7 Mayıs 2019 Salı Günü Dünya Haberleri

7 Mayıs 2019 Salı Günü Dünya Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
İran Dışişleri Bakanı: İran'la Savaşmak ABD İçin İntihar Olur İran Dışişleri Bakanı Muhammed Cevad Zarif, 2003'te ABD'yi Irak'la savaşa sürükleyenlerin bu kez İran'la bir savaş çıkarmak isted..
İngiltere'de Havaalanı Bitişiğindeki Depoda Büyük Yangın – İngiltere'de küçük bir havaalanını bitişiğinde bulunan büyük bir depoda yangın çıktı.
İngilterede Havaalanı Bitişiğindeki Depoda Büyük Yangın
İngiltere'de Havaalanı Bitişiğindeki Depoda Büyük Yangın
– İngiltere'de küçük bir havaalanını bitişiğinde bulunan büyük bir depoda yangın çıktı.
Dikkatsiz Sürücü, Sebep Olduğu Zincirleme Kazada Öldü ? İspanya'da bulunan bir tünelde 53 yaşındaki bir sürücünün, seyir halindeyken ters yöne girmesiyle zincirleme kaza meydana geldi.
Rusya'da Milyonlarca Takipçisi Bulunan Sosyal Medya Fenomeni, Ailesi Sorgulanınca Kimliğini Açıkladı Rusya'da siyasi hiciv yoluyla ikidara eleştiriler yapan, büyük takipçi kitlesine sahip sos..
ABD'deki 'Seks Tarikatı' Nxivm'in Kurucusu Raniere Yargıç Karşısına Çıkacak ABD'de "seks tarikatı" olduğu iddia edilen Nxivm'in kurucusu Keith Raniere bugün yargıç karşısına çıkacak.
İhhnın Yardım Kolileri Yemende Dağıtıldı
İhh'nın Yardım Kolileri Yemen'de Dağıtıldı
İnsani Yardım Vakfı (İHH), bu yıl yurt dışında 120 ülkede ve bölgede, 91 ayrı ekiple ihtiyaç sahiplerine yardım ulaştıracağını ve yardımları ulaştıracak ekiplerin faaliyetlerini gerçekleştirmek üzere ülke ve bölgelere...
Dünyanın En Küçük Ordusu Asker Krizinde Dünyanın en küçük ordusu olan, Papayı korumakla yükümlü 'İsviçreli Muhafızlar'a yeni üye bulmak, gittikçe zorlaşıyor.
Dünyanın En Küçük Ordusu Asker Krizinde
Dünyanın En Küçük Ordusu Asker Krizinde
Dünyanın en küçük ordusu olan, Papayı korumakla yükümlü 'İsviçreli Muhafızlar'a yeni üye bulmak, gittikçe zorlaşıyor.
Herşeygüzelolacak: Ünlülerden Sosyal Medyada İmamoğlu'na Destek Yüksek Seçim Kurulu'nun İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimlerini yenileme kararı sosyal medya platformu Twitter'da "..
Güney Kıbrısın Yeni Polis Müdüründen Seri Katil Özrü
Güney Kıbrıs'ın Yeni Polis Müdüründen 'Seri Katil' Özrü
RUM Yönetimi Lideri Nikos Anastasiadis, Milli Muhafız Ordusu (RMMO) subaylarından 'seri katil' teğmen Nikos Metaksas'ın 2'si çocuk 5'i kadın 7 kişiyi öldürmesi üzerine görevden aldığı Emniyet Genel Müdürü Zaharias...
» 1 2