8 Mayıs 2019 Çarşamba Günü Ekonomi Haberleri

8 Mayıs 2019 Çarşamba Günü Ekonomi Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Doha metrosu ilk seferini yaptı
Doha metrosu ilk seferini yaptı
2022 FIFA Dünya Kupası'na ev sahipliği yapmaya hazırlanan Katar'ın başkenti Doha'da ulaşımı rahatlatacak metronun ilk hattı açıldı.
Arhavide Çay Fabrikası Çalışanlarından Eylem
Arhavi'de Çay Fabrikası Çalışanlarından Eylem
Artvin'in Arhavi ilçesinde çay üretimini 1 yıl askıya alan Lipton çay fabrikası çalışanları fabrika önünde eylem yaptı.
Kamu Bilişimcileri Derneği İftar Programı
Kamu Bilişimcileri Derneği İftar Programı
Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Ömer Fatih Sayan, Türkiye'nin büyümesi için yerli ve milli üretime ağırlık verdiklerini belirterek, bilgi ve iletişim teknolojilerinin yaygınlaştırılmasını temel bir politika olarak...
Müsiad Ankara Geleneksel İftar Programı
Müsiad Ankara Geleneksel İftar Programı
Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Genel Başkanı Abdurrahman Kaan, "Kalıcı, uzun vadeli ve çok yönlü yapısal değişimlerin hayata geçirilmesi adına MÜSİAD olarak yenilenen yapımızla çok daha güçlü bir paydaş...
Sayısal Loto Çekildi (2) Sayısal Loto oyununun 1216'ncı hafta çekilişinde 6 bilen çıkmayınca, 772 bin 899 lira 89 kuruş devretti.
Sayısal Loto Çekildi (1) Milli Piyango İdaresince düzenlenen Sayısal Loto oyununun 1216'ncı hafta çekilişi yapıldı.
Şans Topu Çekildi (2) Bu haftaki çekilişte 5 artı 1 bilen çıkmayınca 614 bin 91 lira 86 kuruş haftaya devretti.
ABDden İrana yeni yaptırımlar
ABD'den İran'a yeni yaptırımlar
ABD Başkanı Donald Trump, İran'a demir, çelik, bakır ve alüminyum sektörlerine yönelik yaptırım getiren başkanlık kararını imzaladı.
Şans Topu Çekildi (1) Şans Topu oyununun 934'üncü hafta çekilişi yapıldı.
Avrupa borsaları yükselişle kapandı
Avrupa borsaları yükselişle kapandı
Avrupa borsaları İtalya hariç yükselişle kapandı.
Tüpraş Yılın İlk Çeyreğinde 7,2 Milyon Ton Satış Gerçekleştirdi Türkiye'nin en büyük sanayi kuruluşu Tüpraş'ın 2019 yılının ilk çeyreğinde toplam satış miktarı 7,2 milyon ton olarak gerçekleş..
KKTCde Maliye Bakanı Denktaş istifa etti
KKTC'de Maliye Bakanı Denktaş istifa etti
Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Maliye Bakanı Serdar Denktaş, görevinden istifa etti.
Trump, 1.17 milyar dolar zarar etmiş
Trump, 1.17 milyar dolar zarar etmiş
New York Times, ABD Başkanı Donald Trump'ın vergi kayıtlarına ulaştığını ve şirketlerinin 1985-1994 yıllarında 1,17 milyar dolar zarara uğradığını öne sürdü.
Türksat-Kymeta Ana Hizmet Anlaşması ABD'nin başkenti Washington'da düzenlenen Satellite 2019'da Türksat AŞ ile Kymeta arasında Ana Hizmet Anlaşması imzalandı.
Ebrd'den, İçtaş Sürdürülebilir Enerji'ye 100 Milyon Dolar Yatırım Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası'nca (EBRD), IC Enerji Holding'in yenilenebilir enerji kolu olan İçtaş Sürdürülebilir Enerji Y..
YSK: Hakimlerin hedef gösterilmesi kabul edilemez
YSK: Hakimlerin hedef gösterilmesi kabul edilemez
YSK, "Hakimlerin verdikleri kararlar nedeniyle kişisel olarak hedef gösterilmesi ve itibarsızlaştırılması kabul edilemez" açıklamasında bulundu.
Borsa Şirketlerinin Piyasa Değeri Borsa İstanbul'da işlem gören şirketlerin toplam piyasa değeri, gün sonu itibarıyla yaklaşık 793 milyar lira olarak hesaplandı.
Borsada En Çok Değer Kazanan Hisseler Borsa İstanbul'da, bugün BIST 100 endeksi içinde en çok değer kazanan 20 hisse senedinin son ve önceki kapanış fiyatları ile günlük değişim oranları şöyl..
Borsada En Çok Değer Kaybeden Hisseler Borsa İstanbul'da, bugün BIST 100 endeksi içinde en çok değer kaybeden 20 hisse senedinin son ve önceki kapanış fiyatları ile günlük değişim oranları şö..
Borsada Şehir Endekslerinin Değişimi Borsa İstanbul'da hesaplanan şehir endekslerinin, bugünkü kapanışları ile günlük değişim oranları şöyle: Şehir Endeksleri Son Kapanış Günlük Değişim ..
Borsada Endekslerin Değişimi Borsa İstanbul'da hesaplanan sektör endekslerinin bugünkü kapanış ile günlük değişim oranları şöyle: Sektör Endeksleri Son Kapanış Günlük Değişim BIST KOBİ S..
Borsada İşlem Hacmi Sıralaması Borsa İstanbul'da, BIST 100 endeksi içinde işlem gören hisse senetleri arasında günlük işlem hacmine göre ilk 20 hisse senedi ve günlük işlem hacimleri şöyle: ..
Borsada Günlük İşlemler (2) Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle: Hisseler.
Borsada Günlük İşlemler (1) Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle: Hisseler.
Borsa Günü Düşüşle Tamamladı
Borsa Günü Düşüşle Tamamladı
Borsa, günü yüzde 1,32'lik düşüşle tamamladı.
Borsa yüzde 1,32 düşüşle kapandı
Borsa yüzde 1,32 düşüşle kapandı
BIST 100 endeksi, önceki kapanışa göre 1.210,26 puan ve yüzde 1,32 azalarak 90.272,19 puana geriledi.
Piyasalarda Gün Sonu Borsa İstanbul'da BIST 100 endeksi, 1.210,26 puan azalışla 90.272,19 puandan kapandı.
Borsa Günü Düşüşle Tamamladı Borsa İstanbul'da BIST 100 endeksi, günü yüzde 1,32 değer kaybıyla 90.272,19 puandan tamamladı.
Piyasalar –bist100 Yüzde 1.32 Düştü, Dolar 6.18 Lirada – Güne yüzde 0.78 düşüşle 90 bin 767 puanda başlayan Borsa İstanbul Endeksi (BİST100), gün içinde en düşük 89 bin 734 puanı ve en yüksek..
Toyota'dan Mayıs Ayı Kampanyası Toyota'nın mayıs ayı kampanyası kapsamında yeni Corolla modelleri cazip fiyatlarla satışa sunuluyor.
Diş Sağlığı Konusunda 35 Yıldır Çözüm Üretiyorlar
Merkezi İstanbul Fatih'te bulunan Paşa Dental firması, bir çok farklı marka ve firma ile çalışarak dental sektöründe 35 yıldır hizmet vermeye devam ediyor.
» 1 2 3 4 5 6