5 Mayıs 2019 Pazar Günü Dünya Haberleri

5 Mayıs 2019 Pazar Günü Dünya Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Papa, Bulgaristan'da – Katoliklerin ruhani lideri Papa Franciscus, iki günlük ziyaret için Bulgaristan'da.
Havada Yanan Yolcu Uçağı Acil İniş Yaptı - 2 Rusya'da yanan yolcu uçağı... Rus basını: 13 ölü (2)13 ÖLÜ, 6 YARALIRusya'da havalandıktan kısa süre sonra iddiaya göre yıldırım isabet etmesi son..
Yolcu Uçağı, Havadayken Çıkan Yangın Sonrası Acil İniş Yaptı Moskova Shremetyevo – Murmansk seferini yapan ve içinde 78 kişi bulunduğu belirtilen yolcu uçağı, çıkış nedeni henüz bilinmeyen bi..
Kırmızı Göl'de İçinde İnsan Kemiklerin Olduğu Bir Bavul Daha Bulundu Güney Kıbrıs'ta seri katil Rum Milli Muhafız Ordusu (RMMO) Subayı Nikos Metaksas'ın kurbanlarından birinin cesedi daha bav..
Rusya'da Yanan Yolcu Uçağı… Rus Basını: 13 Ölü – Rusya'da bir yolcu uçağı havalandıktan kısa süre sonra kuyruk kısmında başlayan yangın sonrası acil iniş yaptı.
Papa, Bulgaristanda
Papa, Bulgaristan'da
– Katoliklerin ruhani lideri Papa Franciscus, iki günlük ziyaret için Bulgaristan'da.
Venezuela: Rusya ABDden Rejimi Değiştirmeye Çalışmaktan Vazgeçmesini İstedi
Venezuela: Rusya ABD'den Rejimi Değiştirmeye Çalışmaktan Vazgeçmesini İstedi
Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov, ABD'ye Venezuela'da rejimi değiştirmeye yönelik planlarından vazgeçmesi çağrısında bulundu.
Almanya Katolik ve Protestan Kiliseleri'nden 'Ramazan' Mesajı Almanya Protestan ve Katolik Kiliseleri Birlikleri, Müslümanların Ramazan ayını tebrik ettikleri bir ortak mesaj yayınladı.
Gazze: İsrail, Hamas Komutanı Hamid Ahmed Abed Kudriyi Öldürdü
Gazze: İsrail, Hamas Komutanı Hamid Ahmed Abed Kudri'yi Öldürdü
İsrail, Gazze'deki son hava saldırılarında Hamas komutanı Hamid Ahmed Abed Kudri'yi doğrudan hedef alarak öldürdü.
Soygunculara Süpürge ile Direndi – Brezilya'nın Lagoa Salgada bölgesinde bir market sahibi, dükkanına saldıran soygunculara süpürge ile direnmeye çalıştı.
Hollanda'da Komşularla Anlaşmazlıklar Konusunda Tavsiyeler İçeren İnternet Sitesi Yayında Ülkede resmi verilere göre her üç kişiden biri "komşu sıkıntısından" söz ediyor.
Soygunculara Süpürge ile Direndi – Brezilya'nın Lagoa Salgada bölgesinde bir market sahibi, dükkanına saldıran soygunculara süpürge ile direnmeye çalıştı.
Game Of Thrones Son Bölümüyle Her Şeyi Berbat mı Etti?
Game Of Thrones Son Bölümüyle Her Şeyi Berbat mı Etti?
Dizinin uzun zamandır beklenen savaşının, Game of Thrones'un bitmesine üç bölüm kala çıkması hayranlarını şaşırttı.
Japonya'da Çocuk Nüfus Oranı Son 38 Yılın En Düşük Seviyesinde – Japonya, ülkenin çocuk nüfus oranının son 38 yıldır gerilemekte olduğunu ve bu yılki azalmanın bir 'rekor düşüş' ifade ettiğin..
Netanyahu: İsrail Büyük Saldırılarını Sürdürecek – İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu, İsrail'in ablukaya aldığı Gazze Şeridi'ne saldırılarının süreceğini belirtti.
Otobüsün Yoğun Siste Karıştığı Zincirleme Kaza Kamerada – Rusya'nın Toguchinsky Bölgesinde sabah saatlerinde etkili olan sis ve sürücülerinin dikkatsizliği nedeni ile otobanda zincirleme kaza..
Nuh Tepesine New Yorkta Tribeca Film Festivalinde 2 Ödül
Nuh Tepesi'ne New York'ta Tribeca Film Festivali'nde 2 Ödül
Cenk Ertürk'ün yönetmen ve senaristliğini üstlendiği; başrollerinde Haluk Bilginer, Ali Atay ve Hande Doğandemir'in bulunduğu 'Nuh Tepesi' filmi New York'ta Tribeca Film Festivali'nde iki ödülün sahibi olduNew York'ta 24...
Argentina Juniors: Maradonayı Yetiştiren Arjantinin Ajaxı
Argentina Juniors: Maradona'yı Yetiştiren 'Arjantin'in Ajax'ı
Avrupa'da Ajax varsa, Güney Amerika'da da Argentina Juniors var. Her iki kulüp de her şeyin ötesinde, futbol sevgileri ve gençlik akademilerine verdikleri önemle öne çıkıyor.
Türk Askeri, Kosovada İhtiyaç Sahiplerinin Yüzünü Güldürdü
Türk Askeri, Kosova'da İhtiyaç Sahiplerinin Yüzünü Güldürdü
Türk askeri, Ramazan öncesi Kosovalı ihtiyaç sahibi ailelere Türk Kızılayı tarafından gönderilen gıda yardımı paketlerini dağıttı.
Nurnberg'de 'Mavi Gece'de Türkiye Tanıtıldı Almanya'nın kültür ve sanat etkinliklerinden biri olan Nürnberg Mavi Gece (Blau Nacht) bu yıl 20. kez düzenleniyor ve bu yılki tema 'cennet ve cehe..
Türkiye ve Baenin Eksen Savaşının Arka Planında Ne Var?
Türkiye ve Bae'nin 'Eksen Savaşı'nın Arka Planında Ne Var?
Beyaz Saray'ın Trump yönetiminin "Müslüman Kardeşler'i terör örgütü ilan etmeye hazırlandığını" açıklaması, Orta Doğu'da yeni hesapları da beraberinde getirdi.
Venezuelada Askeri Helikopter Düştü: 7 Ölü
Venezuela'da Askeri Helikopter Düştü: 7 Ölü
Venezuela'da başkent Karakas yakınlarında dağlık bir bölgeye askeri bir helikopterin düştüğü; helikopterdeki 7 kişinin hayatını kaybettiği belirtildi.
Hindistan'da Korkutan Patlama – Hindistan'da bir binanın alt katlarında çıkan yangın kısa sürede tüm binayı sardı.
Nurnbergde Mavi Gecede Türkiye Tanıtıldı
Nurnberg'de 'Mavi Gece'de Türkiye Tanıtıldı
Almanya'nın kültür ve sanat etkinliklerinden biri olan Nürnberg Mavi Gece (Blau Nacht) bu yıl 20. kez düzenleniyor ve bu yılki tema 'cennet ve cehennem'.Etkinlik kapsamında şehir merkezinde bir meydan ve etrafındaki...
Asil Nadir, 78 Yaşında Kız Babası Oldu
Asil Nadir, 78 Yaşında Kız Babası Oldu
KIBRISLI iş adamı Asil Nadir, 78 yaşında bir kez daha baba oldu.
Londra'da 3 Kişi Silahla Vuruldu İngiltere'nin başkenti Londra'da, Türklerin de yoğun olarak yaşadığı Leyton semtinde 3 kişi silahla vurularak yaralandı.
» 1 2