1 Nisan 2019 Pazartesi Günü Politika Haberleri

1 Nisan 2019 Pazartesi Günü Politika Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Simav Belediyesi Avukat Adil Biçere Emanet
Simav Belediyesi Avukat Adil Biçer'e Emanet
Kütahya'nın Simav ilçesinde, belediye başkanlığı seçimlerini Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP) adayı Avukat Adil Biçer kazandı.
Ciddi Anlamda Yanlış ve Eksiklikleri Tespit Etmiş Bulunmaktayız'
Ciddi Anlamda Yanlış ve Eksiklikleri Tespit Etmiş Bulunmaktayız"
AK Parti Ankara İl Başkanı Hakan Han Özcan, "Islak imzalı sandık sonuç tutanaklarını YSK'nin sonuçlarıyla karşılaştırdığımızda partimiz adına ciddi anlamda yanlış ve eksiklikleri tespit etmiş bulunmaktayız." dedi.
AK Parti Ankara İl Başkanı Özcan: 'Bizim Açımızdan Bu Seçim Henüz Sonuçlanmamıştır'
AK Parti Ankara İl Başkanı Özcan: "Bizim Açımızdan Bu Seçim Henüz Sonuçlanmamıştır"
AK Parti Ankara İl Başkanı Hakan Han Özcan, "Bizim açımızdan bu seçim henüz sonuçlanmamıştır, inanıyoruz ki tıpkı 25 ilçenin 22'sini alan Cumhur İttifakı, bu usulsüzlüklerin neticesi sonucunda Büyükşehir Belediyesi...
AK Partili Özcan: Seçim Henüz Sonuçlanmamıştır
AK Parti'li Özcan: Seçim Henüz Sonuçlanmamıştır
AK Parti Ankara İl Başkanı Hakan Han Özcan, "Kullanılan oyların doğru bir şekilde sonuçlara yansıyıncaya kadar takipçisi olacağız, bu anlamda tüm hukukçularımız ile birlikte yarın 12 bin 180 sandığın büyük bir bölümüne...
Hiç Kimsenin Hatırası AK Partinin Hatırasından Değerli Değil'
Hiç Kimsenin Hatırası AK Parti'nin Hatırasından Değerli Değil"
AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, "Hiç kimsenin hatırası AK Parti'nin hatırasından değerli değil. Bir tane değişmezimiz var o da Tayyip Erdoğan." dedi.
CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, Tartışmalı Seçim Tutanakları Hakkında, "Sandık Başında... CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, tartışmalı seçim tutanakları hakkında, "Sandı..
Ekrem İmamoğlu, "Gururla Söyleyebilirim Ki Islak İmzalı Tüm Tutanaklar Elimizde ve Bunlar Üzerinde... Ekrem İmamoğlu, "Gururla söyleyebilirim ki ıslak imzalı tüm tutanaklar elimizde ve bunlar..
Bir Oy Farkla Muhtarlığı Kazandı
Bir Oy Farkla Muhtarlığı Kazandı
Adana'nın Kozan ilçesinde Cumhuriyet Mahallesi Muhtar adayı İbrahim Uğurlu, seçimi en yakın rakibine bir oy fark atarak kazandı.
Cezayir Cumhurbaşkanı Buteflika 28 Nisandan Önce İstifa Edecek
Cezayir Cumhurbaşkanı Buteflika 28 Nisan'dan Önce İstifa Edecek
Cezayir Cumhurbaşkanlığından yapılan açıklamada, Cumhurbaşkanı Abdulaziz Buteflika'nın 28 Nisan'dan önce istifa edeceği belirtildi.
Sinop Belediyesi ve 1 İlçede Millet İttifakı, 7 İlçede Cumhur İttifakı Kazandı
Sinop Belediyesi ve 1 İlçede Millet İttifakı, 7 İlçede Cumhur İttifakı Kazandı
SİNOP'ta, yerel seçimlerde resmi olmayan sonuçlara göre Millet İttifakı' Sinop Belediyesi ve 1 ilçeyi kazanırken, Cumhur İttifakı ise 7 ilçe belediyesini kazandı.
İstanbulda Aralarında Tutarsızlık Bulunan Seçim Tutanaklarının Fotoğrafları Ortaya Çıktı
İstanbul'da Aralarında Tutarsızlık Bulunan Seçim Tutanaklarının Fotoğrafları Ortaya Çıktı
İstanbul'da aralarında tutarsızlık olduğu ileri sürülen bazı sandık sonuç tutanakları ile oy sayım döküm çizelgeleri ortaya çıktı.
2019 Yerel Seçim Sonuçları Eskişehir'de kesin olmayan sonuçlara göre CHP 7, AK Parti 6, MHP ve DSP de birer belediye başkanlığı elde etti.
Çorumda AK Parti 9 Belediye Kazandı
Çorum'da AK Parti 9 Belediye Kazandı
ÇORUM'da yerel seçimlerde resmi olmayan sonuçlara göre, AK Parti Çorum Belediyesi ve 8 ilçe belediyesini, MHP ise 3 ilçe belediyesini kazandı.
Brezilya Cumhurbaşkanı Bolsonaro 'Ağlama Duvarını' Ziyaret Etti
Brezilya Cumhurbaşkanı Bolsonaro "Ağlama Duvarı'nı" Ziyaret Etti
Brezilya Cumhurbaşkanı Jair Bolsonaro, işgal altındaki Doğu Kudüs'te Yahudiler tarafından en kutsal mekan olarak kabul edilen "Ağlama Duvarı"nı ziyaret etti.
Mardin Büyükşehirde Ahmet Türk Yeniden Başkan
Mardin Büyükşehir'de Ahmet Türk Yeniden Başkan
MARDİN'de yapılan seçimlerde Büyükşehir Belediye Başkanlığı'nı, HDP'den aday olan Ahmet Türk kazandı.
Rizede, Cumhur İttifakı Adayı, Türkiyede En Yüksek Oyu Aldı
Rize'de, 'Cumhur İttifakı' Adayı, Türkiye'de En Yüksek Oyu Aldı
RİZE'de, Mahalli İdareler Genel Seçimleri'nin resmi olmayan sonuçlarına göre, 'cumhur ittifakı' adayı Rahmi Metin yüzde 72.71'lik oy oranı ile Türkiye'de en çok oy alan il belediye başkan adayı oldu.
Mehmet Özhaseki: Binlerce Sandıkta Çok Net Hatalar Var
Mehmet Özhaseki: Binlerce Sandıkta Çok Net Hatalar Var
'CUMHUR ittifakı'nın Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı adayı AK Parti'li Mehmet Özhaseki, başkentte binlerce sandıkta çok net hatalar olduğunu savunarak, "Seçim kurullarına itirazlar devam ediyor.
Samsun'da 'Cumhur İttifakı' Büyükşehir ve 15 İlçeyi Kazandı, 3 İlçe El Değiştirdi SAMSUN'da yerel seçimlerde resmi olmayan sonuçlara göre, Cumhur İttifakı çatısı altında seçimlere giren AK Pa..
Bayburt'ta Mhp, 10 Yıl Sonra Kazandı BAYBURT'ta, Mahalli İdareler Genel Seçimleri'nin resmi olmayan sonuçlarına göre MHP, 10 yıl aradan sonra yeniden kazandı.
Çok Net Bariz Hatalar Var'
Çok Net Bariz Hatalar Var"
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Özhaseki, milletin iradesinin tecelli etmesi için bazı itirazlarda bulunacaklarını belirterek "201 oyu İşçi Partisine yazmışlar ve Binali...
Van'da Başkanlığı Alan Hdp'li Ertan: Herkesin Başkanı Olacağız HDP'den Van Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Bedia Özgökçe Ertan, "Demokrasi dediğimiz şey, bütün halkları kapsayacak şekilde..
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz: "Bilgilerimize Çok Güveniyoruz ve Bu... AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz: "Bilgilerimize çok güveniyoruz ve bu bilgilerimize ..
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, "Bugüne Kadar Hiç Şahit Olmadığımız Türden... AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, "Bugüne kadar hiç şahit olmadığımız türden us..
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz: "309 Sandıkta 17 Bin 414 Oy AK Parti'ye Değil... AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz: "309 sandıkta 17 bin 414 oy AK Parti'ye de..
Özhaseki'den Seçim Sonrası İlk Açıklama Cumhur İttifakı Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mehmet Özhaseki, AK Parti Genel Merkezi önünde açıklamalarda bulundu.
Başkan Seçildi, İlk İşi Makam Koltuğunu Yakmak Oldu
Başkan Seçildi, İlk İşi Makam Koltuğunu Yakmak Oldu
Cumhur İttifakı'nın AK Parti Elbistan Belediye Başkan adayı Mehmet Gürbüz, kesin olmayan sonuçlara göre belediye başkanı seçilmesinin ardından ilk olarak şehir meydanında yerleri süpürüp, başkanlık koltuğunu yaktı.
Kırşehir Belediye Başkanı Bahçeci Sosyal Medya Hesabından Helallik İstedi
Kırşehir Belediye Başkanı Bahçeci Sosyal Medya Hesabından Helallik İstedi
Kesin olmayan seçim sonuçlarına göre Kırşehir Belediye Başkanlığını kaybeden Yaşar Bahçeci, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklama ile vatandaşlardan helallik istedi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan İstanbul'da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, seçimler sonrası dün akşam Ankara'da yaptığı balkon konuşmasının ardından bugün tekrar İstanbul'a geldi.
Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen Açıklaması Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, "Çok çalıştık. Cumhuriyet'in başkenti Ankara'ya Mansur Yavaş'ı Büyükşehir Belediye Başkanı yaptık. ..
» 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10