10 Nisan 2019 Çarşamba Günü Ekonomi Haberleri

10 Nisan 2019 Çarşamba Günü Ekonomi Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Sayısal Loto Çekildi (2) Sayısal Loto oyununun 1208'inci çekilişinde 6 bilen çıkmayınca, 8 milyon 136 bin 832 lira devretti.
Şans Topu Çekildi (1) Şans Topu oyununun 930'uncu hafta çekilişi yapıldı.
Sayısal Loto Çekildi (1) Milli Piyango İdaresince düzenlenen Sayısal Loto oyununun 1208'inci hafta çekilişi yapıldı.
Fed tutanakları yayımlandı
Fed tutanakları yayımlandı
Fed'in 19-20 Mart tarihli toplantısının tutanaklarında riskler nedeniyle faizleri sabit tutmayı konusu vurgulandı.
Cezayirde seçim tarihi açıklandı
Cezayir'de seçim tarihi açıklandı
Cezayir geçici Cumhurbaşkanı Salih, cumhurbaşkanlığı seçimlerinin 4 Temmuz'da gerçekleştirileceğini açıkladı.
İmamoğlu: İstanbul’a zaman kaybettiriyorsunuz
İmamoğlu: İstanbul’a zaman kaybettiriyorsunuz
Ekrem İmamoğlu, "İstanbul'a zaman, Türkiye'ye itibar kaybettiriyorsunuz." dedi.
Et ve Süt Kurumundan et satış duyurusu
Et ve Süt Kurumundan et satış duyurusu
Et ve Süt Kurumu, firmalara yapılacak çeyrek karkas sığır eti satışında, kilogram fiyatı KDV hariç 28 lira olarak belirlendi.
Avrupa borsaları günü karışık seyirle kapattı
Avrupa borsaları günü karışık seyirle kapattı
Avrupa borsaları, günü karışık seyirle tamamladı.
Avrupa Borsaları Günü Karışık Seyirle Kapattı Avrupa borsaları, Avrupa Merkez Bankası'nın (ECB) politika faizini sabit tutma kararının etkisiyle günü karışık seyirle tamamladı.
Trumpın Müslüman ülkelere seyahat yasağına karşı adım
Trump'ın Müslüman ülkelere seyahat yasağına karşı adım
ABD Kongresinde Başkan Trump'ın imzaladığı Müslüman ülkelere uygulanan seyahat yasağının kaldırılmasını da içeren yasa tasarısı sunuldu.
AB Zirvesi Brexit gündemiyle toplandı
AB Zirvesi Brexit gündemiyle toplandı
AB devlet ve hükümet başkanları, Brexit gündemiyle Brüksel'de bir araya geldi.
Kozan Belediye Başkanlığı Saadet Partisine geçti
Kozan Belediye Başkanlığı Saadet Partisine geçti
YSK, MHP'li Nihat Atlı'nın yerine Saadet Partisinin adayı Kazım Özgan'ın başkan seçilmesine karar verdi.
Tüsiad: Her Türlü Desteği Vermeye Devam Edeceğiz – Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'ın "Yeni Ekonomi Programı Yapısal Dönüşüm Adımları 2019" kapsamında yaptığı açıklamalarla ilgili, Tür..
TÜSİAD: Reform Gündemine Odaklanmak Önceliğimiz
TÜSİAD: Reform Gündemine Odaklanmak Önceliğimiz
TÜSİAD, "Bugün açıklanmış olan yeni ekonomik reform paketinin ülkemizin sürdürülebilir büyüme hedefleri ve küresel rekabet gücü açısından olumlu sonuçlara vesile olmasını diliyoruz.
Kriptopara – Bitcoin 5,300 Dolara Yaklaştı – Kripto para birimleri projelerinin artarak devam ettiği açıklamalarının ardından Çarşamba günü piyasada etkili olan yukarı yönlü eğilimin ardından..
Yeni Ekonomi Programı"Nın Yankıları İzmir Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Işınsu Kestelli, Tarım Kredi Kooperatifi ortaklığıyla kurulacağı açıklanan Sera AŞ'nin, güncel teknolojilerin ..
Hedeflerin Başarısı İçin Her Türlü Desteği Vermeye Devam Edeceğiz" Türk Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği (TÜSİAD), dernek olarak, yapısal dönüşüm paketinde açıklanan hedeflerin başarısı i..
Borsada Günlük İşlemler (1) Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle: Hisseler.
Borsada Günlük İşlemler (2) Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle: Hisseler.
Borsada Şehir Endekslerinin Değişimi Borsa İstanbul'da hesaplanan şehir endekslerinin, bugünkü kapanışları ile günlük değişim oranları şöyle: Şehir Endeksleri Son Kapanış Günlük Değişim ..
Borsada Endekslerin Değişimi Borsa İstanbul'da hesaplanan sektör endekslerinin bugünkü kapanış ile günlük değişim oranları şöyle: Sektör Endeksleri Son Kapanış Günlük Değişim BIST KOBİ S..
Borsada İşlem Hacmi Sıralaması Borsa İstanbul'da, BIST 100 endeksi içinde işlem gören hisse senetleri arasında günlük işlem hacmine göre ilk 20 hisse senedi ve günlük işlem hacimleri şöyle: ..
Borsada En Çok Değer Kazanan Hisseler Borsa İstanbul'da, bugün BIST 100 endeksi içinde en çok değer kazanan 20 hisse senedinin son ve önceki kapanış fiyatları ile günlük değişim oranları şöyl..
Borsada En Çok Değer Kaybeden Hisseler Borsa İstanbul'da, bugün BIST 100 endeksi içinde en çok değer kaybeden 20 hisse senedinin son ve önceki kapanış fiyatları ile günlük değişim oranları şö..
Borsa Şirketlerinin Piyasa Değeri Borsa İstanbul'da işlem gören şirketlerin toplam piyasa değeri, gün sonu itibarıyla yaklaşık 842 milyar lira olarak hesaplandı.
Et ve Süt Kurumundan Et Satış Duyurusu Et ve Süt Kurumunca yarından itibaren Türkiye Yemek Sanayicileri Dernekleri Federasyonu (YESİDEF) üyesi yemek şirketleri ve şarküteri üretimi yapan kırm..
Kardemir'den Dijital Dönüşüm Projesi Karabük Demir ve Çelik Fabrikaları (KARDEMİR) Genel Müdürü Hüseyin Soykan, kurum olarak "KARDEMİR: 2023 Vizyonu" ismiyle dijital dönüşüm projesi başlattık..
Triko ve Hazır Giyim Sektör Toplantısı Yapıldı Gaziantep Sanayi Odası (GSO) ev sahipliğinde, triko ve hazır giyim sektör temsilcilerinin katılımıyla değerlendirme toplantısı yapıldı.
Borsa günü düşüşle tamamladı
Borsa günü düşüşle tamamladı
BIST 100 endeksi, önceki kapanışa göre 1.120,28 puan ve yüzde 1,14 azalarak 97.015,02 puana geriledi.
Borsa Günü Düşüşle Tamamladı Borsa İstanbul'da BIST 100 endeksi, günü yüzde 1,14 değer kaybıyla 97.015,02 puandan tamamladı.
Piyasalarda Gün Sonu Borsa İstanbul'da BIST 100 endeksi, 1.120,28 puan azalışla 97.015,02 puandan kapandı.
'Cumhurbaşkanımız mesajın anlaşılması talimatı vermiştir'
"Cumhurbaşkanımız mesajın anlaşılması talimatı vermiştir"
AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik açıklamalarda bulunuyor.
Ecb/draghi: Birleşik Krallık ile Ekonomik İlişkileri Olan Ülkeler Brexit'ten Daha Çok Etkilenecek – Avrupa Merkez Bankası (ECB) Başkanı Mario Draghi, Birleşik Krallık ile ekonomik ilişkileri ..
Borsa Günü Düşüşle Tamamladı
Borsa Günü Düşüşle Tamamladı
Borsa, günü yüzde 1,14'lük düşüşle tamamladı.
Altının Kilogramı 238 Bin Liraya Yükseldi Borsa İstanbul Kıymetli Madenler ve Kıymetli Taşlar Piyasası'nda (KMKTP) standart altının kilogramı 238 bin liraya yükseldi.
Adana Ticaret Borsası Adana Ticaret Borsasında Çukurova pamuğunun kilogramı 9,70-9,80 liradan satıldı.
Malatya'da Tarım ve Teknoloji Fuarı Açıldı Malatya'da 13. Doğu ve Güneydoğu Anadolu Tarım Teknolojileri, Makine, Hayvancılık ve Gıda Fuarı açıldı.
Tüsedad'tan Soğutulmuş Çiğ Süt Fiyat Açıklaması Tüm Süt, Et ve Damızlık Sığır Yetiştiricileri Derneği (TÜSEDAD), Ulusal Süt Konseyi'nin açıkladığı fiyatlar ile ilgili, "Arzu ettiğimiz 2,28 TL..
Piyasalar – Bist100 Son İşlemlerde Yüzde 1.09 Ekside, Dolar 5.69 Lirada – Günü yüzde 0.27 artışla 98 bin 404 puanda başlayan Borsa İstanbul Endeksi (BİST100), gün içinde en düşük 96 bin 912 p..
10. Tarım ve İnsan Fotoğraf Yarışması' Ödülleri
10. Tarım ve İnsan Fotoğraf Yarışması" Ödülleri
Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Akif Özkaldı, "Tarıma yapılan her yatırım toplumun her ferdine, vatan toprağının her karışına, ekonomiye, sosyal hayata, kültüre yapılan yatırım anlamına gelir." dedi.
Emtia Piyasaları – Petrol Fiyatları Varil Başına 71 Doları Aştı – Petrol fiyatları, Petrol İhraç Eden Ülkeler Örgütü'nün üretim kısıntıları ve ABD yaptırımları etkisiyle varil başına 71 dolar..
Manisa Ticaret Borsası Manisa Ticaret Borsası'nda 10 numara kalitedeki çekirdeksiz kuru üzümün kilogramı 12,15 liradan satıldı.
Yapısal Reform Adımları İhracatçıları Geleceğe Taşıyacak" İstanbul Kimyevi Maddeler ve Mamulleri İhracatçıları Birliği (İKMİB) Başkanı Adil Pelister, "Yeni Ekonomi Programı (YEP) kapsamında, ..
Ecb Faiz Oranlarını Sabit Tuttu – Avrupa Merkez Bankası (ECB) faiz oranlarını değiştirmedi.
Bölgenin En Büyük Tarım Fuarı Malatyada Açıldı
Bölgenin En Büyük Tarım Fuarı Malatya'da Açıldı
Bu yıl 13'üncüsü düzenlenen Doğu ve Güneydoğu Anadolu Tarım Teknolojileri Makine, Hayvancılık ve Gıda Fuarı Malatya'da açıldı.
» 1 2 3 4 5 6