8 Mayıs 2019 Çarşamba Günü Dünya Haberleri

8 Mayıs 2019 Çarşamba Günü Dünya Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Dha Dış - KKTC'de Koalisyon Bozuldu KUZEY Kıbrıs Türk Cumhuriyet'inde (KKTC) 15 ay önce Cumhuriyetçi Türk Partisi (CTP) liderliğinde, Demokrat Parti (DP), Toplumcu Demokrasi Partisi (TDP) ve ..
Almanlar En Çok Avusturya'ya Göçüyor AB üye ülkelerini yeni ikamet yeri olarak seçen Alman vatandaşlarının sayısının 900 bin olduğu açıklandı.
KKTC Maliye Bakanı Serdar Denktaş İstifa Etti KKTC'DE Demokrat Parti Genel Başkanı olan Serdar Denktaş, Maliye Bakanlığı görevinden istifa etti.
Myanmarda Yolcu Uçağı Pist Dışına Savruldu
Myanmar'da Yolcu Uçağı Pist Dışına Savruldu
Myanmar'ın Yangon kentinde bulunan Yangon Uluslararası Havalimanı'na iniş yapan uçak, kaygan zeminde sürüklenerek, pist dışına savruldu.
Saldırı Altındaki İdlib'de Dha Ekibi Ölümden Döndü ekibi de güvenlik sorunu nedeniyle Han Şeyhun'dan İdlib kent merkezine gitmek üzere sivil savunma ekibi aracıyla yola çıktı.
Araştırma: Yeni Algoritma, Çocuklarda Depresyon Belirtilerini Tespit Edebiliyor – Yapılan yeni bir araştırma, oluşturulan bir makine öğrenimi algoritmasının, çocukların konuşma biçimlerinden ..
Prens Harry ve Meghan Markle Çiftinin İki Günlük Oğullarının İlk Fotoğrafları Paylaşıldı
Prens Harry ve Meghan Markle Çiftinin İki Günlük Oğullarının İlk Fotoğrafları Paylaşıldı
İngiltere Kraliyet Ailesi'nin son çifti olan Sussex Dükü Prens Harry ve eşi Düşes Meghan Markle, iki gün önce doğan erkek bebekleri ile beraber ilk kez kameraların önüne çıktı.
İran Genelkurmay Başkanlığı: "Pişman Edici Yanıtla Karşılık Veririz" İran Genelkurmay Başkanlığı, İran'ın nükleer çalışmalarıyla ilgi bugün aldığı kararın ardından, İran'a karşı yapılacak ola..
Milli Savunma Üniversitesi Öğrencileri, Varnada
Milli Savunma Üniversitesi Öğrencileri, Varna'da
MİLLİ Savunma Üniversitesi öğrencileri, 'Açık Deniz Eğitimleri' kapsamında Bulgaristan'ın Varna limanına geldi.
Lavrov: İran'ı Nükleer Karar Sürecine ABD Sürükledi Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov ve İran Dışişleri Bakanı Cevad Zarif, Rusya'nın başkenti Moskova'da heyetler arası görüşme gerçekleşti..
Çin Blockchain Teknolojisini Vatandaşlarını İzlemek İçin Kullanacak Çin devletinin sosyal kredi sistemi ile, blockchain üzerinde tutulan kayıtlara dayanarak hukuki sonuçlara varan internet ma..
Kuzey Kutbu Konseyi Ortak Bildirisine ABD Baskısı ABD ve Rusya'nın da dahil olduğu Kuzey Kutbu'nu küresel ısınmanın etkilerinden korumak için oluşturulan Arktik Konseyi hazırladığı bildirgede..
New York'ta Yangın: 4'ü Çocuk, 6 Kişi Hayatını Kaybetti ABD'New York kentinde Harlem bölgesinde bir apartmanın beşinci katında çıkan yangında 6 kişi hayatını kaybetti.
Ruhani'den 'Nükleer' Rest İran Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani, İran'ın nükleer anlaşmadaki çıkarları korunmazsa 60 gün içinde zenginleştirilmiş uranyum seviyesini artıracaklarını söyledi.
» 1 2