10 Nisan 2019 Çarşamba Günü Dünya Haberleri

10 Nisan 2019 Çarşamba Günü Dünya Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Rusya: Ukrayna'nın Kerç Boğazı'ndaki İhlalleri Çatışmaya Yol Açabilir Rusya, Ukrayna gemilerinin Kerç Boğazı'ndan geçişinin, 'NATO'nun da dahil olacağı askeri çatışmaya yol açabileceği' uyarı..
Ünlü Şef Aşçı ve Tv Yıldızı Gordon Ramsay'den Brexit Yorumu: Ülkenin Adı Boşuna Büyük Britanya Değil Farklı kültürlerin buluştuğu kent Dubai'de dünyanın dört bir yanından lezzetleri deneyebil..
ABD'de Kafede Patlama... Çok Sayıda Yaralı Var ABD'de bir kafede patlama meydana geldi.
Kara Delik'ten İlk Fotoğraf Paylaşıldı – 'Kara Delik'ten ilk fotoğraf ABD Ulusal Bilim Vakfı (NSF) astrofizikçileri tarafından yayınlandı.
Kaşıkçı Ailesi: Babamızın Ölümüne Dair Bir Tazminat Almadık
Kaşıkçı Ailesi: Babamızın Ölümüne Dair Bir Tazminat Almadık
– Cemal Kaşıkçı'nın büyük oğlu Salih Kaşıkçı, ailesi adına Twitter üzerinden yaptığı açıklamada, babasının ölümüne dair Suudi Arabistan yetkililerinden herhangi bir tazminat almadıklarını belirtti.
Kara Delikten İlk Fotoğraf Paylaşıldı
Kara Delik'ten İlk Fotoğraf Paylaşıldı
– 'Kara Delik'ten ilk fotoğraf ABD Ulusal Bilim Vakfı (NSF) astrofizikçileri tarafından yayınlandı.
Almanya'da Taksicilerden "Uber" Protestosu Almanya'nın Köln, Düsseldorf, Dortmund ve Berlin gibi büyük kentlerinde, internet üzerinden ulaşım hizmeti veren 'Uber' gibi özel şirketlerin faaliy..
Tayland'da Rezidansta Yangın ? Tayland'da otel ve alışveriş merkezinin bulunduğu bir rezidansta çıkan yangında 1 kişi öldü, 2 kişi yaralandı.
Arnavutluk'ta Havalimanında Silahlı Soygun, Bir Soyguncu Öldürüldü Arnavutluk'ta Uluslararası Rahibe Teresa Havalimanı'nda bir grup silahlı soyguncu, kalkışa hazırlanan bir uçaktaki 2 buçuk m..
İran'da Askeri Helikopter Düştü: 1 Ölü İran ordusuna ait bir askeri helikopter, İran - Irak sınırına yakın bir bölgede düştü.
Sudan'daki El Beşir Karşıtı Protestocuların Sloganı: 'Git Artık' Sudanlı fotoğrafçı Ola Alsheikh, başkent Hartum'daki Genelkurmay Başkanlığı karargahının önünde pes etmeyen ve sayıları gün ge..
Af Örgütü: İdam Cezaları Son 10 Yılın En Düşük Seviyesinde Uluslararası Af Örgütü, 2018 yılında dünya genelindeki idam oranının üçte bir azaldığını ve son 10 yıldan fazla bir süredir en düşük..
Çin'de Çığ Düşmesi Sonucu Mahsur Kalan 10 Dağcı Kurtarıldı – Çin'de çığ düşmesi sonucu mahsur kalan 10 dağcı arama ve kurtarma helikopterleri ile kurtarıldı.
Hesap Dondurmak Facebook'un Veri Toplamasına Engel Değil Facebook, kullanıcıların hesaplarını dondurması halinde bile online hareketler hakkında veri toplayabiliyor.
ABD'de Yük Treni Raydan Çıktı – ABD'de kereste taşıyan bir yük treni raydan çıktı.
ABD'de Yük Treni Raydan Çıktı – ABD'de kereste taşıyan bir yük treni raydan çıktı.
İsrail'de Seçim; Taraflar Zafer İlan Etti – İsrail'de dün yapılan genel seçimlerde İsrail televizyon kanallarının farklı sonuçlar yayınlamasına rağmen Netanyahu ve rakibi Gantz sosyal medya h..
Radarda Kaybolan Japon Savaş Jeti, Okyanusa Düşmüş – Japon Hava Öz Savunma Kuvvetleri'nden yapılan açıklamada, dün radarda kaybolan savaş jetinin Pasifik Okyanusu'na düştüğü belirtildi.