10 Nisan 2019 Çarşamba Günü Güncel Haberleri

10 Nisan 2019 Çarşamba Günü Güncel Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Gümüşhane Emniyet Müdür Yardımcısı Pehlivan Kalp Krizi Geçirdi
Gümüşhane Emniyet Müdür Yardımcısı Pehlivan Kalp Krizi Geçirdi
Kalp krizi geçiren Gümüşhane Emniyet Müdür Yardımcısı Bülent Pehlivan (48), hastanede tedavi altına alındı.
Trump'ın Riyad Büyükelçisi Adayına Senato'dan Onay ABD Senatosu, Başkan Donald Trump'ın uzun süredir boş olan ABD'nin Suudi Arabistan Büyükelçiliğine aday gösterdiği John Abizaid'i oy çokluğu..
Dha Dış – Süratli Kamyon, Çarptığı İtfaiye Aracını Devirdi – Rusya'da bir yangına müdahale için sirenlerini açarak ilerleyen itfaiye aracına, süratle ilerleyen bir kamyon çarptı.
Belediye Başkanı Zeki Çaylı : ' Heslere Değil Şeker Kanyonuna Yapılacak Hese Karşıyız'
Belediye Başkanı Zeki Çaylı : " Hes'lere Değil Şeker Kanyonuna Yapılacak Hes'e Karşıyız"
Yenice Belediye Başkanı Zeki Çaylı, yaptığı yazılı açıklamada, Hidro Elektrik Santrallerine karşı olmadıklarını, Şeker Kanyonuna yapılacak HES Projesine karşı olduklarını söyledi.
Sudan'da Bazı Hükümet Ortaklarından Yürüyüş Çağrısı Sudan'daki iktidar ortağı bazı ulusal diyalog partileri, hükümeti desteklemek için yarın yürüyüş düzenleme çağrısı yaptı.
Tgsp Güneydoğu Anadolu Bölgesi İstişare Toplantısı
Tgsp Güneydoğu Anadolu Bölgesi İstişare Toplantısı
Türkiye Gençlik STK'ları Platformu (TGSP) Güneydoğu Anadolu Bölgesi İstişare Toplantısı, Şanlıurfa'da yaklaşık 350 üyenin katılımıyla yapıldı.
Irak'taki İki Saldırıda 5 Sivil Öldü Irak'ın başkenti Bağdat ve ülkenin kuzeyindeki Kerkük'te düzenlenen saldırılarda 5 sivil yaşamını yitirdi.
Şırnakta Lise Öğrencilerinden Polislere Sürpriz Kutlama
Şırnak'ta Lise Öğrencilerinden Polislere Sürpriz Kutlama
Şırnak'ta okulda "kavga" ihbarına giden polis ekipleri, öğrenciler tarafından Türk bayrağı ve çiçeklerle karşılandı.
Tarihi Gerçekleri Yok Sayan, Yeni Husumet Tohumları Eken Bir Karar" Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, "İtalyan Parlamentosunun sözde soykırım kararı, tarihi gerçekleri yok sayan ve yeni..
Bir Tepki de İbrahim Kalından Geldi
Bir Tepki de İbrahim Kalın'dan Geldi
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, "İtalyan Parlamentosu'nun sözde soykırım kararı tarihi gerçekleri yok sayan ve yeni husumet tohumları eken bir karardır.
İbrahim Kalın: "Sözde Soykırım Kararı Tarihi Gerçekleri Yok Sayan, Husumet Tohumları Eken Bir... Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, "İtalyan Parlamentosu'nun sözde soykırım kararı tarihi..
Özbekistan, Türkiye ve Pakistan Arasında Ortak Askeri Tatbikat TAŞKENT (AA) – Özbekistan Silahlı Kuvvetleri, Türkiye ve Pakistan ile ortak askeri tatbikat yapacak.
Bakan Kasapoğlu, Taha Akgül'ü Kutladı Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Avrupa Güreş Şampiyonası'nda altın madalya alan Taha Akgül'ü tebrik etti.
Kadir İnanır'ın Başrolde Olduğu "Kapı" Filminin Galası Yapıldı - Fragman Midyatlı Süryani bir ailenin dramını konu alan başrolünde ünlü oyuncu Kadir İnanır ve Vahide Perçin'in yer aldığı "Kap..
Ukrayna, Rusya'nın Desteklediği Ayrılıkçıları Vurdu Ukrayna Ordusu, Rusya tarafından desteklenen ayrılıkçılara ait gözlem bölgelerini vurdu.
İspanyada Çalınan Motoryat, Muğlada Bulundu
İspanya'da Çalınan Motoryat, Muğla'da Bulundu
İSPANYA'nın Mallorca adasından çalınan lüks motoryat, Sahil Güvenlik ekiplerince Güllük Körfezi'nde bulundu.
ABD Kongresine Sözde "Ermeni Soykırımı" Tasarıları Sunuldu ABD Temsilciler Meclisi ve Senatosuna, 1915 olaylarının sözde "Ermeni soykırımı" olarak tanınmasına ilişkin birer karar tasarısı sun..
Emniyet Genel Müdürlüğünden "Şarjör" Açıklaması Emniyet Genel Müdürlüğünden, O¨zel Harekat Bas¸kanlıgˆı yerleşkesi içerisinde, go¨revli tu¨m personelin nöbet go¨revi ve egˆitim haricinde sila..
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın: İtalyan Parlamentosunun Sözde Soykırım Kararı Tarihi Gerçekleri Yok... Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın: İtalyan Parlamentosunun sözde soykırım kararı tarihi ger..
Ysk'nin Khk'li Belediye Başkan Adaylarıyla İlgili Kararı Yüksek Seçim Kurulunun (YSK), Kanun Hükmünde Kararname (KHK) ile ihraç edilen ve belediye başkanı seçilen adaylara mazbata verilmemesi..
İtalyan Parlamentosu'nun Tarihimizi Çarpıtma Girişimini Kınıyoruz" Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Prof. Dr. Fahrettin Altun, 1915 yılında yaşanan olayların "sözde Ermeni soykırımı" olarak ..
Türk Polis Teşkilatının 174. Kuruluş Yıl Dönümü
Türk Polis Teşkilatının 174. Kuruluş Yıl Dönümü
HATAY(AA) - Hatay Valisi Rahmi Doğan, "Biz, böyle iki asırlık teşkilatla övünüyoruz, gurur duyuyoruz ve bu teşkilatın başarısı için elimizden gelen her türlü gayreti gösteriyoruz.
İki Yıl Sonra Yine Aynı Engelli Kişiyi Gasp Etti
İki Yıl Sonra Yine Aynı Engelli Kişiyi Gasp Etti
MUĞLA'da, iddiaya göre zihinsel engelli Hamdi Dedeoğlu'nu (68) dövüp, yaşlılık maaşı gasp eden şüpheli Halit Kaban yakalandı.
Kadir İnanır'ın Başrolde Olduğu "Kapı" Filminin Galası Yapıldı Midyatlı Süryani bir ailenin dramını konu alan başrolünde ünlü oyuncu Kadir İnanır ve Vahide Perçin'in yer aldığı "Kapı" filmini..
İtalya Parlamentosunun Tarihimizi Çarpıtma Çabasını Kınıyoruz'
İtalya Parlamentosu'nun Tarihimizi Çarpıtma Çabasını Kınıyoruz"
Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, İtalya'da hükümetin 1915 olaylarını sözde Ermeni soykırımı olarak tanıması talebiyle parlamentoya bir önerge sunulmasını kınadı.
Pab'dan ABD'nin Golan Kararına Kınama Parlamentolararası Birliği (PAB), ABD'nin işgal altındaki Golan Tepeleri'nde "İsrail egemenliğini" tanıma kararını kınadı.
Suriyeli Anne ve Kızını Öldüren Şüpheli, Tutuklandı BURSA'nın Yıldırım ilçesinde iddiaya göre, Suriyeli Hayat Meşail (29) ve annesi Sabah Meşail'in (54) elleri ve ayaklarını iple bağlayıp öld..
Dha Yurt Bülteni -25 SURİYELİ ANNE VE KIZINI ÖLDÜREN ŞÜPHELİ, TUTUKLANDI BURSA'nın Yıldırım ilçesinde iddiaya göre, Suriyeli Hayat Meşail (29) ve annesi Sabah Meşail'in (54) elleri ve ayaklar..
Sivasta Cinayet
Sivas'ta Cinayet
Sivas'ta akrabası tarafından bıçaklanan kişi kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.
Fahrettin Altun: "İtalya Parlamentosu'nun Tarihimizi Çarpıtma ve Politize Etme Çabasını En Sert... Fahrettin Altun: "İtalya Parlamentosu'nun tarihimizi çarpıtma ve politize etme çabasını en s..
» 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10