6 Mayıs 2019 Pazartesi Günü Ekonomi Haberleri

6 Mayıs 2019 Pazartesi Günü Ekonomi Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
İmamoğlu, açıklama yapıyor
İmamoğlu, açıklama yapıyor
İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, YSK'nin İstanbul seçimlerini iptal kararının ardından açıklama yapıyor.
YSK: Seçim kuruları için suç duyurusunda bulunuldu
YSK: Seçim kuruları için suç duyurusunda bulunuldu
YSK, kanuna aykırı görevlendirme yapan ilçe seçim kurulu başkan ve üyeleri ile seçim müdürleri hakkında suç duyurusunda bulunulması kararı verdi.
HDP’den İstanbul kararına tepki
HDP’den İstanbul kararına tepki
HDP, İstanbul'daki seçimlerin yenilenmesi kararıyla ilgili yapılan açıklamada, "YSK, demokratik meşruiyeti olmayan bir karar almıştır" denildi.
Kalın-Bolton görüşmesi: İkili ilişkiler ele alındı
Kalın-Bolton görüşmesi: İkili ilişkiler ele alındı
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın ile John Bolton ile görüşmesinde, ikili ilişkiler ve karşılıklı ticaretin artırılmasının yanı sıra Libya ve Suriye'deki güncel gelişmeler ele alındı.
On Numara Çekildi (2) On Numara oyununun bu haftaki çekilişinde 10 bilen 4 kişi, 78 bin 68 lira 60'ar kuruş ikramiye kazandı.
Trumpın eski avukatı Cohen cezaevine girdi
Trump'ın eski avukatı Cohen cezaevine girdi
Rusya soruşturmasında yalan söyleme ve vergi kaçırma gibi suçlardan 3 yıl hapis cezası alan ABD Başkanı Donal Trump'ın eski avukatı Michael Cohen hapishaneye teslim oldu.
On Numara Çekildi (1) On numara oyununun 874'uncu hafta çekilişi yapıldı.
Binali Yıldırım: Kapsamlı bir değerlendirme yapacağım
Binali Yıldırım: Kapsamlı bir değerlendirme yapacağım
Binali Yıldırım, "YSK'nın resmi açıklamasından sonra kapsamlı bir değerlendirme yapacağım." dedi.
Avrupa borsaları günü düşüşle tamamladı
Avrupa borsaları günü düşüşle tamamladı
Avrupa borsaları, ABD Başkanı Donald Trump'ın bazı Çin ürünlerine gümrük vergilerini yüzde 10'dan yüzde 25'e yükselteceği açıklamasının ticaret savaşı endişelerini artıracağı beklentisiyle günü düşüşle kapattı.
İYİ Parti Başkanlık Divanı toplandı
İYİ Parti Başkanlık Divanı toplandı
İYİ Parti Başkanlık Divanı, YSK'nin İstanbul'da seçimlerin yenilenmesi kararının ardından olağanüstü toplandı.
Özel: Talebimizin haklılığı teyit edilmiş oldu
Özel: Talebimizin haklılığı teyit edilmiş oldu
AK Parti YSK Temsilcisi Özel, "(YSK'nin İstanbul kararı) Talebimizin bu noktada haklılığı Yüksek Seçim Kurulunun bu kararıyla teyit edilmiş oldu.
Piyasalar – Ysk Kararı Sonrası Dövizler En Az Yüzde 1.69 Yükseldi –YSK kararı sonrasında dövizlerde son durum şöyle: - dolar 6.1496 liraya kadar yükseldikten sonra, 6.10 - 6.11 lira aralığınd..
AK Parti MYK olağanüstü toplanıyor
AK Parti MYK olağanüstü toplanıyor
AK Parti, seçimlerin iptal kararının ardından olağanüstü toplantı kararı aldı.
CHPden karara ilk tepkiler
CHP'den karara ilk tepkiler
YSK'nın İstanbul seçimlerini iptal kararının ardından Ekrem İmamoğlu, Sultanbeyli'de açıklama yaparak "Konuşacağız" dedi.
TLde sert kayıp yaşandı
TL'de sert kayıp yaşandı
Yeni haftaya 6 liranın üzerinde başlayan dolar/TL, YSK'nın İstanbul seçiminin iptalini açıklamasının ardından 6.15 seviyelerine kadar yükseldi.
Bakü-Tiflis-Kars Demiryolu Güzergahında İşbirliği Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Cahit Turhan, Türkiye, Azerbaycan ve Rusya arasında imzalanan mutabakat zaptı ile Bakü-Tiflis-Kars hattı üzerinde..
İstanbul seçimleri yenilenecek
İstanbul seçimleri yenilenecek
AKP ve MHP'nin itirazlarını değerlendiren YSK kararını verdi.
Satellite 2019 Kapılarını Açtı Washington Büyükelçisi Serdar Kılıç, Satellite 2019'a katılan Türksat, TUSAŞ, Aselsan ve Profen'e teşekkür ederek, "Geldiniz burada bizim göğsümüzü kabarttınız...
Macron: Rusyanın Avrupa Konseyinde kalmasını istiyorum
Macron: Rusya'nın Avrupa Konseyi'nde kalmasını istiyorum
Fransa Cumhurbaşkanı Macron, "Rusya'nın Avrupa Konseyi'nde kalmasını istiyorum.
SPK Haftalık Bülteni Sermaye Piyasası Kurulu (SPK), Asunim Yenilenebilir Enerji Teknolojileri İnşaat Mühendislik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketine borsalarda 6 ay süreyle geçici işlem yasağ..
Borsa Şirketlerinin Piyasa Değeri Borsa İstanbul'da işlem gören şirketlerin toplam piyasa değeri, gün sonu itibarıyla yaklaşık 814 milyar lira olarak hesaplandı.
Borsada En Çok Değer Kaybeden Hisseler Borsa İstanbul'da, bugün BIST 100 endeksi içinde en çok değer kaybeden 20 hisse senedinin son ve önceki kapanış fiyatları ile günlük değişim oranları şö..
Borsada Değer Kazanan Hisseler Borsa İstanbul'da, bugün BIST 100 endeksi içinde değer kazanan 18 hisse senedinin son ve önceki kapanış fiyatları ile günlük değişim oranları şöyle: (BIST 100..
Borsada İşlem Hacmi Sıralaması Borsa İstanbul'da, BIST 100 endeksi içinde işlem gören hisse senetleri arasında günlük işlem hacmine göre ilk 20 hisse senedi ve günlük işlem hacimleri şöyle: ..
Borsada Endekslerin Değişimi Borsa İstanbul'da hesaplanan sektör endekslerinin bugünkü kapanış ile günlük değişim oranları şöyle: Sektör Endeksleri Son Kapanış Günlük Değişim BIST KOBİ S..
Borsada Günlük İşlemler (2) Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle: Hisseler.
Borsada Şehir Endekslerinin Değişimi Borsa İstanbul'da hesaplanan şehir endekslerinin, bugünkü kapanışları ile günlük değişim oranları şöyle: Şehir Endeksleri Son Kapanış Günlük Değişim ..
Borsada Günlük İşlemler (1) Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle: Hisseler.
Borsa günü yüzde 1.03 düşüşle tamamladı
Borsa günü yüzde 1.03 düşüşle tamamladı
Borsa İstanbul'da BIST 100 endeksi, 963,80 puan azalışla 92.982,27 puandan kapandı.
Piyasalarda Gün Sonu Borsa İstanbul'da BIST 100 endeksi, 963,80 puan azalışla 92.982,27 puandan kapandı.
Borsa Günü Düşüşle Tamamladı Borsa İstanbul'da BIST 100 endeksi, günü yüzde 1,03 değer kaybıyla 92.982,27 puandan tamamladı.
Piyasalar –bist100 Yüzde 1.03 Düştü, Dolar 6.01 Lirada – Borsa İstanbul Endeksi (BİST100), gün içinde en düşük 91 bin 541 puanı ve en yüksek 93 bin 33 puanı gördükten sonra, günü yüzde 1.03 d..
Altınyıldız Classics'e "Yılın En İyi Erkek Giyim Markası" Ödülü Altınyıldız Classics, "Yılın En İyi Erkek Giyim Markası" ödülünün sahibi oldu.
Bursagaz sayaçları ‘Kutup Yıldızı’ ile takip edecek
Bursagaz sayaçları ‘Kutup Yıldızı’ ile takip edecek
Bursagaz, yeni ölçüm yazılım sistemi Polaris'i kullanıma geçirdi.
Kapalıçarşı'da Altın Kapalıçarşı'da 24 ayar külçe altının gramı günü yüzde 0,41 artışla 247,00 liradan tamamladı.
Küresel Veri Panoraması – Küresel piyasaların yakından izlediği Pazartesi günü açıklanan verilerden seçmeler şöyle: ASYAÇin: Hizmet PMI Mart ayındaki 54.4 düzeyinden Nisan'da 54.5'e yükselirk..
Emtia Piyasaları – Trump'ın Çin Açıklamasının Ardından Petrol Fiyatları Karışık – Petrol fiyatları, ABD Başkanı Donald Trump'ın Pazar günü yaptığı, Çin'den ithal edilen ürünlere bu hafta için..
» 1 2 3 4 5