Belediye Başkanı Şeyma Döğücü, İsmail Erdemden Görevi Devraldı
Sancaktepe Belediye Başkanı Şeyma Döğücü, İsmail Erdem'den Görevi Devraldı
Sancaktepe Belediye Başkanı seçilen Şeyma Döğücü, eski belediye başkanı İsmail Erdem'den başkanlık görevini devraldı.
AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, "Sosyal Medya Üzerinden Bazı Karanlık Tipler Yurt Dışından Provokasyon... AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, "Sosyal medya üzerinden bazı karanlık tipler yurt dışından ..
AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik: "Büyük Bir Seçmen Kitlesinin Olduğu İstanbul'da Seçimde Berraklık... AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik: "Büyük bir seçmen kitlesinin olduğu İstanbul'da seçimde berraklı..
Kozan Belediye Başkanı Spli Kazım Özgan Oldu
Kozan Belediye Başkanı Sp'li Kazım Özgan Oldu
ADANA'nın Kozan ilçesinde, seçilme yeterliliğine sahip olmadığı gerekçesiyle MHP'li Nihat Atlı'nın belediye başkanlığının YSK tarafından düşürülmesinin ardından yerel seçimde ikinci olan SP'nin adayı Kazım Özgan'a...
AK Parti Sözcüsü Çelik: "İtalya Parlamentosu'na 1915 Yılında Yaşanan Olaylarla İlgili Gelen... AK Parti Sözcüsü Çelik: "İtalya Parlamentosu'na 1915 yılında yaşanan olaylarla ilgili gelen öner..
AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik: "Ak Parti 28. İstişare ve Değerlendirme Toplantısı, 26-27-28 Nisan'da... AK Parti sözcüsü Ömer Çelik: "AK Parti 28. İstişare ve Değerlendirme Toplantısı, 26-27-28..
AK Parti Sözcüsü Çelik: "İsrail Seçimlerini Takip Ediyoruz. AK Parti Sözcüsü Çelik: "İsrail seçimlerini takip ediyoruz.
AK Parti Sözcüsü Çelik: "Sayın Cumhurbaşkanımız, Bütün Birim Başkanlarına, Beldelerde, İlçelerde ve... AK Parti Sözcüsü Çelik: "Sayın Cumhurbaşkanımız, bütün birim başkanlarına, beldelerde, i..
AK Parti Sözcüsü Çelik, AK Parti 28. İstişare ve Değerlendirme Toplantısı'nın 26-27-28 Nisan'da... AK Parti Sözcüsü Çelik, AK Parti 28. İstişare ve Değerlendirme Toplantısı'nın 26-27-28 Nisan..
AK Parti Sözcüsü Çelik, İtalya Parlamentosu'na 1915 Yılında Yaşanan Olaylarla İlgili Gelen Önergeyi... AK Parti Sözcüsü Çelik, İtalya Parlamentosu'na 1915 yılında yaşanan olaylarla ilgili gel..
KKTC Cumhurbaşkanı Akıncı: "Anastasiadis Saldırgan Açıklamalarda Bulunmaktadır" KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı, Rum Kesimi Lideri Nikos Anastasiadis'in çatışmacı bir üslupla gerçekle alaka..
MHPli Belediye Başkanı Mazbatasını Aldı
MHP'li Belediye Başkanı Mazbatasını Aldı
MHP'li Bölükyayla Belde Belediye Başkanı Gaffari Akkuş, mazbatasını alarak göreve başladı.
Kılıçdaroğlu, Karamollaoğlu'nu Ziyaret Etti CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "(Acaba biz İstanbul'daki büyükşehir belediye başkanlığı seçimlerini nasıl iptal ederiz) diye bir arayış için..
AK Parti Myk Toplandı AK Parti Merkez Yürütme Kurulu (MYK), Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında toplandı.
Kılıçdaroğlu: Ysk, Kararıyla Türkiyeyi ya Aydınlığa Çıkaracak ya Kaosa Sürükleyecek (3)
Kılıçdaroğlu: Ysk, Kararıyla Türkiye'yi ya Aydınlığa Çıkaracak ya Kaosa Sürükleyecek (3)
SAADET PARTİSİ'NE ZİYARETCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimleri'nde Malatya'nın Pötürge ilçesinde 2 kişinin ölümüyle sonuçlanan kavga nedeniyle Saadet Partisi Genel Başkanı Temel...
TBMM Başkanı Mustafa Şentop Açıklaması TBMM Başkanı Mustafa Şentop, "Bugün 300 bine yaklaşan kadrosuyla büyük ve disiplinli bir ordu görünümünde Polis Teşkilatı'nın özellikle terörle mücadele..
» 1 2 3 4