1 Nisan 2019 Pazartesi Günü Dünya Haberleri

1 Nisan 2019 Pazartesi Günü Dünya Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Almanyada Uçak ve Otomobil Kazası Kurbanları Adli Tıpta
Almanya'da Uçak ve Otomobil Kazası Kurbanları Adli Tıpta
Almanya'da düşen uçakta bulunan 3 kişi ile, polis aracının çarptığı otomobildeki 2 kişinin cenazeleri adli tıp kurumana götürüldü.
Ukrayna'da Zelenskiy ve Poroşenko İkinci Tura Kaldı Ukrayna'da dün yapılan devlet başkanlığı seçimlerinde ünlü komedyen Vladimir Zelenskiy ve Devlet Başkanı Petro Poroşenko en fazla oyu alara..
Çin'deki Orman Yangınında 24 İtfaiyeci Öldü – Çin'in Siçuan bölgesinde Cumartesi günü çıkan orman yangına müdahale için bölgede çalışma yapan itfaiye çalışanlarından 24'ünün hayatını kaybetti..
Çindeki Orman Yangınında 24 İtfaiyeci Öldü
Çin'deki Orman Yangınında 24 İtfaiyeci Öldü
– Çin'in Siçuan bölgesinde Cumartesi günü çıkan orman yangına müdahale için bölgede çalışma yapan itfaiye çalışanlarından 24'ünün hayatını kaybettiği duyuruldu.
Ukrayna Tarihinin En Büyük Operasyonu: 600 Kilo Eroin Ele Geçirildi Ukrayna'da uyuşturucu şebekesine düzenlenen operasyonda, 600 kilo eroin ele geçirildi.
Zuckerberg'in Facebook Paylaşımları Yok Oldu Facebook CEO'su Mark Zuckerberg'in Facebook paylaşımlarının, şirketi hakkında önemli bilgiler içerdiği gerekçesiyle silindiği iddia edildi.
Peru'da Otobüs Yandı: 20 Ölü, 7 Yaralı – Peru'nun başkenti Lima'dan hareket eden çift katlı bir otobüste yangın çıktı.
Almanya'da Küçük Uçak Düştü, Olay Yerine Giden Polisler Kaza Yaptı: 5 Ölü (2) – Almanya'da küçük bir uçak düştü, uçakta bulunan pilot ve 2 yolcu hayatını kaybetti.